Dreumes korte of lange mouwen op trouwfeest (warm/koud)?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door MommyOwl, 10 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MommyOwl

    MommyOwl Bekend lid

    30 jun 2013
    735
    0
    16
    Binnenkort hebben we 's avonds een trouwfeest en ik vraag mij af wat ik mijn dreumes het beste aan kan trekken: korte of lange mouwen. Ik kan mij voorstellen dat het best warm kan worden op zo'n feest, dus dan zou je zeggen korte mouwen. Zeker ook omdat zij waarschijnlijk een deel van de avond in de draagzak zal zitten (tegen mij aan, dus warm). Maar ik hoop alleen niet dat ze het dan te koud krijgt wanneer ze over de vloer kruipt (ze kan nog niet lopen). Binnen het trouwthema zal ze alleen een romper dragen (met korte of lange mouw dus) en een legging. En misschien wat sokken, maar ik gok dat ze die binnen no-time uit trekt ;) Een eventueel vestje over een korte-mouw romper is geen optie (heeft ook weer met het thema te maken).

    Wat zouden jullie doen, korte of lange mouw?
     
  2. farfalli

    farfalli Bekend lid

    4 dec 2014
    606
    0
    16
    NULL
    NULL
    Neem van alles mee en geniet van het feest!
     
  3. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.211
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Kruipende dreumes? Lange mouw, als je je zorgen maakt over temperatuur kan je een wolzijde romper aandoen.
     
  4. Regina88

    Regina88 Niet meer actief

    Dan zou ik lange mouw doen. Dat rondkruipen en dicht bij de grond zitten waar het kouder is, is fijner met langere mouwen denk ik.

    En ik weet niet wat je met thema bedoeld, maar mocht je toch een korte mouw doen, dan zou ik een vestje meenemen. Dan past het maar niet met het thema, als ze het koud heeft gaat zij voor toch?
    Daar kijkt niemand je op aan hoor.
     
  5. Twinkle81

    Twinkle81 Fanatiek lid

    4 jul 2014
    4.945
    1.033
    113
    Voorschoten
    Korte mouw en toch een vestje/jasje mee voor als het toch koud is. Dan maar jammer voor het thema, maar je draagzak zal er waarschijnlijk ook niet helemaal bij passen ;)
     
  6. sunshineS1976

    sunshineS1976 Niet meer actief

    In draagzak altijd koeler kleden. Jij zal het waars ook warm krijgen en dat neemt ze over. Pak een vestje als ze daarna even zelf op verkenning gaat. Weet niet hoe ruig het feestje gaat worden maar pas ntl op voor glas op de grond enzo... ik zou mijn kleintjes niet graag op een drukke feestvloer laten rondkruipen.
     
  7. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.679
    113
    Vestje past niet bij het thema? Tja, als je kind het koud heeft, moet het thema maar even wachten hoor ;)
     
  8. Emma86

    Emma86 VIP lid

    25 jun 2012
    5.284
    2.236
    113
    Vrouw
    Nederland
    Misschien een bolero nog een idee? En anders zowel lange als korte mouw mee.

    En als je dochter nog niet loopt is het dan handig dat je een campingbedje mee neemt zodat ze daar in kan (met wat speelgoed) zodat je een soort box hebt? Vind zo'n feestende groep in combinatie met een kruipend kindje altijd een beetje eng. Draagzak is natuurlijk een prima optie maar kan me voorstellen dat het niet het hele feest handig is.
     
  9. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Korte mouw en een vestje meenemen
     
  10. Emm27

    Emm27 Fanatiek lid

    24 mrt 2013
    1.921
    388
    83
    Korte mouw met een vestje!
     
  11. Lousaa

    Lousaa Fanatiek lid

    18 nov 2011
    2.497
    2
    38
    Inderdaad. De bloemen met dat thema. Thema's kunnen nooit zo bedoeld zijn dat ze kleine kinderen ongemak bezorgen. En mensen die thema's zo opvatten doen er goed aan wat te leren relativeren. Het is al heel wat dat je je kind meepakt in het thema. Thema van een bruiloft is geest. Al het overige is minder relevant.
     
  12. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.825
    4.057
    113
    Dit dus. Jammer voor het thema maar mijn kind zou toch voor gaan.
     
  13. olleke

    olleke Fanatiek lid

    8 mrt 2012
    4.878
    4.134
    113
    Ben nu wel heel benieuwd naar het thema😜.
    Maar ik denk niet dat het een probleem is als een dreumesje niet volledig meedoet in het thema.
    En ik zou gewoon een paar dingen meenemen en evt snel omkleden indien nodig. Een (bolero)vestje is dan wel heel gemakkelijk.
     
  14. PenK

    PenK VIP lid

    20 jan 2006
    6.275
    521
    113
    Een vestje voor je kindje mag niet???

    Ben heel benieuwd naar het thema eigenlijk....
     
  15. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Ik krijg de kriebels van een thema wat zo neurotisch wordt doorgevoerd dat mn baby geen vestje aan zou mogen....
     
  16. mamameer

    mamameer VIP lid

    21 jan 2014
    8.220
    4.520
    113
    lastig het is in de avond dus al wat kouder lijkt mij. maar korte of lange mouw romper maakt qua warmte niet zoveel uit, ik denk dat ik gewoon korte mouwen zou doen om in het "thema" te blijven, en een legging. (zeker als ze in de draagdoek/zak zit is het vaak inderdaad best warm) en dan een vestje of dunne trui als het koud is, en voor het kruipen. ik neem aan dat je ook een reserve set kleding meeneemt voor je dreumes, dus een extra trui of vestje erbij meenemen kan geen kwaad. ook misschien een paar slofjes meenemen.

    (ik weet niet wat voor feest het gaat zijn, maar mijn kindjes had ik absoluut niet op een gemiddeld trouw feest waar we zijn geweest over de grond laten kruipen, aangezien daar vaak bier/fris op geknoeid was, incl kapot glas)
     
  17. Roos12

    Roos12 Fanatiek lid

    4 jan 2015
    1.725
    809
    113
    Ik ben inmiddels vooral benieuwd naar het thema!

    Ik zou een romper met korte mouwen aandoen en als een vestje echt niet mogelijk is (?), dan zou ik een romper met lang mouwen extra meenemen.
     
  18. Florien80

    Florien80 Lid

    10 nov 2014
    65
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou gewoon een romper aan doen met korte mouw. En daaroverheen een shirtje met lange mouwen. En een shirt met korte mouw meenemen. Mocht het warm zijn kan je zo even van shirtje verwisselen, of alleen de romper laten dragen. Maar kindjes hebben het lang niet zo snel heet als volwassenen die aan de alcohol zitten en lopen te hossen.

    Maar ben ook wel benieuwd naar het thema, dus vertel!!:)
     
  19. MommyOwl

    MommyOwl Bekend lid

    30 jun 2013
    735
    0
    16
    Haha, ik moet echt ontzettend lachen om jullie nieuwsgierigheid naar het thema :D Het is niet zo erg als dat jullie denken hoor ;) Maar het bruidspaar is inderdaad erg streng met de dresscode. Iedereen moet verkleed gaan bij het feest en daar zitten strenge eisen aan. Ik heb nu een tussenoplossing gevonden voor mijn dochter, want ik wilde haar graag iets comfortabels aan doen waarin ze makkelijk kan kruipen en in de draagzak slapen zonder dat ik haar steeds zou moeten omkleden. Maar dat ze toch verkleed is. Uiteindelijk heb ik ervoor gekozen om zelf een romper te vermaken. Daarom is het niet mogelijk om haar om te kleden (want dan draagt ze geen verkleedkleren meer) of om een vestje erover heen te doen (want dan zie je niks meer van mijn harde vermaak werk, zonde). Maar ik denk dat jullie wel gelijk hebben: kind gaat voor, jammer dan. Ik denk dat ik voor de zekerheid in ieder geval een bolero mee ga nemen in dezelfde kleur als de romper en legging.

    Het feest is overigens in een kasteel, dus er zijn heel veel ruimtes waar we in kunnen. Ik was inderdaad niet van plan om mijn dochter te laten kruipen tussen alle dansende en drinkende mensen. Maar wel in een rustigere zijkamer, als daarvoor de mogelijkheid is. Ik blijf sowieso niet de hele avond, omdat ik vermoed dat mijn dochter toch niet kan slapen (we zijn ook voor de hele dag uitgenodigd, dus ik vermoed dat ze helemaal op zal zijn 's avonds na zo'n lange dag). Daarom wilde ik ook niet te moeilijk doen met verkleedkleren voor haar. Gewoon een romper een beetje mooi maken, en klaar. :cool:
     
  20. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.179
    8.905
    113
    Ze zouden wat mij betreft de pot op kunnen met hun thema... Tot op zekere hoogte wil ik me er best aan houden (tenzij het te extreem is), maar ik zou mijn kind niet zijn of haar vest 'ontzeggen', veel te koud, zeker 's avonds.

    Zelf hebben we onze kinderen tot nog toe alleen overdag bij trouwerijen meegenomen, 's avonds regelden we dan oppas.
     

Deel Deze Pagina