Kiss, geweldige foto's! Filmpje is nog aan het opladen... Vraagje over wasse in de emmer...hoe doen jullie de haartjes dan? Gewoon afspoelen met een bekertje?
hey lieverds ben er heel ff mocht bij een vriendin ff op het internet wilde ff laten weten dat het heel goed gaat! dikke knufffff van mij liefs nica
Heb de foto's met mn mob gemaakt, alleen nu doet blue tooth het niet op windows vista.. moet even wachten tot mn ventje vanavond thuis is.. want hij kan t via een kabeltje ofzo.. dus even geduld nog! @ Meeting, zou t wel heel gaaf vinden alleen weet echt niet hoe ik daar moet komen, alleen als daan meegaat zou t wel kunnen.. maar dan de datum 29ste word mn ventje 22.. dus moet eventjes met m overleggen.. Liefs Stephanie
Stay Funny, wat lees ik nu in je onderschrift? Heeft Susenna al 2 tandjes wauw dat gaat vlug zeg! Ben benieuwd naar de foto's!
@ Liesje ja intussen al 3e in aantocht, ze is dr niet zo blij mee geloof ik.. elke keer als ik de fles wil geven wil ze niet drinken maar kauwen, en dan is het echt ruzie soms wel een kwartier.. En kwijlen dat ze doet haha! Ach voor de rest is het echt een engeltje!
@ Liesje, als ik Xavièr in de emmer doe, was ik zijn haartjes gewoon een keertje niet... zo smerig worden die haartjes niet. Xavièr gaat elke dag minimaal 1 keer in bad.. veel he? haha.. vind het erg leuk!
Kiss wat een prachtig filmpje weer, ben helemaal in tranen zo mooi vind ik het. Je hebt er echt talent voor hoor! En die fotavier afhouden haha Nica, leuk weer van je te horen! Misoh, prachtige foto's! Nynke, echt een prachtig filmpje ook! Stay funny: 3 tandjes al?! Tjemig zeg dat gaat hard! xxx Irene
Even ook wat gespamd van onze kleine man. Moest nog ff vragen aan Diederik hoe het ook alweer moest. Foto's die op onze site staan zijn n.l. te groot om te plaatsen en was dus weer eens veel te moeilijk aan het doen. Gisteren ging het aardig met Hamlet. Kende de tekst wel voor geen meter. Ik krijg dat zo moeilijk in m'n hoofd als ik er nog niet mee heb gewerkt. Volgende week gaan we weer verder. Ik was een hele boze koningin... @ stay funny: 3 tandjes al bijna... pfff... ik ben blij dat er hier nog geen te vinden zijn... @ kiss: wat een geweldige foto's in de emmer... wij doen Wietze min 2 keer per week onder de douche. Vinden we meer dan genoeg... hij vind het wel geweldig maar hij krijgt zo'n droog velletje van meer douchen. Vooral z'n voorhoofd en wangetjes worden droog. Beetje bepanthen doet dan wonderen. @ liesje: wij wassen zoiezo niet. Bij ons is het echt even lekker afspoelen. Wasvrije zeep i.o.d. gebruiken wij niet. Alleen soms wat balneum in z'n badje. @ meeting: krijg er steeds meer zin in. Wilde eerst onder voorbehoud komen... blijft wel spannend hoor. Wietze is vandaag weer niet te genieten. Erg onrustig aan de borst. Misschien weer een sprongdagje... het zal wel loslopen. We hebben vanmorgen besloten om Wietze wakker te gaan maken voor z'n laatste voeding zo rond 22.30. Ik denk dat we dan een flesje doen en ik kolf. Want wakker maken en dan de borst, dan slaapt ie weer binnen 5 min en drinkt ie nog niks en kan ik er 's nachts uit. Gisteravond was ik naar toneelles en dus heeft Diederik z'n flesje gedaan en ik mocht vannacht lekker doorslapen. Pas om 8.15 gewekt door een kletsende Wietze. Terwijl ik de 3 nachten ervoor er weer uit moest rond 3 uur omdat Wietze honger had... Nu lekker een boterhammetje gaan eten. Wietze ligt weer lekker te pitten en dus weer even rust. Moet ook nog een nieuw filmpje bewerken. Liefs Silvie
@ Liesje, je vroeg wie dat zong in dat liedje? dat is volgens mij Rafaella (die toen in Idols ofzo mee had gedaan in nl) en het lied heet welkom ofzo? w8 ga de link ff opzoeken..
Rafaella - Hallo wereld dat is het liedje hier de link: http://mariannezomer.web-log.nl/HalloWe ... ffaela.mp3 als je het liedje wilt opslaan moet je even naar bestand dan media opslaan.. kun je het een keer terug luisteren of ook weer gebruiken voor een filmpje..
@Happyliesje: Oh wat vervelend! Mijn moeder heeft dat vroeger bij mij ook gedaan en ze heeft het er nu nog steeds over! Haha. Gefeliciteerd met drie maanden. Dewi en hij zijn even oud. @Nynke: Lief filmpje van je mannetje! Wat lijken jouw kinderen op elkaar! @Fijn dat het weer goed gaat met Rowin. @Diaan: Echt heel fijn dat je het allemaal geregeld hebt! @Irene: Wat vervelend zeg. Als jullie het financieel niet redden dan zou ik Jeroen alleen laten gaan. Dat snapt je schoonzusje vast wel. Ze kunnen niet verwachten dat iedereen zomaar zo'n bedrag kan ophoesten! Dat is ook de reden waarom Jeroen en ik hier gaan trouwen. We wilden ook wel graag in het buitenland trouwen, maar ik weet dat mijn ouders dat niet kunnen betalen. Oh ja, als je geluk hebt kun je goedkoop tickets scoren! Een vriendin van mij zit nu in Amerika, voor een retour van 400 euro! @Moon: Fijn dat alles goed was! @Kiss: Het verschilt nogal hoeveel ze drinkt de laatste voeding. De eerste paar keer dronk ze maar 80 cc. Maar gisteren dronk ze ineens 160 cc weg! Gemiddeld is het zo'n 120 cc wat ze dan drinkt. Lief filmpje zeg! Ik zal de mijne misschien ook nog plaatsen Haha Dewi doet ook altijd haar voeten boven water. Dan spant ze zich helemaal in en heeft dan een heel trots koppie als het gelukt is. @Stayfunny: Hoe meer zielen hoe meer vreugd! @Misoh: Ach wat een lieve foto. @Liesje: Ik was Dewi's haartjes maar 1 keer in de week. Dat was meer dan genoeg volgens de kraamverzorgster. Anders haal ik er gewoon een washand overheen en spoel het een beetje af in het water. Heb echt zin in de meeting. Ik zat gisteren te bedenken dat onze kindjes dan al 5 (of 6) maanden oud zijn! Dewi heeft vandaag echt heel goed doorgeslapen! Ze werd pas om 9.00 wakker! Ik was echt heel verbaasd toen mijn wekker afging, haha.
aaah worden jullie ook zo gek van die reclames aan de telefoon? Wij hebben nummermelding en als er geen nummer doorkomt dan is het 9 van de 10 keer reclame, dus neem ik hem nooit op. Net belde er de hele tijd een onbekend nummer, dus heb ik toch opgenomen en was het mijn oude werk, of ik zin had om weer een tijdje daar te werken, maar dat terzijde. Net ging de telefoon weer en dacht ik misschien is het weer het werk, dus nam ik op (stomstom!) En ja hoor, het was weer reclame! grrr. Ik kom daar altijd zo moeilijk vanaf, kan niet goed afkappen..