wat doe jij met kamsnaps??

Discussie in 'De lounge' gestart door Lyso, 2 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Micera

    Micera Fanatiek lid

    23 jun 2013
    3.296
    547
    113
    Ik gebruik ze voor kinderkleding en accessoires. Bijvoorbeeld als sluiting voor een waskussenhoes of de hoes om het boxmatras. Daar zijn ze reuze handig voor en zien er lekker vrolijk uit.

    De plastic drukknoopjes bestaan al lang, ook in Nederland. Voor mij is het gewoon "een van de vele fournituren". Ik heb ze overigens goedkoop in China gekocht :)
     
  2. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Ah, op die manier :) Weer wat geleerd!

    Nou, ik denk dat drukknoopjes die je aan kunt naaien wat praktischer zijn voor aan het beddengoed, denk ik. Anders blijft het verschuiven. Maar ik heb er verder overduidelijk te weinig ervaring mee; dus het zal op andere gebieden wel erg praktisch zijn.

    Ik heb trouwens mijn beddengoed zonder drukknopen; gewoon bij de punten pakken en de hippy hippy shake doen :cool: Wij liggen redelijk rustig, dus het is niet zo vaak nodig. Als we onrustig zouden slapen zou ik het ook met drukknoopjes dicht maken.
     
  3. cactusje

    cactusje VIP lid

    12 feb 2015
    6.752
    1.993
    113
    kende ze niet maar blijken dus gewoon soort van drukknoopjes te zijn.
    ze zitten aan mijn dekbed om het winter en zomerdekbed aan elkaar te drukken maar gebruik er altijd maar 1.
    mijn dekbed blijft altijd wel zitten terwijl ml regelmatig het dekbed onder het matras uit trekt..
    heb ze dus niet nodig al is ml heel beweeglijk in zijn slaap en veel aan het dekbed trekt
     
  4. ImAmommy

    ImAmommy Fanatiek lid

    23 aug 2015
    1.614
    1
    36
    Ik ook😂😂😂
     
  5. zonnestraal21

    zonnestraal21 Niet meer actief

    Ik heb van die plastic dingen aan m'n dekbedovertrek. Vind ze zelf ideaal! Veel beter als/dan :)D ) z'n instopstrook ding😂
     
  6. Lousaa

    Lousaa Fanatiek lid

    18 nov 2011
    2.497
    2
    38
    Nou niks. Die dingen zitten inderdaad oo de overtrekken van mij dochter, maar de een na de ander dondert eraf. Ik vind het zooi.
     
  7. Ilsemarietje

    16 sep 2014
    24
    0
    1
    NULL
    NULL
    Ik zet ze op wasbare luiers waarvan het klittenband versleten is:D
     
  8. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    17 feb 2010
    3.632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    Ik gebruik ze voor wasbaar maandverband dat ik maak, en ook voor swaddle blankets.
     

Deel Deze Pagina