Laat je niet gek maken ben er met mijn zoontje ook 2x geweest. Die loopt ook achter. Maar bij een vreemde zei hij ook bijna niks. En de 2e keer mochten we er zelfs niet bij zijn. Hij is nu bij logopedie opnieuw getest omdat hij naar school ging. En we wilde kijken hoe ver hij nu is. En hij scoort nu gemiddeld.
Misschien is het goed om met iemand die je kind beter kent te overleggen waar je goed aan doet? Opa/oma, oom/tante, vriendin/vriendin, juf van de psz, .., eventueel de huisarts? Je zou met de juf van de psz na een gesprek over hoe het nu gaat misschien ook wel een termijn af kunnen spreken wanneer jullie weer bij elkaar komen om te kijken hoe het dan gaat en dat je nav daarvan dan een beslissing neemt mbt verder onderzoek? Eventueel zou je ook nog kunnen overleggen met degene die het onderzoek een half jaar geleden heeft uitgevoerd. Dan schuif je zowel het advies als je eigen gevoel niet terzijde, maar je walst er ook niet zomaar overheen.
Het is wel zo dat je als ouder anders dingen ziet en interpreteert. Er is wel taalachterstand en er is w reden voor + er zijn alle kleine factoren wat ze zorgelijk vinden ze kunnen beter het zien en vergelijken. Ik zou dat wel zelf serieus nemen en wellicht second opinion aanvragen dat kan je wel inderdaad nog doen.