Na bijna 3 maanden hoppen van het ene virus naar het andere ben ik het zat!! Ik blijf de kids ziekmelden. Voor hun natuurlijk het allervervelendst.Wat gebruiken jullie om de weerstand op peil te houden?? alle tips zijn welkom
Niets bijzonders. Ze krijgen veel fruit. Gaan elke dag naar buiten.. En elke dag vitamine D. Maar verder niets.
zo veel mogelijk buitenlucht en vitamine D.... Fruit eten gaat moeizaam..... En verder houden we haar alleen binnen als ze koorts heeft... Als ze verkouden is oid gaat ze gewoon naar buiten...
Op aanraden van de apotheek: Echinacea. Stimuleert de weerstand, veel meer dan vitamines. Het lijkt hier eigenlijk wel te werken.
Hij zit al op school? Wacht maar totdat hij op school zit! Aiden was voorheen ook bijna nooit ziek. Totdat hij naar school ging! Afgelopen winter al -tig keer echt goed ziek geweest. En daar bedoel ik geen simpel verkoudheidje mee. Hier krijgen ze trouwens ook multivitaminen. Van Dagravit met Spongebob op het doosje.
Hier ook niets extra's. Ze eten hier voornamelijk veel fruit en komen veel buiten. Echt ziek zijn ze nooit, af en toe verkouden maar dat valt niet onder ziek zijn bij mij De oudste is bijna 6 en de jongste 3 maar beide zijn in hun hele leven ongeveer 5 dagen echt bank/bedziek geweest.
Geef zoontje niks extra, gaat sinds december naar school, is weinig ziek en als ie ziek is duurt dat een dag of twee...is nu wel verkouden.
Vitamine C en D, verder fruit en groente, veel buiten... Vorig jaar was ze de hele winter continu ziek, pikte alles op. Nu dit jaar gaat het veel beter!
Onze oudste heeft een probleem met de immunoglobines in zijn lichaam, zijn afweer is dus nog niet top, dit uitte zich de afgelopen jaren in steeds longontsteking hebben, hij is verder nooit verkouden maar gelijk longontsteking, afgelopen herfst op aanraden van de kno arts begonnen met echineaforce tabletten deze krijgt hij iedere dag naast een gewone multivitamine en voor het eerst hebben wij geen longontsteking gehad deze winter, als hij verkouden werd moesten we een dubbele dosering geven, (nu is hij natuurlijk niet verkouden maar je merkte het wel aan hem als die niet fit was of verhoging had dan dede wij dat dus ) Het gaat echt heel erg goed nu met hem. Buiten spelen fruit eten en groente binnen krijgen doet die altijd al, maar hij kon gewoon een virus niet baas waardoor het gelijk doorsloeg op zijn longen en foute boel was. Volgend najaar gaa wij onze dochter hier ook aanzetten, die heeft het gpresteerd afgelopen winter ieder vlekjes virus wat er heerste mee te pikken en daarnaast zoveel snot heb ik nog nooit gezien wat daar uit komt niet normaal.
Hier krijgt hij elke dag multivitamine, aangezien hij ook amper fruit en groente wil eten. Daarnaast is hij bijna elke maand wel een keer ziek en/ of verkouden, dus denk dat hij het wel kan gebruiken.
In de maanden oktober, december en februari: probactiol. Krijgen ze allebei (bijna 4 en bijna 6 maand) Je kunt de capsule opendraaien en de poeder een lepel pap doen bijvoorbeeld. Onze dochter was steeds 3x achter elkaar ziek in oktober en in januari. Sinds ze in de wintermaanden om de maand een kuur van 30 dagen probactiol krijgt is ze nog maar 1x een dag ziek geweest afgelopen winter en 1x een beetje verkouden.
Hier ook echinea force (junior) van dr vogel en dan zonder extra vit C maar het potje met 200 stuks en nog wat multi ernaast. Groente en fruit ligt vaak zo lang dat de vitamine waarde tegenvalt.
Hier ook. Echinaforce kauwtabletten. Al het normale was niet voldoende en sinds ik dit geef, zien wij echt een wereld van verschil. Goede multivitaminen hielpen helemaal niets, dit wel. Stomme is dat ik van de week een paar dagen vergeten ben door drukte en direct weer zieken in huis. Bizar, want ik verwachtte er helemaal niets van, maar heb het toen meegenomen in het kader 'baat het niet, dan schaadt het ook niet'. Wij gaan er nog even mee door.
Die echinaforce ga ik ook inslaan hoewel de winter bijna voorbij is. Mijn zoon heeft een verlaagde weerstand en pakt daardoor alles op. Helaas steekt hij met regelmaat de oudste en ons ook aan tegenwoordig terwijl wij vroeger alle 3 echt nooit ziek waren