Echt, laat de zomer maar komen, mag mijn zoon lekker de hele dag in een luier doorkomen. Ik word gek van die achterlijke babykleertjes, dat geprop en getrek. Zelf met overslag rompers en de zachtste kleertjes heb je er toch altijd gedoe mee. Heb ik hem net lekker in bad gedaan, bloot op bloot gevoed, hij helemaal in coma. Ja en dan. Dan blijf ik maar liggen maar vervolgens moeten die irritante kleertjes weer aan. Stom klimaat Zo dat moest er even uit.
misschien een wikkeldoek nemen en dan ligt hij ook lekker warm. Het moet trouwens wel heel warm zijn wil je je kind alleen in zijn luier laten liggen. Die dagen hebben we niet zo vaak in Nederland. Van mij mag het ook voorjaar worden maar dan vooral ivm al dat verkouden en ziek zijn van de jongste. Gisteren lijkt het mooi maar dan weer zo'n ijskoude wind brr.
Van mij mag ook nu een lekkere warme, lange zomer beginnen. Ik zou ook het liefst gewoon altijd mooi weer (zomerweer in mijn geval) willen, maar om nou alleen voor het klimaat te emigreren gaat voor mij zelf te ver.
Ooooh ik ken het. Die veel te krappe mouwtjes, irritanter drukknoopjes, of een onhandig pakje met de knoopjes op de rug. Voeten door broekspijpen wurmen. Gedoe over het hoofd. Kind ondertussen over de rooie. Ook leuk als hij dan na het aankleden weer lekker rustig en tevreden is. En dan poept of plast hij naast zijn luier... Kun je weer opnieuw beginnen.
Pff hou op. Mijn dochter heeft ook nog een hekel aan aankleden, het is iedere dag een strijd tenzij ze haar fles heeft. En het gaat meerdere keren per dag zo want mevrouw poept liever boven haar luier, of er langs, in ieder geval overal behalve erin. En alles zit dan onder dus kan ze weer onder de douche. En vanwege het weer inderdaad meestal een truitje+vestje, maillot onder haar broek en als we naar buiten gaan jas, handschoenen, sjaal, muts , zucht...
Nooit last van eigenlijk. Mijn dochter heeft veel joggingsbroeken aan, met daarop een longsleeve! Sinds een paar maanden werkt ze zelfs mee om zich aan te kleden
Heel herkenbaar. En dan vooral in de nacht als ze net plast als ik de luier weg heb. Ben ik net niet snel genoeg
Ik heb maar een paar onhandige kledingstukken gehad, verder eigenlijk nooit een centje last met aankleden of omkleden.
Totaal niet herkenbaar eigenlijk. Ja, een paar onhandige items. Van die boxpakjes met alleen knoopjes op de rug of helemaal boven aan. Die gaan dus weg. Of dingen met lange mouwen waar dus nog wéér lange mouwen oberheen gaan. Dus hier altijd korte mouwen rompers, geen jurkjes met mouwen en dan een bolero of vestje met mouwen want dat vind ik gepiel van niets. Bij zo'n ukkie gewoon een romper, zacht broekje en shirtje en lekkere omslagdoeken.
Ik herken het eerlijk gezegd ook niet zo hoor. Hier ook altijd veel zachte kleertjes, zoveel mogelijk stretch. Bloot op bloot voeden heb ik nooit gedaan, wel alleen in een rompertje, maar dan kan je hem toch lekker onder een paar dekens leggen als hij slaapt. Maar het getob met aankleden heb ik nooit echt gehad hoor. Maar mijn zoontje vond aankleden ook (buiten de eerste week om) niet echt vervelend ofzo.
Misschien een kleine tip, koop een maatje groter. Ik zat in het begin met maatje 50 te klooien en te hannesen... op een gegeven had ik een maatje groter gekocht of gehad en dat ging veel makkelijker.... Staat misschien minder leuk maar het gaat wel makkelijker over de armpjes etc.
Wat Pepe zegt! Ik heb altijd wat te ruime kleren gehad, want houd ook echt niet van dat geprop!! En heel lang lekkere joggings en shirts Oh en H&M hebben dompers met ook drukkers naast de hals, hoef je ook niet te sjorren!
ik vind het gedoe met kleren niet zo een heeeeel groot probleem... maar mijn dochter... ojee.... gillen/huilen/slaan/schoppen... nee de jongste vind kleding vreselijk
Hier ook! Ik snap zoiezo niet dat ze voor kinderen onder 1 jaar skinny spijker broeken verkopen! T kind kan dan niet eens zitten zo strak. Lekkere joggingbroeken zodat ze zich nog kan bewegen. En die heb je zo aan. Kort broekje met majo vind ik ook fijn. Ziet er meteen leuk uit
Hier waren mijn Kids al erg snel uit de baby maatjes gegroeid en met 6 mnd oud zaten mijn jongens in maat 92. Had alleen last er van dat hun hoofd groot was en bijna nit in de shirts kwamen. Met koopjes was dat wel makkelijker geweest. Mijn dametjes zaten met 9 mnd ook niet meer in de babykleertjes maar dan zit je weer met de breedte van de kleertjes. Zo is er altijd wel wat met die kleertjes Spijkerbroeken trek ik niet zo snel aan bij mijn meisje van 15 mnd oud vind dat best stug dus lekker een zachte legging of maillot met rokje of jurkje
Mwah, dit durf ik tegen te spreken . Ik stop 1 beentje in 1 broekspijp, stop het andere beentje in de andere broekspijp, en hij schopt het eerste beentje er weer uit. Ik stop het eerste beentje terug in de broekspijp, en hij schopt zijn andere beentje er weer uit. Nee doe dan liever een strakke broek die niet zo makkelijk terug over zijn voetje schiet maar gewoon blijft zitten .
Ik heb er nooit zo'n last van. Thuis laat ik ze meestal in pyama of andere makkelijke kleding (joggingbroek en simpel shirtje). En als we ergens heen gaan kleed ik ze pas aan vlak voor we weggaan. Zo voorkom ik dat ze al vies zijn voor we ergens zijn.
Ik ben fan van makkelijke kleertjes. Overslag rompers, boxpakjes, zachte broekjes. Broekjes met voetjes er aan. Dan maar minder "hip" zolang hij nog zo klein is doe ik vooral makkelijk. Spijkerbroekjes vind ik sowieso te stug en strak zitten, hij heeft al last van reflux dus dat doe ik hem niet aan.
De eerste tijd heb ik mijn dochter niet veel omgekleed. Dan lag ze bijvoorbeeld gewoon de hele dag in haar pyjama. Ik vond het zo'n gedoe elke keer weer omkleden. Maar naar mate ze groter werd vond ik het steeds makkelijker gaan. En op een gegeven moment moest ik van mezelf ook wel, want ja wie laat haar kind nou de hele dag in dr pyjama liggen? Dat is verder geen kritiek op anderen hoor, ik dacht alleen dat anderen het nogal raar zouden vinden.
Ik deed dat ook hoor, ik zag ook het nut niet zo in van die hele shlep aangaan van verkleden steeds. Boxpakje aan en hoppa. Maar op een gegeven moment gingen we vaker naar buiten en deed ik ze toch iets anders aan. Wel redelijk makkelijke kleertjes, ik heb nogal eh.. vurige dames die dat gepulk aan ze maar niets vonden.