Wie heeft een bonen koffiemachine, volautomatisch? Welke heb je en hoe bevalt hij? Wij zijn op zoek naar een goede, en dus naar ervaringen
Siemens EQ6 TE607203RW <---- deze hebben wij. Geweldig ding ! Ik zou geen andere willen. Hij is wel prijzig....
Princess Koffiezetapparaat 249401 Deze. Vind hem onwijs veel herrie maken(vind ik overigens al heel snel!) en gebruik hem eigenlijk nooit.. Behalve met feestjes hahah wij drinken beide geen koffie.
Wij hebben een DeLounhgi. Volautomatisch. Deze komt zeer goed uit verschillende testen. Als je heen geld hebt voor een Jura, de Rolls Royce onder de bonenmachimes, is dit een heel goed alternatief. Voordeel vind ik dar je ook apart een kopje mer gemalen koffie kunt zetten. Mijn man wil 's avonds altijd decafe en dat kan dus gelukkig ook.
dit vergat ik er nog bij te zeggen, het is een super fijne machine en zodra die kapot gaat sta ik in 10 minuten weer in de winkel om een nieuwe te kopen.. maar het ligt ook zeker aan de bonen die je koopt, wij willen bv niets anders dan DE maar dat is ook per persoon verschillend..
Hebben jullie ook dat je "gewone" koffie nu helemaal niet meer lekker vindt? Ik ben 4 maanden met verlof geweest, was wel even wennen dat ik op mijn werk weer gewone koffie moest drinken
Wij hebben een Jura, fantastisch apparaat. Bonen van de speciaalwinkel, ik vind supermarkt bonen helemaal niets. Als je uitrekent wat het per kopje kost is het niet veel duurder dan Senseo, ondanks dat het apparaat 750 euro kostte en de bonen 18 euro per kilo (iets van 16-17 cent per kopje). Dat is het geld meer dan waard!
Wij hebben sinds vorige week vrijdag de Philips Seaco HD8821/01 Lekkere koffie, we hebben eerst espressobonen van kruidvat(de sterkste) geprobeerd. Smaakt goed. Nu heb ik ook espressobonen van de Aldi meegenomen, die moeten we nog proberen. En idd het malen van de bonen hoor je, maar ik vind het niet heel storend. Over de melkopschuimer die er aan zit, ben ik niet heel tevreden. Ik heb nog niet echt goede melkschuim gekregen met volle of halfvolle melk. Maar goed, misschien doe ik iets fout.
cappuccinomelk schuimt het allerbeste, ik heb altijd deze van de jumbo.. https://www.jumbo.com/frischli-cappuccinomilk-1-liter/516666DS/;pgid=5H2fSXWB0vRSRpZKXfGDQLk.00009IbrifDY
Wij hebben van Friesche Vlag die pakjes Latte opschuimmelk. Schuimen ook heel goed en wordt lekker dik!
Saeco Intuïta. Wij kopen espresso bonen van de lid. Omdat die als beste uit de test kwamen en hij bevalt prima!
Oeh wij zijn ook op zoek naar een bonenmachine dus ik lees mee! eigenlijk naar 1 die zowel kopjes als kannen zet. Dus mocht iemand die hebben... 😆