"Het kan nu iedere dag/nacht gebeuren", wie ook?

Discussie in 'De bevalling' gestart door schoentje24, 28 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. schoentje24

    schoentje24 Bekend lid

    6 aug 2013
    869
    1
    18
    Welkom warboel! Spannend, de keizersnede is dus al gepland. :) maar denk je dat ie spontaan eerder komt?

    Zeilbootje, 40 weken! Toch een magisch getal he haha. Ik hoop dat je kleine niet meer lang op zich laat wachten. Succes met de laatste loodjes!

    Hier geen weeen van het strippen wel wat kleine krampjes en harde buiken. Het wil nog niet echt doorzetten. Komende zaterdag ben ik uitgeteld en dinsdag mag ik weer op controle, hopelijk heeft t strippen dan wel zin :)
     
  2. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Mag ik ook de laatste loodjes met jullie mee komen kletsen? Ik ben morgen 37 weken zwanger en vanaf nu van plan echt mijn rust te gaan pakken. Ik merkte dat ik de afgelopen 2 weken nog veel te veel deed op een dag. Mijn lijf geeft nu duidelijk aan dat het tijd is voor rust! Voor zover dat kan met al 2 kids natuurlijk... Maar dan vind ik het wel gezellig om met "lotgenoten" te kletsen als ik met een kopje thee op de bank hang.
     
  3. Klavertje6

    Klavertje6 Actief lid

    17 feb 2016
    389
    0
    16
    NULL
    NULL
    Jaaaaaa 37 weken, mag ik mee doen hier 😊
    Al denk ik dat er de komende week nog niks gebeurd.

    Met 38 weken precies nog een groeiecho en afspraak gyn, wellicht gaan ze dan inleiden (of inleiding afspreken) omdat hij nogal groot geschat wordt.
    Ik weet nog niet zo goed of ik dat wil. Het blijft tenslotte een schatting en ik heb al 3 kids (tussen 3740 en 4215).
     
  4. schoentje24

    schoentje24 Bekend lid

    6 aug 2013
    869
    1
    18
    Hoi Meris en Klavertje. Klets maar lekker mee. Ik hang dan meestal ook op de bank terwijl mn dochtertjr lekker aan het spelen is ;)

    @meris, je moet echt je rust nemen ja. Vooral als je lijf dat aangeeft. De titel van dit forum zegt eigenlijk al precies waarom. Ik moet zeggen dat ik veel rust neem, maar niet altijd meer goed slaap. Maar dat zal wel echt bij de laatste loodjes horen. Je 2 kids zullen wel niet meer allebei slapen overdag of wel? Anders kon je dan je rust nemen.

    @klavertje: lastige keuze he.. het blijft een schatting natuurlijk, maar het is je 4e! Dus ik denk dat ie er wel uit zou gaan ;) ik ben bij de 1e ingeleid en achteraf een beetje spijt ervan. Had liever gehad dat mn lichaam t zelf aan zou geven. Succes met je keuze maken en misschien meld ie zich al spontaan voordat je wordt ingeleid ;)
     
  5. Klavertje6

    Klavertje6 Actief lid

    17 feb 2016
    389
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik ben nog dagelijks druk met van alles.. merk wel dat alles langzamer gaat en vooral lopen is niet zo prettig meer..
    Volgende week heb ik 2 dagen zonder kids dus hopelijk kom ik dan wat tot rust 😉

    Schoentje; waarom ben jij destijds ingeleid en waarom zou je het niet nog een keer doen?

    Ik wil alleen ingeleid worden als er al een beginnetje is, bijv 2 of 3 cm. Die kreeg ik bij mr 2 en 3 namelijk ook cadeau dus ik ga daar nu weer vanuit..
    Als alles potdicht zit zie ik het jiet zitten.
    Vind het ook een beetje dubbel dat ze de keus bij mij laten. Ik wil juist van de gyn horen wat het beste voor de baby is!

    Hoe zou het met Pisam zijn ?? 😊
     
  6. schoentje24

    schoentje24 Bekend lid

    6 aug 2013
    869
    1
    18
    @klavertje. Ik had met 38.5 week wat vage klachten en een hogere bloeddruk. Urine was goed maar ze lieten ons ook een beetje de keus om wel of niet in te leiden. Bij ons gaf de doorslag dat de gynaecoloog destijds zei, mocht het een beginnende zw vergiftiging zijn, dan voel je je nu nog fit genoeg voor de bevalling en met je kindje gaat t ook nog goed nu. Dat heeft ons overgehaald (ik wist ook niet hoe het allemaal zou gaan verlopen destijds,helemaal niet verdiept in inleiden, pas toen we voor de keuze kwamen te staan vrijdagnacht om maandag in te leiden).
    Ik zat nog potdicht en maandag melden, eerste ballonkatheter geplaatst, deed niet heel veel, dinsdag de tweede en die deed iets meer had 2.5 cm ontsluiting maar weinig verweekt. Woensdagochtend een gelletje en toen om 14u de vliezen gebroken (telkens net op t randje van voldoende verstreken enzo. Ze wilden me bijna naar huis sturen). Allemaal tekenen dat mn lichaam er gewoon nog niet klaar voor was.
    Na t breken van de vliezen weeën opwekkers. Om 21.37 is onze dochter geboren. Ik vond de bevalling goed te doen hoor, maar gewoon t feit dat t toch niet natuurlijk was zit me nu niet zo lekker. Ik zou er nu niet meer voor kiezen. Toen ik daar 3 dagen in t zkh lag (veel liggen en rusten) zakte mijn bloeddruk weer.. dat hadden we ook thuis kunnen bereiken met bedrust en dan wachten op spontane bevalling. Dat had ik liever gehad.
    Kindje deed t verder goed hoor, prima start (apgar score heel goed) 2975 gram alleen dronk ze niet zo goed aan mn borst..

    Dat is mijn verhaal over het inleiden ;) maar kun je niet gewoon aan je gynaecoloog vragen wat hij/zij het beste vindt..?
     
  7. Klavertje6

    Klavertje6 Actief lid

    17 feb 2016
    389
    0
    16
    NULL
    NULL
    Daar zegt ze steeds niks over .. ik gaf aan dat ik het wel aandurfde om af te wachten en toen zei zij dat ze wel een groeiecho zou plannen en dan kijken wat we willen.

    Maar ja het blijft een gok... en eerlijk is eerlijk, met al 3 kinderen, en zowel het zkh als de oppas op 45 min rijden is het ook wel een veilig idee om het te plannen.
    Ach we zien het volgende week wel, afhankelijk van de groeiecho denk ik dat strippen een mooie tussenoplossing is. Als het dan niet op gang komt is mijn lijf er gewoon nog niet klaar voor.
     
  8. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Mijn dochters zijn bijna 7 en bijna 5, dus die slapen niet meer tussen de middag 😊 Maar ze zitten op school, dat is ook lekker!
    Maar ik was zo slim om me voor allerlei klusjes op te geven voor school. Ik dacht ik ben toch thuis, kan ik daar mee helpen. Stom natuurlijk.. Verlof is er niet voor niks. Maar waarschijnlijk heb ik nu nog wel een paar weekjes om te rusten.

    Ik wil vanmiddag bij de verloskundige aangeven dat ik dit keer niet langer door wil lopen dan 41 weken. Mijn oudste heeft achteraf gezien veel te lang in mijn buik gezeten terwijl ze het niet meer zo fijn had. Dus ik hoop ingeleid te kunnen worden met 41 weken indien nodig.

    Ik ben wel benieuwd hoe het ervoor staat bij de meiden die gestript zijn of waar de vliezen bij gebroken zijn.
     
  9. Klavertje6

    Klavertje6 Actief lid

    17 feb 2016
    389
    0
    16
    NULL
    NULL
    Meris: schoolgaande kinderen hebben ook hun voordelen hihi
    Het enige nadeel vind ik dat je nu aan al die tijden vast zit, school, sporten, zwemles, vriendjes enz 😊
    Bij de oudste 2 kon ik in mijn verlof lekker uitslapen 😊
     
  10. schoentje24

    schoentje24 Bekend lid

    6 aug 2013
    869
    1
    18
    @klavertje als het jou meer rust geeft om het te "plannen" dan zou ik daar ook voor kiezen. In mijn geval had ik beter op de natuur kunnen wachten maar dat was mn 1e en we woonden super dichtbij het zkh.
    Misschien werkt het strippen wel. En anders breken ze je vliezen met inleiden en komt het misschien zelf op gang? Dat zou ook nog een optie zijn.

    @meris, gelukkig kun je rusten als ze op school zitten. En beetje activiteit in je verlof is juist goed;) natuurlijk niet iedere dag wat plannen maar gewoon lekker bezig blijven. Dat werkt t beste voor je lichaam en geest. Tenzij het niet anders kan natuurlijk dan moet je rusten/liggen.

    Het is verdacht stil ja bij een aantal... ven benieuwd ;)
     
  11. mamavang

    mamavang Lid

    6 mrt 2016
    19
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi dames ik ben vanochtend bevallen om 8:05 van onze dochter Viënna :) alles is goed gegaan en we zijn nu nog in het ziekenhuis. We moeten sowieso 24 uur blijven omdat ik draagster ben van de gbs bacterie maar alles ziet er tot nu toe goed uit ! Waarschijnlijk zijn we morgen weer thuis :)
     
  12. Bureau

    Bureau Bekend lid

    3 jul 2014
    901
    41
    28
    Gefeliciteerd MamavanG&V 😁😁!! Lekker genieten van jullie dametje!!
     
  13. Klavertje6

    Klavertje6 Actief lid

    17 feb 2016
    389
    0
    16
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd mamavang !!! Lekker genieten van elkaar 😃
     
  14. Warboel

    Warboel Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.541
    625
    113
    Ik heb zo een vermoeden. Het begint al te rommelen namelijk. Veel pijn in mijn onderbuik en kan mijn stem (bij wijze van) niet eens meer verheffen zonder harde buiken te krijgen. Ik merk ook dat ze flink laag ligt :$. Veel lager dan mijn jongste zoon bijv. Als ze de hik heeft dan voel ik het tussen mijn benen, haha.

    Maar ik hoop de 39 weken te halen, al is het ook maar om wat praktische redenen. En terwijl ik dat nu zo typ besef ik me dat praktisch en bevallen niet samengaat, hahaha.
     
  15. San1984

    San1984 Fanatiek lid

    26 apr 2012
    1.066
    0
    0
    Gefeliciteerd mamavang met de geboorte van jullie dochter! Ik ben vanochtend om 07.53 uur bevallen van onze zoon en we zijn alweer thuis.
     
  16. Klavertje6

    Klavertje6 Actief lid

    17 feb 2016
    389
    0
    16
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd San !! Zonder strippen of inleiden dus?? Geniet van elkaar !!
     
  17. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Gefeliciteerd met jullie baby's! Geniet van deze mooie tijd ❤️
     
  18. Roosje35

    Roosje35 Niet meer actief

    Hopelijk kan ik nog aansluiten. Vind de laatste periode zo spannend! Allereerst de felicitaties voor de eerste mama's!!!

    Ik heb sinds het begin van mijn zwangerschap al een wat hogere bloeddruk. Met 30 weken overgedragen aan het z'huis, mijn onderdruk is te hoog (95). Destijds begonnen ze over inleiden met 37 weken, maar gelukkig is de bloeddruk zonder medicijnen stabiel gebleven en zelfs gezakt naar 90! Maandag gaan we weer verder kijken, maar ik hoop in ieder geval de 38 weken te halen. Ik wil namelijk niet ingeleid worden, maar de natuur zijn werk laten doen. Hopelijk krijg ik de kans!
     
  19. Warboel

    Warboel Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.541
    625
    113
    Mijn bloeddruk is sinds dinsdag eigenlijk te hoog, maar in verband met mijn voorgeschiedenis (PE bij de oudste, stijgende bd bij 34 weken met de jongste), houden ze het goed in de gaten.
    Ik ben alleen bang dat ze mij nu geen medicatie meer gaan geven, maar direct overgaan op de keizersnede als morgen bijv. blijkt dat mijn bloeddruk stijgende is.

    Maar 90 is netjes hoor! Ik hoop voor je dat je bloeddruk stabiel blijft.
     
  20. Pisam

    Pisam Niet meer actief

    Ik ben vanmiddag bevallen van een gezonde zoon! Alles goed met ons, prachtig weer zo'n hummeltje!
     

Deel Deze Pagina