Dag allemaal! Ik weet niet of me topic in het goede onderwerp staat maar dat hoor ik anders wel Even mijn verhaal, moet gewoon even van me afschrijven omdat ik erg in de spanning zit, zoals vele hier ☺ We zijn bezig met klussen voor een broertje/zusje voor Dantè. Ik ben 4 maanden gestopt met de pil en sinds afgelopen maand zijn we druk aan het klussen. 10 maart was mijn NOD, maar tot nu toe geen ongesteldheid! Wel al 2 negatieve testen. Vanmiddag een test gedaan (sorry verslaafd) en nu dus een heel licht ienie mienie tuurstreepje, dus ga hem morgen met ochtendurine nogmaals proberen. Ik voel me wel echt zwanger maar weet dat dit ook gewoon tussen me oren zit omdat ik het graag wil! Zijn er hier meer die pas veel later dan de NOD positief testen en voelde jullie je al zwanger? Hopelijk duimen jullie mee! Liefs Kayleigh
Ik voelde me ook gewoon zwanger en wist het zeker. Testen waren negatief. Tot 10 dagen na uitgebleven menstruatie toen voor de eerste keer een positieve rest!
Oh zie je! En hoeveelste ronde was het voor jou? Met dantè had ik dit niet, was ronde 5 en alle rondes daarvoor nooit symptonen gehad, toen bij ronde 5 testen op NOD en toen was het gewoon raak. Nu het is de eerste keer dat ik echt overtijd ben maar wel negatief test. Ik heb veel witte afscheiding, soms wat pijnlijke borsten en wat krampjes. Ook dat veel afscheiding heb ik normaal nooit en nu wel ineens al een week.