Bizar toeval

Discussion in 'De lounge' started by danip, Mar 14, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Melaniemv3

    Melaniemv3 Actief lid

    May 12, 2012
    226
    0
    16
    Op een avond luisterde ik een liedje wat ik al jaren niet meer gehoord had.. Paar minuten later belde mijn vader, zijn broer was overleden en op dw begrafenis wou hij graag het liefje draaien wat ik net had gehoord.
     
  2. carriebradshaw

    carriebradshaw Actief lid

    Jul 1, 2014
    147
    0
    0
    Copywriter
    Vlaams-Brabant
    Mijn vrouw had iets met schildpadden. Ze had vroeger thuis een landschildpad gehad en ze had een hangertje met een schildpad, we hadden een houten schildpadje gekocht op onze eerste reis samen... dat soort dingen.
    Toen ik de eerste keer na haar overlijden alleen op reis ging met een vriendin, naar Afrika, kwamen we in een verlaten dorp aan de kust. In de verste verte geen mensen te zien. We wandelen op de pier, zit daar helemaal aan het einde een man beeldjes te houwen van een schildpad. Twee. Eén voor mij en één voor de vriendin waarmee ik er was. Puur toeval, maar wel heel bijzonder.

    Vrienden van ons konden niet op haar begrafenis zijn omdat ze op reis waren, maar op het uur dat bij ons de dienst begon, hadden ze zelf een bezinningsmoment ingelast op een berg met een stukje muziek van een cd. Later die dag gaan ze op een terras zitten, gaat er een straatmuzikante/dwarsfluit naast het terras staan en het allereerste nummer dat ze speelt, is het klassieke stukje muziek dat ze die morgen op hadden gezet met de bezinning. En het was nu niet zo een typische 'fur Elise' zal ik maar zeggen.

    Andere vrienden waren ook op reis en konden er ook niet bij zijn. Op de dag van de begrafenis passeren ze toevallig een schildpaddenkwekerij, houdt een man hen tegen en geeft hen zonder geld te vragen of wat dan ook een sleutelhanger met een schildpadje aan.

    Allemaal toeval, maar mooi toeval waar je met een glimlach aan denkt.
     
  3. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,628
    5,656
    113
    Ow en wat ik ook erg bizar vond was toen we op de terugweg vanuit het zh kwamen en mijn vader net terminaal was verklaard met een jaar te leven. Op dat moment draaide net in de auto keep youre head up van ben howerd. Toen mijn vader was overleden kwam net het liedje zo stil van blof. Tot nu toe kan ik die liedjes niet luisteren zonder te huilen.
     
  4. vertelikniet

    vertelikniet Niet meer actief

    Tijdens de zwangerschap van onze jongste ben ik heel ziek geweest, moest geopereerd worden de dag dat ik gehoord had dat ik geopereerd moest worden was ik met mijn opa in het ziekenhuis, ik was best wel overstuur en huilde dat ik zo hoopte dat mijn vader die overleden is dan maar voor beschermengel zou spelen (zo ben ik normaal niet) we stappen in de auto radio gaat aan en begint geef mij nu je angst van andre hazes, mijn vader was enorm fan en dat nummer was ook op zijn begrafenis gedraaid.

    De dag van de operatie op weg naar het ziekenhuis zelfde nummer weer, de tranen kwamen zowel bij mij als mijn man, toen we de volgende dag uit het ziekenhuis kwamen, hoorden we take your time girl van niels geusebroek, mijn man zei gelijk dit is het teken ze gaat het redden het komt goed, helaas nog heel veel tegenslagen gehad maar het meest bizarre was dat iedere keer als wij naar huis reden take your time girl werd gedraaid.
    Toen het bij 27 weken weer misging en mijn man onderweg was nmidden in de nacht om onze zoon naar mijn moeder te brengen en mij in het ziekenhuis te brengen was ook dat weer het nummer wat wij hoorden, dat waren de laatste tonen voor ik flauw viel van de pijn, het vreemde was toen ik bijkwam in het ziekenhuis was ik heel rustig en zei op allkes ja prima ze gaat het redden.

    Uiteindelijk is ook alles goed gekomen en hebben we een prachtige dochter gekregen en gelukkig geen levensbedreigende dingen eraan oevr gehouden.

    Als ik het nummer nu nog hoor barst ik stiekem toch weer in tranen uit.
     
  5. MI87

    MI87 VIP lid

    Dec 21, 2012
    5,119
    1
    0
    Tijdens mijn laatste bevalling wilde ik een ruggenprik. Die ging nooit werken maar uiteindelijk was de bevalling goed te doen en lekker vlot. De anesthesist die de prik zette gaf mijn man de spuit. Hij mocht de verdoving injecteren, reuze interessant vond ie dat hahaha

    Maar de anesthesist had dezelfde naam als mijn man.

    Nadat er verschillende keren was gechecked en bijgespoten (nee het hielp allemaal niks) kwam er nog een keer een anesthesiste. Toen ze de vloeistof erin spoot voelde ik pers drang en had binnen no time mijn ventje gelanceerd. En daarna ging de ruggenprik werken :(

    maar deze anesthesiste wenste me succes en in een flits zie ik haar naamkaartje.

    Dat was MIJN naam!!!! Tussen het puffen door riep ik dat tegen haar en ze was helemaal enthousiast omdat we niet echt een vaak voorkomende naam hebben.

    Dus wel toevallig zowel de naamgenoot van mijn man als van mij ;)
     
  6. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    Feb 10, 2012
    10,511
    4,635
    113
    Bijzondere verhalen allemaal!

    Ik had een keer dat ik wakker werd 's Ochtends vroeg en het gevoel had ik MOET mijn vriendinnetje bellen. Het was 6 uur in de ochtend op een dinsdag dus ik dacht laat ik dat nou niet doen. Maar ik kon niet meer verder slapen, naar beneden gegaan en na een half uur op de bank ging m'n telefoon. Mijn vriendinnetje die vertelde in tranen dat haar vader was afgevoerd met de ambulance vanwege hart problemen.

    Verder had ik toen ik net zwanger was van onze jongste dochter heel erg de zenuwen of ze wel gezond zou zijn. (Ivm de hersenafwijkingen van onze oudste en we niet weten of dat we drager zijn van deze afwijkingen) ik moest nog tot de GUO bij 20 weken wachten om te horen of het goed was. Ik was toen net 6 weken zwanger en ik droomde dat ik een heel mooi meisje borstvoeding gaf, ze had donkere haartjes en was helemaal perfect, het voelde zo natuurlijk! Terwijl ik helemaal niet wist hoe je borstvoeding geeft oid (oudste heeft vanaf het begin sondevoeding gehad) toen ik 10 weken later te horen kreeg dat we een meisje verwachten durfde ik te denken dat die droom een voorbode was geweest en voelde ik me rustig en vol vertrouwen. En idd, ons jongste dochtertje was precies het meisje uit mijn droom. :)

    In dezelfde periode droomde ik ook dat ik en 2 vriendinnen van mij tegelijk zwanger waren, we deden in m'n droom een vreugdedansje :) precies op dezelfde dag testte mijn ene vriendinnetje positief. De ander een maand later maar dat werd helaas een bbz. Maar voor even waren we idd samen zwanger.
     
  7. Vogelhuisje

    Vogelhuisje Bekend lid

    Apr 2, 2014
    879
    1
    18
    Niet heel bijzonder maar vond het wel leuk mijn oudste dochter is geboren op 5-2 en mijn andere dochter op 10-4 :D
     
  8. rocketscience

    rocketscience Fanatiek lid

    Feb 16, 2015
    4,272
    3,239
    113
    Female
    Ook best toevallig, 2 vd 3 nummers die we draaiden op de uitvaart van mijn zus.
     
  9. Gaos

    Gaos Actief lid

    Jul 16, 2014
    171
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij zijn de derde bewoners van ons huis. Onze trouwambtenaar bleek de zoon van de eerste bewoners en kon tijdens het kennismakingsgesprek veel mooie verhalen vertellen. Mijn leukste collegatje blijkt de beste vriendin van de dochter van de tweede bewoners van ons huis. Zij is in het verleden al vaak in ons huis geweest, maar dan dus om een andere reden.
    Best toevallig :)
     
  10. natjeb85

    natjeb85 Bekend lid

    Feb 18, 2013
    856
    62
    28
    Female
    luchtvracht medewerkster
    Amsterdam
    Mijn moeder was uitgerekend van mij op 17 december maar ik werd 22 december geboren! van mijn broer was ze 22 februari uitgerekend en die je raad het al werd geboren op 17 februari! Ik vond dit ook zo bizar en apart toen ik het hoorde
     
  11. StrayCat

    StrayCat Fanatiek lid

    Jul 2, 2014
    1,298
    4
    38
    Ik heb heel vaak dat als ik zeg dat ik iemand lang niet heb gezien. Ik diegene dan spontaan ineens op dezelfde dag weer zie.

    En een kennis van mij zat eens met een vriend op het bankje. Hij zei tegen z'n vriend er gebeurd hier ook nooit wat. Misschien een ongeuk ofzo? Op dat moment kreeg een meisje een scooter ongeluk voor hun neus :eek:
     
  12. Logan

    Logan Niet meer actief

    Mijn hond heeft dezelfde geboortedag als mijn overleden opa. Mijn opa is overleden toen ik drie was dus ik wist dit ook pas toen mijn ouders me erop wezen. Vond het wel heel mooi :)

    Mijn tante is overleden op dezelfde dag waarop ik drie jaar later uitgerekend zou zijn. Dit werd een miskraam en op die dag kreeg ik nóg een miskraam en is een oudtante begraven. Heel bizar.

    Mijn vriend en ik reden altijd samen naar de arts voor metingen en inseminaties. De laatste iui reden we apart omdat mijn werk uitliep en mijn vriend zijn potje een uur voor de iui klaar moest hebben natuurlijk. Ik vroeg in de auto om een teken, en de radio zette een nummer in waarin een zin voorkomt wat we heel graag op het geboortekaartje willen. Ik was het vergeten tot ik positief getest had :).

    Nu ben ik 7 november uitgerekend en de opa van mijn vriend en mijn oma zijn heel lang geleden rond die datum overleden. Ik zou het heel bijzonder vinden als het dan een van die dagen zou zijn.
     
  13. frums

    frums Bekend lid

    Sep 25, 2011
    642
    287
    63
    #73 frums, Mar 16, 2016
    Last edited: Mar 16, 2016
    Haha , hier hetzelfde, alleen hebben ze de KS daarom 4 dagen vervroegd. (Er zat een feestdag en weekend voor, anders was het waarschijnlijk maar 1 dag eerder geweest)
     
  14. louise88

    louise88 Actief lid

    May 19, 2013
    354
    13
    18
    Brabant
    Mijn oma van mijn vaders kant was erg dement toen ze overleed (ik was 11, 12) Het was moeilijk contact met haar te krijgen. Ik had wel een ding samen en dat waren de Anne Geddes baby's die toen zo populair waren. In het verzorgingstehuis was er een boek met allemaal Anne Geddes foto's.We konden hier samen uren in kijken. Met Sinterklaas heb ik toen een Anne Geddes pop gehad wat mijn oma ook prachtig vond Ik was al zakgeld aan het sparen om er zelf 1 voor haar te kopen, maar helaas is ze voor die tijd al overleden. Die Anne Geddes pop is toen belangrijk voor mij geworden. Ik deed er alleen niets mee, hij stond in mijn boekenkast. Twee jaar later pakte ik s ochtends uit het niets die pop beet en heb ik er even mee staan te knuffelen. Heel vreemd want hij stond daar maar in de kast. Toen ik smiddags uit school kwam bleek dat rond die tijd mijn andere oma was overleden...

    Ik had de periode na het overlijden van mijn tweede oma er erg veel moeite mee. Ik was een echte binnenvetter en kon het overlijden niet los laten. Ik heb toen een droom gehad waarin die oma voor kwam. Ze stond in eens voor me, gaf me een knuffel en liep weg. Ik kon die droom sochtends nog zo helder herinneren en m het als een teken om het los te laten en verder te gaan.
     
  15. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    Feb 28, 2012
    2,862
    0
    36
    (ging iets verkeerd)
     
  16. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    Feb 28, 2012
    2,862
    0
    36

    Wat heftig zeg . Ik heb er pas toevallig een stukje over gelezen . Dat een ziel zijn leven doorloopt en alle herinneringen voordat het daadwerkelijk zijn stoffelijke lichaam verlaat . En bij het proces waar in een ziel alle levenslessen / herinneringen door loopt krijgen de mensen die er in voorkomen ook vaak de herinneringen en het terug denken / missen van de leuke dingen samen door hun hoofd heen geschoten . Je hoort daarom ook regelmatig dat voordat iemand het nieuws krijgt dat er een dierbare is overleden diegene net aan hem/haar dacht .
     
  17. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    Oct 8, 2006
    34,227
    7,275
    113
    Female
    Brabant
    Op de verjaardag van mijn overleden oma, ik had er die dag nog helemaal niet aan gedacht, viel opeens haar foto om, terwijl niemand er tegenaan stootte ofzo. Ik dacht meteen oh ja, sorry, gefeliciteerd oma :)
     
  18. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Mijn vriend en ik zaten een week voor de bevalling te praten over vroeger incl fotos kijken.
    Hij liet een foto zien van hem met een paar jongens maar wist van 1 de naam niet meer. Ach zei die ik kom er nog wel op.

    Tijdens de bevalling werd er gewisseld van verpleegster. We hebben met haar nog even gepraat ze vroeg wie we waren etc.
    Zij heeft ook geassisteerd tijdens de bevalling.
    Een uur later kwam mijn moeder en een half uur daarna mijn schoonouders.
    Op dat moment liep de verpleegster onze kamer uit en hoorde we haar op de gang zeggen tegen schoonvader; M wat doe jij hier nou?
    Schoonvader zei dat ie kwam kijken bij zijn kleindochter die net was geboren.
    De verpleegster kwam terug de kamer in kijkt mijn vriend aan en zegt; K! Herken je me niet meer?
    Mijn vriend keek uiteraard nogal verbaasd.
    Zegt ze; ik ben de moeder van T!
    Die 2 hadden gelijk een heel gesprek en ik snapte er geen snars van.
    Later zei mijn vriend dat dat de moeder was van die jongen waarvan die de naam niet meer wisT ;)
     
  19. Colour

    Colour Bekend lid

    Feb 5, 2013
    644
    173
    43
    Female
    NULL
    NULL
    Ooooo wat leuk zeg!!:)
     
  20. waxinelichtje

    waxinelichtje Niet meer actief

    Mijn broertje en ik zijn op dezelfde dag jarig.
    nog twee broers van mij ook.
    1 broertje van mij scheelt precies 5.5 jaar met mij.

    verder weinig boeiends.
     

Share This Page