Pff ik weet niet waar Katie last van heeft,maar ze blijft maar huilen en wil niet slapen overdag.geen krampjes want dat merk ik wel aan der. Ze sopt heel de dag door op haar vuistjes.kwijlt en blaast bellen. Weet niet of het een sprongetje is of dat ze een tandje krijgt ofzo,maar dat lijkt me sterkt zo vroeg.ze is 10 weken vandaag. Meer voeding geven heb ik al geprobeerd maar dat drinkt ze niet op.dus dat zal het niet zijn.lastig als je niet weet wat er met ze is...
Hoe is het gegaan met jouw Katie (of moet ik zeggen met jou ) toen je na je werk weer weg moest? Mooi meisje trouwens! Veranderen ze bij jullie ook zo hard op het moment? Teun heeft echt een heel ander koppie... Ik moet zeggen Rissie dat het heel erg klinkt als tandjes, het is vroeg, maar heb gehoord dat heeeeeel af en toe er een kindje geboren wordt dat al een tandje heeft Ik moet zeggen dat Teun ook een beetje aan het kwijlen is sinds gisteren en veel met het tongetje tegen de lippen (ook na het eten, dus geen honger ) Grappige na die tijd is dat je alles kunt herleiden. Als ze volgende week een tandje heeft, zeg je, oja... Nu snap ik alles Haha.. Dewi kreeg overigens haar eerste tandjes pas met 7 maand en heeft afgelopen maand haar laatste kies pas gekregen (2 jaar 9 maand).
Poeh Suus wat heftig! Kan me voorstellen hoe machteloos je je moet voelen echt verschrikkelijk als je kleintje zoveel pijn en last heeft. Fijn dat de medicatie zo goed helpt! Sem heeft een lichte vorm van ( verborgen) reflux. We waren op een punt beland dat hij inderdaad de hele dag huilde en het letterlijk uitschreeuwde van de pijn. Zo zielig, toen schreef de ha johannes broodpitmeel voor en nu hebben wij ook een heel ander kind, ongelooflijk hoe dat kan veranderen he! Opeens vrolijker, beter slapen, rustiger enz. Het is nog niet over maar stukke beter. Hopelijk groeien ze er snel overheen! Rissie vervelend zeg, heb geen ervaring maar tandjes klinkt wel vrij logisch. Hopelijk is ze snel weer de oude! Sem slaapt nu trouwens bijna iedere nacht door! (5 uur achter elkaar en voor de laatste voeding ook meestal 5 uur) wat een luxe hihi Wat een leuke foto's Suus, Nijn en Rissie!! Schatjes zeg Zal morgen nog een foto van ons stoere mannetje plaatsen! Hoe is het bij de rest?
Wat heftig Suzanne, maar fijn dat het nu eindelijk beter gaat. Hopelijk is het inderdaad snel over en groeit ze erover heen! Rissie, het zou ook een sprongetje kunnen zijn..heb gelezen dat ze deze sprong de handjes en voetjes ontdekken dus misschien heeft ze nu de handjes ontdekt.. Hier gaat het eigenlijk zijn gangetje..zie Indy wel heel vaak weg slikken en er komt ook regelmatig een golfje doorzichtig spul terug. Zielig om te zien maar ze lijkt er niet heel erg last van te hebben en heb de vorige keer na de osteopaat gemerkt dat het na een week wel iets beter ging. Straks wegen bij het cb, ben benieuwd of ze de 5000 gram haalt! Indy heeft een paar nachten echt doorgeslapen (van half 11 tot 6u/half 7) maar ergens las ik dat 6.5u achter elkaar slapen doorslapen heet en dat doet ze al een tijdje
Dat van de handjes had ik ook gelezen kato. Het idd of iets van een sprongetje of tandjes ofzo. Lastig als ze jet niet kunnen vertellen. maar op dit moment zit er wel iets dwars.dat is duidelijk haha. Spanend weer een weeg moment.vind dat ook altijd leuk om te zien hoeveel ze gegroeid zijn Uh ja Nijntje met mij is alles goed gegaan zaterdag whahah. Het is tuurlijk alemaal weer even nieuw he als ze dan opstap gaan met oma's. Maar het is allemaal goed gegaan. Ze veranderd echt heel erg steeds.zie en hoor het van mensen om me heen ook.me zusje bv.komt iedere week wel een keer langs.en ze zegt steeds huw ze is weer veranderd.grappig. Fijn suus dat de jbpm helpt bij sem.zo zielig als ze er last van hebben.gelukkig dat het helpt en je een blij kereltje hebt. Heerlijk he het doorslapen.bij Katie verschilt het de een of de andere dag.soms half 6, of 7 uur. Half 8 doet ook nog wel eens mee.
Wat een mooie ukkies meiden! Daar mogen we stiekem best trots op zijn Tot nu toe mijn beste werk ooit
Suzanne wat fijn dat het weer beter gaat, klinkt zeker heftig allemaal! Maar wat een scheetje is het zeg! Nijntje leuke foto dat je dochter hem nog enigszins op kreeg zeg, lukt bij M. echt niet meer Rissie ook al zo'n knapperd, blijf het leuk vinden die foto updates haha. Op de handjes soppen klinkt idd als een sprongetje, dat ze ze ontdekt heeft. Tandjes lijkt me wel erg snel, maar niks uitsluiten he Miekje ik ben benieuwd naar jouw bink jongens zijn in de minderheid geloof ik?! Indy, en, hoeveel weegt ze? Doorslapen doet F. in principe ook al regelmatig, maar zo voelt het niet, haha. Zodra de nachtvoeding eraf is is het voor mama doorslapen 😂 mijn zoon sliep met 6 weken al echt goed door, dus kan niet wachten.
Suus jeetje wat heftig allemaal! Dikke knuf! Tandjes zijn idd veel te snel. Nikki is ook de hele tijd aan het kwijlen en op haar vuistje aan het sabbelen maar oort bij de leeftijd ze zijn nu druk met de handjes en voetjes in de weer.. Man man man wat en ik voor het eerst een slechte nacht gehad. Nikki slaapt normaal 8 uurtjes achter elkaar maar nu kwam ze ineens om 1 uur wat ze normaal nooit doet dus hup fles er in en slapen toen werd mijn zoontje wakker met buikpijn huilen en huilen die in mijn bed gezwiept ik op de bank en om 5 uur kwam Nikki weer pfffffoeeeee heeee. Ben nu een wrak hahaha
Nee het lijkt mij ook sterk dat het tandjes zijn, Als jullie kleintjes ook allemaal op de vuistjes sabbelen zal het een ding zijn wat bij leeftijd hoord. Het huilen is minder.misschien een sprongetje ofzo. O o lady dat is dan wel vervelend zo'n rommelige nacht. Hopenlijk vannacht een betere nacht.beterschap voor je kindje,
Dat zijn zware nachten hè, zeker als je het niet meer gewend bent. Lotte slaapt helaas nog niet langer dan een uur of 6 aan een stuk en de laatste tijd komt ze ook weer voor een nachtvoeding. De laatste voeding is meestal rond 23:30 uur en dan komt ze al weer rond 5:30 uur. Heel af en toe een uitzondering naar 7:30 uur, maar dat is volgens mij pas 2 keer voorgekomen Ik blijf 's morgens gewoon nog tot een uur of 10:00 uur liggen hoor, ik hoef verder gelukkig nog nergens naar te kijken. Bij een tweede zal dat lastiger worden Ook Lotte sabbelt op haar vuistje en kwijlt steeds meer. En zo af en toe zie ik haar ook al naar haar voeten kijken, dus het zal wel bij de leeftijd horen. Nog een dag en dan is ze al weer 10 weken gaat me veel te snel!
Hier wordt er ook vrolijk op los gesabbeld. Heb een speeltje gekocht voor om de pols en die bevalt goed haha. Grappig om te lezen dat alle kindjes dezelfde fase zitten. Beterschap voor je zoontje lady.
Ow kato leuk!! En mooi gewicht Voor de mama's met een buikslaper, ismi sowieso dacht ik?, ik denk dat F. ook een buikslaper is, iig overdag. Als ik haar op haar rug/zij leg is ze na 3 kwartier weer wakker, op haar buik slaapt ze gerust een paar uur. Klinkt dit bekend? Durf het niet uit te testen door haar weer een keer op haar zij te leggen, want het is wel lekker als ze ff goed tukt
Yup! Buikslaper hiero! Naima wordt na 10 minuten alweer wakker op haar rug. Op haar buik slaapt ze de hele nacht door. Heerlijk!
Haha ismi wat een grote meid zeg, super mooie foto zo! En wat een lange haartjes al 😍 Thnx voor je antwoord, vind buikslapen toch nog wel spannend, gelukkig heeft ze het snachts niet 'nodig'.
Die van mij kan zich echt nog niet zo optillen, knap hoor! Hier nog even mijn lekkere scheetje Afgelopen woensdag al weer 10 weken