Lego Nexo Knights of Lego Technic. Transformers Ninja Turtels Batman/Spiderman Dat vinden mijn zoons helemaal geweldig momenteel (6 en 5 jaar).
inderdaad zoonlief is gek van Lego, dinosourussen, maar mijne is ook nog steeds gek op hotwheels, spiderman, transformers. maar nu met de lente en zomer voor de boeg is buitenspeelgoed ook leuk, inderaad skeelers, step skelters nerf geweren, allemaal leuk. je hebt ook leuke voetbal bellenblaas wil mijn zoon ook graag.
Mijn zoon is helemaal weg van Lego.. die zou echt helemaal staan juichen als hij een grote doos krijgt!! Wat ik ook super gaaf vind is een Wobbel! Zag ik via fb. Maar die is best wel aan de prijs en dat houd me toch wat tegen. Wel echt een gaaf ding.
Mijn zoon zou een heleboel dingen die eerder genoemd zijn ontzettend leuk vinden, maar echt uit z'n dak gaan? Van een toffe game, dáárvan gaat hij uit z'n dak! Met Lego en Hot Wheels maak je 'm hartstikke blij, maar een spelletje voor op z'n DS of de computer, zorgt voor een stuiterend kind wat het de hele dag nergens anders meer over heeft Waarschijnlijk juist omdat dat niet zo voor de hand liggend is en hij zoiets vrijwel nooit krijgt. Maar goed, het is lastig om zoiets uit te kiezen natuurlijk, zeker als je vooraf niet kunt overleggen..
Mijn zevenjarige is helemaal gek van voetbal en was dolgelukkig met zijn Adidas joggingsbroek en een shirt van Real Madrid dat hij voor zijn verjaardag kreeg. Toen mijn oudste 7 werd was hij nog dol op Lego, maar inmiddels spelen ze liever buiten, dus de Lego is bij mijn huidige zevenjarige lang zo populair niet. Nerf pistolen vinden ze hier ook te gek trouwens, maar zou ik wel even navragen bij de ouders. Ik ben er zelf namelijk niet zo dol op als mijn kinderen schiettuig krijgen.
We zijn er uit! We geven hem onze oude Ipad. (wij gaan de nieuwe kopen) Hij deelt er nu een met zijn zusje en moeder, maar hoe gaaf is het als hij een Ipad heeft waar alleen maar ZIJN spelletjes op staan. We hebben de doos nog en zetten hem weer op fabrieksinstellingen dus voor hem is dat als nieuw We hebben wel even overlegd met mijn zus, want niet iedere moeder vindt het zomaar goed als een kind een Ipad krijgt, maar ze zei: ik vind het prima. De regels veranderen niet. Half uur per dag Hoop dat hij het tof vindt, maar ik denk haast dat wel snor zit.
Kijk, daar kan geen Lego of Hot Wheels tegenop.. Als dit geen uit-z'n-dak-gaan-reactie veroorzaakt, weet ik het ook niet meer
Mijn zoon vindt lego niet zo, dat is echt kindpersoonlijk ook al is het duurzaam speelgoed. Hier zou je een glimmend snoetje krijgen met een gaaf gezelsschapsspel, een Wii-spel of een goed boek voor binnen, of walkie-talkie Verrekijker, instectenzoek-set, skatebord en nerf voor buiten. Hij leeft nu buiten en de bovengenoemde dingen gaan altijd mee naar buiten