Babyfoon met camera

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Saskia86, 25 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Saskia86

    Saskia86 Actief lid

    7 dec 2015
    163
    22
    18
    Vrouw
    Hallo,

    Ik wil graag een babyfoon met camera. Maar weet niet wat een goede is! Heb al wel bij babypark gekeken maar sommige hebben echt veel vertraging. Kunnen julli er 1 aanraden?.
     
  2. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Wij hebben zelf veel plezier van de
    SAMSUNG Baby Monitor System SEW-3041

    Deze is alleen ook niet zo eenvoudig meer verkrijgbaar zie ik. Wij hebben deze besteld bij PinkorBlue:

    Babyfoons online shoppen - WWW.PINKORBLUE.NL
     
  3. Tessss

    Tessss Fanatiek lid

    9 jul 2015
    1.240
    445
    83
    De luvion prestige 2. Super fijn maar wel prijzig.
     
  4. Boogy

    Boogy Bekend lid

    22 apr 2014
    678
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wij ook, ideaal!
     
  5. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    Luvion essential :)
     
  6. Sorarocks

    Sorarocks Bekend lid

    9 jul 2013
    791
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wij hebben de luvion suprême connect. Heerlijk ding, kan de hele kamer rond kijken,hij hangt aan het plafond. En er kunnen meerdere camera's op.
     
  7. sara1988

    sara1988 Bekend lid

    3 jun 2012
    849
    0
    16
    Nederland
    Hoe ziet dat eruit als die aan het plafond hangt? Loopt er dan ook een draad tot aan het stopcontact? Heb je er meerdere camera op?
     
  8. Bambino15

    Bambino15 Fanatiek lid

    10 aug 2013
    1.803
    0
    0
    NULL
    Noord Brabant
    Hier ook een luvion vind het echt een uitkomst.
     
  9. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Hier ook een groot Luvion fan!

    Ik heb er twee camera's op aangesloten voor twee kinderen. Geen seconde spijt van en ik kan hem echt iedereen aanraden. We hadden twijfels met betrekking tot het bereik omdat we een nieuwbouw woning hebben met 3 etages en er flink wat beton tussen zit - maar in elke kamer hebben we bereik (weliswaar op sommige echte uithoeken wat minder, maar zet je hem tien centimeter verder, heb je als nog bereik).

    Voor een mannetje dat op de derde etage ligt te slapen kun je bijvoorbeeld helemaal beneden in de keuken op de vensterbank het beeld niet zien - maar zet je de camera dan 5 centimeter daarvoor op het aanrecht, zie je hem wel. Kortom; niet hinderlijk en in onze situatie ideaal. Ook omdat we over een half jaar twee kinderen op een aparte verdieping krijgen. Dan voelt een camera toch een stuk veiliger!

    Misschien gaan we nog één of twee camera's erbij kopen voor bijvoorbeeld op de voor- en achterdeur :D
     
  10. Klavertje6

    Klavertje6 Actief lid

    17 feb 2016
    389
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik zag van Luvion nu ook de Easy voor 89 euro.
    Iemand daar ervaring mee?

    Ik twijfel zo of we wel een camera nodig hebben..
     
  11. Swinty

    Swinty Actief lid

    3 dec 2015
    138
    1
    18
    NULL
    NULL
    Ik denk dat de keuze maken tussen een babyfoon met of zonder camea erg persoonlijk is. Van beide soorten heb je zijn er goede babyfoons. Die zonder camera hebben vaak wel eennet wat groter bereik.
    Je zult bij jezelf na moeten gaan of je de baby graag wilt kunnen zien als er geluidjes zijn of dat je mischien af en toe de baby wilt checken met een scherm of niet. Ik ken ook mensen die van camera naar een zonder zijn overgegaan omdat ze merkten zich niet in te kunnen houden en veel te veel naar de baby te kijken ipv quality time met elkaar te hebben.
     
  12. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Hier ook een Luvion en erg tevreden over. Voor 3 kinderen hebben wij nu 4 camera's aangesloten. Altijd scherp beeld, je kan op de ouder unit de camera bewegen, goed geluid en het bereik is prima.
     

Deel Deze Pagina