MvM

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door schorpioen79, 20 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. schorpioen79

    schorpioen79 Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.740
    292
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Oké ik moet een beetje mijn frustratie kwijt :x
    Ik ben zwanger van ons tweede icsi wondertje. Hier heel dankbaar en blij voor.
    Omdat ik zelf pregnyl heb gebruikt wil ik graag wat terug doen. Bij mijn vorige zwangerschap ook gedaan.
    Alleen deze keer wat later aangemeld ivm mk vorige keer, dus ik wilde eerst de echo afwachten.
    Afgelopen maandag een goede echo gehad en ik heb mezelf online gelijk aangemeld. Krijg ik dinsdag een mailtje van de informatrice wanneer we een afspraak konden maken. Ik gelijk terug gemaild dat ik de hele week kon, qua tijdstip maakte me het niks uit, was toevallig een week vrij, maar de week daarop zou het lastig zijn want dan moet ik 3 avonden werken.
    De hele week hoor ik niks, kreeg ik gisteren een mail, zullen we woensdagavond doen?
    Ehhh nee, want dan kan ik juist niet. Weer gemaild met de dagdelen dat ik wel kan.
    En tot nu toe weer geen reactie.
    Vind het beetje vervelend hoe het gaat. Ben nu bijna 9,5 week zwanger en je mag tot 11 wkn je aanmelden.
    Lees hier zo vaak hier dat de vrouwen die zich aanmelden de dag erop gebeld worden.
     
  2. Logan

    Logan Niet meer actief

    Dat is inderdaad irritant! Ik werd de dag erna gelijk gebeld. Ligt dus echt aan wie er bij je langs moet komen.
     
  3. Eza

    Eza Bekend lid

    28 okt 2014
    813
    0
    0
    NULL
    Amsterdam
    Allereerst gefeliciteerd met je zwangerschap.
    Wat vervelend zeg! Toen ik belde voor een afspraak, werd ik direct terug gemaild, en kwam ze ook meteen 2 dagen later langs( ze had zich alleen verrekend en kwam veel te vroeg, bij 4 weken en 1 dag) toch een duidelijke test en ben nu sinds afgelopen do aan het plassen.
    Wel raar dat ze er zo mee om gaan, omdat ze nog steeds te weinig vrouwen hebben die mee doen.
    Misschien gewoon even bellen? En ook aangeven dat dit vervelend is.
    Goede zwangerschap gewenst
     
  4. Nobely

    Nobely Actief lid

    13 nov 2015
    442
    1
    18
    NULL
    NULL
    Ik was ook niet heel blij met de behandeling van MvM. Bij mij was de consulente heel gehaast en ongezellig, daarnaast was ze bijna een half uur te laat.

    Ik heb een keer moeten bellen met een vraag, toen werd ik ook behandeld alsof ik niet wijs ben, terwijl ik probeerde mee te denken.

    Ik heb het afgemaakt, maar ik weet niet of ik het een volgende keer weer doe. Je weet waar je het voor doet, maar je zou toch meer dankbaarheid van de organisatie verwachten.
     
  5. Esmyralda

    Esmyralda Bekend lid

    23 okt 2013
    673
    0
    0
    Wat raar, je zou toch idd verwachten dat ze wat sneller reageren als ze zo veel mogelijk willen profiteren van jou zwangerschap.
    Ik vond de informatrice ook niet heel geweldig maar wat me nog het meest stoorde was dat ze het echt voordeed alsof het een hele eer is dat ik mee mocht doen. Nou sorry hoor maar je mag dankbaar zijn dat ik mee WIL doen. Dit is mijn laatste zw schap, maar anders weet ik niet of ik nog een x mee zou doen.
     
  6. schorpioen79

    schorpioen79 Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.740
    292
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Als ik morgen niks gehoord hebt ga ik wel bellen, maar vind het gewoon irritant.
    Vorige keer verliep ook niet soepel. Aangemeld, kreeg een dag later een mail, keurig beantwoord met dagen dat ik kon. Hoor ik week niks, kreeg ik weer een welkoms mail met de vraag of ik wat dagen wilde doorgeven wanneer ze langs kon komen :(
     
  7. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    Wat verveledn zeg, schorpioen! Je zou idd toch zeggen dat ze snel zouden moeten handelen, om iedereen zo lang mogelijk mee te kunnen laten doen. Ik zou als ik jou was idd zelf even bellen (en misschien even je beklag doen).
    Hier gelukkig 2x een heel positieve ervaring met de informatrice. Heel aardig en meelevend persoon, die alle tijd nam.
     
  8. Sorarocks

    Sorarocks Bekend lid

    9 jul 2013
    791
    0
    16
    NULL
    NULL
    Herkenbaar, ik had me heel vroeg aangemeld, en aangegeven dat ze in de ochtenden konden bellen, want ik had avonddienst.
    Afijn, ik zit savonds in m'n pauze, gaat de telefoon, moeders voor moeders.... Ja ze dacht het toch maar even te proberen 😒 Ik heb het heel vroeg al op m'n werk verteld omdat ik flink beroerd was.
     
  9. LiseTes

    LiseTes Actief lid

    25 jun 2015
    273
    0
    0
    balen dat het zo lastig gaat bij jullie ik melde mij aan en werd2 dagen later gebeld en 3 dagen daarna had ik een afspraak.
     
  10. dreumesje

    dreumesje VIP lid

    7 jan 2014
    7.561
    1.863
    113
    Vrouw
    Dat was hier beide keren ook
     
  11. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Wat jammer dat het zo loopt! Je zou toch denken dat ze juist erg blij zijn met een nieuwe anmelding, en er meteen vaart achter zetten.
    Bij mij ging het ook vlot. Ik had me aangemeld via de website en kreeg bijna direct een berichtje via whatsapp. Ze kwam de volgende dag al langs, was een lieve vrouw en een fijn gesprek :)
    Hopelijk lukt het je nog een paar weken mee te doen!
     
  12. schorpioen79

    schorpioen79 Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.740
    292
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Ik ben er eigenlijk een beetje klaar mee.
    Vanmorgen kreeg ik een mailtje dat ze met haar collega ging overleggen of zij dan misschien kon. Ik zou het vandaag horen en tnt weer helemaal niks. Het gaat zo traag. Heb er eigenlijk helemaal geen zin meer in.
     
  13. schorpioen79

    schorpioen79 Fanatiek lid

    16 feb 2013
    1.740
    292
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Zo, het heeft bijna 1,5 week geduurd, maar ik heb een afspraak! Met een vervangster.
    Is het raar om de gang van zaken bij mvm te melden?
     
  14. Linky

    Linky Fanatiek lid

    12 jun 2014
    3.487
    172
    63
    Vrouw
    Ik zou er zeker even melding van maken, gewoon om ze op de hoogte te stellen, niet meteen als "klager", dan kunnen ze er tenminste iets aan doen.
     

Deel Deze Pagina