Ik heb dit topic geopend omdat ik twijfelde Maar ik snap wat je bedoelt. Nog een reden waarom ik nieuwsgierig ben naar de mening van anderen is dat mocht ik de fiets over een paar jaar willen verkopen dan wil ik wel dat er op dat moment interesse is in de fiets
een blauwe omdat mijn man echt niet op een roze fiets gaat fietsen en hij ook af en toe mijn fiets gebruikt omdat we maar 1 fiets met kinderstoeltje hebben
Pff.. Kun je geen fietsbuddy vinden en die de andere kleur laten nemen? Want samen zijn ze helemáál fantastisch! ♥ Ik vind beide kleuren heel mooi, maar als je dan écht moet kiezen, zou ik toch voor roze gaan..
Ik vind de roze veel te flets bij de kleur banden e.d. Rare combinatie vind ik. Zou dus zeker voor de blauwe.
Een moeder op school heeft hem in het roze. Ik vind het juist wel rustig staan en een lief kleurtje. Blauw springt er wat meer uit, maar ik denk dat mijn voorkeur net iets naar roze neigt.