Jeetje zeg... Ik zou vooral willen weten: a) waarom hij überhaupt een naam heeft genoemd. Hij had dat in het midden moeten laten; b) waarom hij JOUW naam heeft genoemd. Jij had hier niks mee te maken; c) wie jouw privégegevens heeft doorgegeven; d) en waarom. Ik zou dat best pissed om zijn. Heb je de klant wel verteld dat jij er niks mee te maken hebt een dat hij bij de directeur moet zijn?
Zo dan als het klopt wat de klant zegt dan maakt de directeur een fout alsof ie net een dag in dienst is :O. Maar ik weet ook dat klanten kunnen liegen. lijkt me alleen sterk dat hij aan jouw prive nummer komt maar goed. Succes met je gesprek en ik ben benieuwd wat je directeur zegt. Als die een beetje kwal is (waarvan ik wel het vermoeden heb) Dan zal die het wel allemaal omdraaien en nergens vanaf weten :O.
Ik ben vanmorgen bij binnenkomst gelijk het gesprek aangegaan. Mijn directeur was in "schok" toen ik het vertelde en zei dat hij hier verder niks van af wist. Vervolg heeft hij mijn collega erbij gehaald die de directeur ingelicht had. Mijn collega gaf aan dat de klant meerdere malen naar kantoor gebeld had en dat hij hem ook een aantal keer te woord had gestaan. Hij heeft inhoudelijk niks met hem besproken zegt hij en gaf aan dat de receptioniste waarschijnlijk mijn nr. had gegeven. Receptioniste wist nergens iets van af toen mijn directeur haar op belde om het te verifiëren. Ik ben dus genaaid door mijn eigen collega Mijn directeur heeft voorgesteld om mijn abonnement af te kopen zodat ik een nieuw nr. kan nemen. Collega heeft een officiële waarschuwing gehad en ik kreeg later op de dag een bos bloemen en een weekendje weg van mijn directeur. Zo verkeerde man is mijn directeur dus niet
Heeft die collega het nu uiteindelijk nog toegegeven? Wel netjes dat je directeur het zo oppakt. Over de top zelfs, zo'n weekendje weg. En die klant? Die heeft je bedreigd toch. Hoe gaat jouw bedrijf daar nu verder mee om? En heb je nog iets van die klant gehoord?
Ik heb nog even samen om de tafel gezeten met mijn collega. Hij heeft inderdaad de informatie aan de klant doorgegeven en wilde zijn eigen hachje redden omdat hij achteraf pas besefte dat het niet zo slim was Er is extra beveiliging aanwezig en ik heb morgen een gesprek om te bespreken of we aangifte gaan doen. Klant heeft mij vandaag meerdere malen gebeld maar wel op mijn zakelijk nummer.
ik zou toch wel nog even eisen dat de directeur of je collega die klant belt en het 1 en ander uitlegd. ten eerste dat er een grote fout gemaakt is en jij hier niks mee te maken hebt en ten tweede dat bedreigingen niet getolereerd worden en er aangifte gedaan wordt.
Ik had dit gisteren al even gelezen maar ben niet zo reageerde. Maar Vind het wel heftig dat er zelfs extra beveiliging nodig is. Wil je veel succes wensen en dat deze nare situatie maar snel over mag zijn.
Fijn te lezen dat het je gelukt is om met je directeur te praten. En wat pakt hij het goed op, zeker een goede baas in mijn optiek! Wat betreft beveiliging en je collega vindt ik het best zorgelijk. Hopelijk slaap jij er niet minder om. Sterkte in ieder geval.
Heftig verhaal, en een eikel van een collega zeg, Pfff. Netjes opgelost van je directeur, ik hoop dat het allemaal ok opgelost wordt straks en ik zou eerlijk gezegd ook aangifte doen als je bedreigd bent!
Heel netjes van je directeur en heel slecht van je collega. Ik hoop dat je je weer snel veilig voelt en dat het opgelost word.
Netjes van je directeur inderdaad. Maar in vind toch dat hij alsnog de klant moet uitleggen dat jij hier niks mee te maken hebt. Ik weet niet wat voor dreigementen het waren, maar evt. aangifte doen, of er minstens een melding van maken, is geen slecht idee.
Vaag verhaal. Of zoiets kwaad kan hangt volledig af van het type info dat jullie gedeeld hebben. Roddel is een ding, handel met voorkennis iets anders.