Klopt Yasmientje.. nog 1,5 week en dan naar de gastero-enteroloog.. ben wel heel benieuwd .. Ik moet wel zeggen dat ik niet zovaak kolf als Riff zou drinken.. gemiddelde denk ik iets van 130cc per keer.. een keer of 4 per dag.. Riff drinkt normaal toch nog een 7a8 keer. eind van de middag begin avond kolf ik waardeloos als ik dan 80cc haal is het veel. Gisterochtend heb ik 200 gekolfd en kon nog wel doorgaan vooral rechts had toen veel in productie haha. .
@set: wat een gewicht heeft L zeg! Maar hij is ook groot hè? @lianne: veel beterschap voor Riff! Voelt hij zich al wat beter? @yasmientje: wat naar, dat overgeven. Heeft ze wel iets van eten waar ze dol op is? @hilly: spannend vandaag zeg! Ik hoop dat het positief nieuws is geweest uit Gent! Hier: vandaag de 14 maanden controle gehad bij t cb. L is 75 cm en weegt 8830 gram. Hij hoeft pas terug met 2 jaar. Ze hebben geadviseerd om hem meer calorieën te geven. Wegen, meten was een en al gehuil door L. En bij de arts keek hij argwanend rond haha. Bij het moment van de spuitjes was L aan het huilen en trok zijn armen los. De arts zei dat hij wel heel sterk is haha. Geestelijk en op spraak ontwikkeling loopt L 4 maanden voor. Gaat ook veel te snel nu. L oefent met los staan, gaat op 1 knie en 1 voet zitten alsof hij zo op staat maar dat lukt nog niet. Lopen aan de hand lukt nu goed. Denk dat we binnen een paar weken kunnen rennen haha.
@hilly, wat ontzettend spannend! Hoe is het gegaan vandaag? @lisanne, pfoe het zit niet mee he met riff? Fijn dat de artsen EINDELIJK ook inzien dat het zo niet langer gaat. En ja balen van de rotkolf maarrrr mamamelk is wat hij heel goed kan hebben dus weet waarvoor je het doet!! Ik heb een wat rare week gehad vorige week. Niet wat Anne betreft maar mijzelf. Woensdag op de EHBO beland nadat ik totaal niet lekker was op de afdeling, bijna wegvallen, spugen, keimisselijk, duizelig en flinke last van mn buik in de baarmoederregio. Mijn eigen arts op de afdeling waar ik werk vond het toch verstandiger om heen te gaan aangezien er kans was dat ik zwanger zou zijn en er eventueel kans bestond dat er iets niet goed zat (heel eng en ja wij zijn weer aan het hobbyen ). Ingestuurd en uiteraard daar een test gehad die negatief was. Het was 4 dagen voor mijn NOD dus dat zegt natuurlijk weinig. Uiteindelijk na 3 uur naar huis omdat ik me al aanzienlijk beter voelde, goede vrienden hebben Anne opgehaald van de opvang aangezien mijn werk hier op een uur afstand van zit. Daarna nog twee dagen thuis gebleven (1 dag vriendlief thuis voor Anne de andere dag opvang) en vandaag weer gewerkt. Vandaag heeft VL toch maar testen gehaald aangezien ik nog niet ongesteld was, net 1 gedaan en tja bam toch raak! Zo als het er nu uitziet gaan wij rond 17 december onze tweede verwelkomen Kennelijk zijn we er voor gemaakt, bij Anne was het ook de tweede ronde raak en nu weer. Anne drinkt nog steeds bv bij mij hoewel ik de laatste dagen wel merkte dat haar interesse steeds korter wordt, nu valt dat ineens op zijn plek, de melk zal wel gaan minderen! Hopelijk heb ik nu een wat makkelijkere zwangerschap dan met Anne, daarbij ben ik letterlijk van week 8-40 misselijk geweest... Er staat me nog wat te wachten Qua Anne's ontwikkeling gaat het supersnel ineens, ze gaat zelf al eens in kruiphouding, zoals mimimamma schrijft gaat ze op een knie en een voet zitten hoewel ze niet echt snapt wat ze doet, en wil ze graag staan (!), ben benieuwd wanneer er echt schot in gaat komen, ze red zich zo ontzettend goed op haar kont. Wel jammer met het mooie weer want buiten op de stenen schuiven vind ik wat jammer van haar kleertjes Iemand toevallig tips?
@hilly.. hoe is het met jullie Cryo gegaan?? @minimama.. Riff is eindelijk weer koortsvrij! Heeft oplevingen van een half uurtje.. dan klapt ie weer in. @century gefeliciteerd met jullie zwangerschap.. wel naar dat je al zoveel pijn hebt gehad. Klopt wel wat je zegt over die rotkolf... mamamelkje verdraagd hij wel goed gelukkig. bloedprikken vandaag was drama.. beide armen mis geprikt.. gezien alles wat ze gaan onderzoeken waren ze nogal wat bloed nodig. Even overlegd wat t minimale was en dan proberen dat druppel gewijs eruit te duwen en op te vangen . Duurt lang als je op die manier 4 buisjes moet vullen..
Gefeliciteerd Century!! Ik heb een embryo aan boord. Nu hopen en duimen dat ie lekker gaat innestelen en groeien.
Gefeliciteerd Century. Hopen op een goede zwangerschap. Hilly, wat spannend. Ik duim dat hij gaat innestelen. Hier zijn de laatste loodjes echt het zwaarst. Kleine dame lag met 30 weken in stuit, dus ik bereidde me al lichtelijk voor op weer een ks. Gisteren controle gehad en ze is gedraaid en ligt met haar hoofdje vast in mijn bekken. Wel erg veel pijn down under, wat dus wss door het indalen komt. Over 2 weken nog 1x naar de vk en 3 mei is de eerste afspraak bij de gyn. Emma ontwikkeld zich nog steeds goed. Lopen aan 2 handen gaat hard en aan 1 hand gaat steeds beter. Al denk ik dat het nog wel even duurt voordat ze los loopt.
Hilly spannend.. hopelijk gaat ie zich lekker bij mama innestelen en groeien! @elsa. . Emma gaat vast net voor of vlak na de geboorte van de kleine meid loslopen...dan kan mama toch niet zo goed achter dr aan vangen haha. Succes met de laatste loodjes, hopelijk blijft ze wat langer zitten dan Emma!
Dank allemaal voor de felicitaties @hilly, wat spannend zeg! Lekker blijven plakken hoor kleintje! @elsa, zou je niet met een stuit willen bevallen? Of mag dat niet van je gyn? En naar he, dat ze zo ingedaald liggen, doet lekker pijn op je schaambeen...
Century, nee ik zou absoluut niet voor een stuitbevalling kiezen. Geen idee of dat uberhaupt mag als je al eens een ks hebt gehad. Maar goed, gelukkig is daar nu geen sprake meer van.
Zijn jullie kindjes ook nog zo gek op melk? Sinds ze 13 maanden is krijgt ze geen bv meer maar alleen kv. Ik heb dreumesmelk gehaald want gewone melk vindt ze niet lekker. Maar om die dreumesmelk vraagt ze vrij vaak, dan roept ze 'Mii, mii!' (Wij zeggen thuis Milch = Duits voor melk) S'ochtends na het opstaan weet ze al dat ze melk krijgt en roept ze het ook, maar ook verder af en toe op de dag. Dan loopt ze ook naar de la en haalt Avent fles en speen er zelf uit en roept Mii. Ik vind het gek want bij het CB zeggen ze dat ze nog maar 350ml melk nodig heeft maar kennelijk vindt Cleo zelf dat ze veel meer melk moet hebben 😁 Ik denk ze drinkt wel tussen de 500-600ml op een dag. Ze wordt dan ook heel rustig, volgens mij is het voor haar nog echt zo'n gezellig chill-momentje. Hebben jullie ook cpvan die melkmonsters?
J vraagt er niet zelf om, maar hij krijgt nog 2 a 3 flessen melk per dag bij het naar bed gaan. 's ochtends ontbijt met kwark of yoghurt met papgranen. Dan tegen 10u een fles van 180 met 3, 4 of 5 schepjes poeder (dat varieren we afhankelijk van hoeveel hij verder eet) en naar bed. Als er een tweede slaapje is, dan weer met zo'n fles naar boven. En dan voor de nacht een papfles. Op deze manier slaapt hij gemakkelijk en goed in, dus ik hou het voorlopig lekker zo. Hij is niks te dik en rent het er inmiddels allemaal zo weer af. Ik denk gewoon dat hij hier nog behoefte aan heeft.
@Century: Van harte gefeliciteerd, hopelijk verloopt deze zwangerschap soepeler. @Hilly: Spannend.... Hopelijk blijft de kleine plakken. Over het kruipen: Hier begon L ook met in de kruiphouding "staan" en 1 of 2 weken later begon die voorzichtig te kruipen. Dat doet hij nu een maandje ong. Melk: Hier krijgt meneertje als ontbijt en voor het slapen een fles opvolgmelk en s middags na het brood een klein flesje opgewarmde halfvolle melk. Na het avondeten nog een beetje pap. Vanmiddag word L voor de 3e keer geknipt. Deze keer echt naar de kapper op het dorp, wil een lekker kort stekels koppie
Over 2 weken gaan we weer naar het CB. Ben reuze benieuwd hoe lang en hoe zwaar hij nu is. Ook zal hij dan de BMR krijgen. Hoor daar echt zoveel negatieve verhalen over. Hoe was dat bij de andere februari-kindjes?
Emma is gek op melk, maar ze krijgt geen opvolgmelk meer. Ze krijgt 's morgens en 's middags een flesje halfvolle melk. Dat zijn ook de enige momenten dat ze nog lekker tegen ons aan wil liggen. Daar geniet ze enorm van (en wij ook). BMR prik: Emma heeft alleen iets verhoging gehad. Verder geen last.
Tot nu toe valt het mee, het is nu 8 dagen geleden en ze vertoont nog geen tekenen, maar dat is ook pas na 10 dagen ofzo. En hoeft natuurlijk niet zo bij iedereen te zijn.....Nouja ik wacht af!
Hier ook nog steeds melk. Ergens overdag 120cc of meer net wat ik denk dat ze op kan En dan om 22.30 200cc daar vraagt ze nog steeds om. Maar dan slaapt ze als een roosje tot 7.30/8.00 Eten is wat minder, maar daar maak ik geen punt van. Wat ik wel kei lastg vind is kleren kopen voor haar. Ze is dun dus de hema en h/m valt veeeeeeelste breed voor haar. Wel weet ik nu dat de zeeman fijn valt bij haar, maar daar is alles heel snel op, dus vis ik vaak langs het net.
J is het resultaat van de verse terugplaatsing van onze eerste behandeling in Gent. Daarvoor in NL 4 terugplaatsingen die 4 miskramen zijn geworden.