Hallo, Ik werk momenteel op een varkensbedrijf en vroeg me af als ik zwanger zou raken of ik dan gewoon bij de varkens kan blijven werken en of ik maatregelen moet nemen en welke maatregelen binnen het bedrijf zelf genomen moeten worden. Kan iemand mij daarover informeren?
Volgens mij zit je wel met eventuele ziektes die dieren kunnen overdragen enzo. Ik denk dat je je huisarts, verloskundige of een Arbo-arts kunt raadplegen.
Pfoe. Ik zou dat wel eng vinden met allerlei ziektes die je daar op kan lopen. Loop je letterlijk tussen de varkens? Afmesten en de kraamafdeling enzo of erg weinig? Ik vind dit voor je; Zwanger op de varkensboerderij | KIZA Verder kun je evt contact opnemen met de vakbond? Of even pijlen bij de boerin Hoe zij dit heeft gedaan?
Hier ook een varkensbedrijf. Heb in mijn zwangerschappen gewoon meegewerkt. Volgens mij is het geen probleem. Je moet vaak wel een mrsa test ondergaan bij huisarts voor besmetting in het ziekenhuis die andere patienten anders kunnen oplopen. Is voor jezelf en de baby niet gevaarlijk overigens.
Hier ook actief bezig met onze kinderwens en varkens. Maar het is nog niet in me opgekomen om nu al actie te ondernemen. We zullen eerst eens zorgen dat het zover is, en dan ga ik wel navragen aan arts/verloskundige wat eventueel niet mag. Mrsa inderdaad wel, maar goed dat is algemeen en moet je ook bij iets anders in het ziekenhuis.