melis ik zie hem, jeeeej! summer93,wat een klote nieuws meid! Dikke kroel en succes voor de volgende ronde
water; Thanks. Gelukkig haha, de kwaaltjes kunnen nog altijd komen, zal m'n vriendlief vast voorzichtig mee voorbereiden haha,. Indy; totaal niet verwacht! Nu duimen dat hij mooi oploopt elke ochtend..
hihi ja melis, ik zit ook nog in de oploop fase, wil het liefst nu al gaan slapen zodat het snel morgen is en ik hoop op een donkere test! Ga voor je duimen, maak je morgen weer een foto???
Ik lig al lekker in bed! Haha normaal slaap ik al bijna een uur.. Wekker gaat om half 6.Maar door de adrenaline kan k niet slapen. Ja morgenochtend maak k weer een foto!
Ziet er goed uit hoor Indy! Goed opgelopen! Zie t duidelijk! Over twee dg knalt ie vast! Melis! Wat leuk! Van harte!
Voor mij nog geen duidelijkheid, ik ben 3 dagen overtijd (had een positieve ovu test op de 16e) en nog geen menstruatie. Ik had op mn nod getest maar die was negatief. Als ik maandag nog niet ongesteld ben doe ik weer een testje. Gefeliciteerd roze meiden
Maar er kan nog een verandering plaatsvinden hoor in 2 dagen Hopelijk sluit je af een met een positieve test 😘