Afwijken van het vaccinatieprogramma

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door wwrr, 11 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.146
    23.230
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    En daarom vind ik het dus zelf al een moeilijk onderwerp. Omdat ik ook niet weet wat op internet waar of niet waar is. Ik weet niet waar ik moet zoeken. Nu ben ik ook eigenlijk van het wel vaccineren, maar met de BMR in aantocht, ga ik twijfelen. Wat meer eengevoel is dan iets wat ik uit kan leggen waarom.
     
  2. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Hier kan ik op inhaken. Wij voelden in de kraamweek van oudste al dat er "iets" was. Mijn man en ik spraken dat pas na een paar maanden uit en hadden dus los van elkaar dat gevoel. Toen had hij nog geen vaccinaties gehad hoor..
     
  3. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    Het is ook zo vreselijk moeilijk. Want op internet vind je voornamelijk eenzijdige informatie (of voor, of tegen). De enige neutrale bronnen die ik kon vinden waren de bijsluiters (geven puur informatie, geen mening en zijn eerlijk over de inhoudsstoffen en de bijwerkingen) en de online gifwijzer (die is neutraal over de mate van schadelijkheid van allerlei chemische stoffen en daar kun je de stoffen uit de vaccinaties opzoeken. Geen enkel wetenschappelijk onderzoek is neutraal, onderzoeken worden altijd door iemand gefinancieerd en 9 van de 10 keer is de uitkomst er eentje die past in het straatje van degene die het gefinancieerd heeft. Dus als het RIVM een onderzoek naar vaccins laat doen, komt daar natuurlijk uit dat ze niet schadelijk zijn. En als een arts die tegen vaccinaties is een onderzoek doet, natuurlijk vindt hij dan dat vaccins autisme kunnen veroorzaken. Omdat je nu eenmaal vaak ziet wat je wil zien, zo werkt het menselijk brein.

    Maar veel dingen die worden geroepen (als niemand meer vaccineert komen de ziektes terug, kudde-immuniteit, vaccins veroorzaken autisme, iemand die is ingeënt krijgt een ziekte als Kinkhoest minder heftig, kinderen die niet zijn ingeënt zijn gezonder, etc.) zijn allemaal aannames. Niets hiervan is bewezen. Veel dingen zijn gewoon niet te bewijzen. Je kan niet bij één kind eerst een vaccinatie zetten, vervolgens besmetten met Kinkhoest, daarna de besmetting en het vaccin ongedaan maken, nog een keer besmetten met Kinkhoest en kijken of er verschil is in hoe heftig het uitpakt. Of van een kind met astma het vaccin ongedaan maken en kijken of de astma dan verdwijnt. Of ineens het hele vaccinatieprogramma afschaffen en dan afwachten of de ziektes inderdaad terugkomen. Of van de hele Nederlandse bevolking het bloed testen op antilichamen om te kijken of er echt sprake is van kudde-immuniteit. Dat gaat gewoon niet.
     
  4. Mommyplus

    Mommyplus Actief lid

    22 jul 2014
    358
    0
    16
    Heerlijk weer om al deze reacties onder het genot van een kopje koffie te lezen.
    Laat me dit keer niet verleiden om mee te doen.

    Als het gaat om uitstellen/niet vaccineren
    Ik heb de kinderen altijd laten inenten alleen niet als ze ziek waren.
    Pleegkind volgt een ander schema omdat door omstandigheden de vaccinaties een keer zijn uitgesteld.

    Ga niet te veel zoeken op internet. Alleen maar horrorverhalen en mensen die dat weer tegenspreken.
    Ga op je boerenverstand af.
    En ik zie een vrij christelijke tekst onderaan je reacties staan dus vertrouw op de Heer en laat het een beetje los. En nee dat bedoel ik niet cynisch ben zelf overtuigd Christen.
     
  5. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.146
    23.230
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Ja, je hebt helemaal gelijk! Mag ik je een pb sturen?
     
  6. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    Dat mag.
     
  7. Carino

    Carino Fanatiek lid

    2 feb 2011
    4.277
    0
    36
    Bij een volgend kind zou ik (als ik überhaupt al zal enten) pas starten vanaf 2 jaar.

    Ik vond het volspuiten met zooi in een pasgeboren kind met een nog niet volledig ontwikkeld immuunsysteem eigenlijk triest. Dat doe ik dus niet nog een keer.
     
  8. lies276

    lies276 Niet meer actief


    Hier sluit ik me helemaal bij aan.
    Wij hebben onze kids pas laten vaccineren na 1 jaar.
    Ze hebben niet alle vaccins gekregen en alleen mono vaccins.

    De belangrijkste reden voor ons is dat we, net als hierboven geschreven, de "wetenschappelijke bewijzen" niet geloven en ik heb sterke aanwijzingen dat (ernstige) bijwerkingen in de doofpot gaan.
     
  9. lies276

    lies276 Niet meer actief

    En jouw boerenverstand en je vertrouwen op God zegt je blijkbaar dat je wel laat vaccineren.
    Er zijn ook veel mensen die juist door dat vertrouwen NIET vaccineren.
    Ik gebruik juist liever niet zomaar mijn boerenverstand, maar verdiep me graag in zaken.
    Bovendien geloof ik wel in die horrorverhalen, want die heb ik nl van dichtbij meegemaakt.
     
  10. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    Dat is zeker zo. Dochtertje van een kennis van mij reageerde heel heftig op haar eerste vaccinaties. 41 graden koorts, suf, niet wakker te krijgen, niet willen drinken. Toen ziekenhuisopname, week later toen ze net thuis was epileptische aanval en met spoed weer terug naar het ziekenhuis. En na een paar weken heen en weer voor onderzoeken heeft een arts tegen haar vader gezegd dat zulke reacties soms wel eens gezien worden na vaccinaties. En nu moet ze in het vervolg onder medische begeleiding worden ingeënt (hoewel ze de volgende nog steeds niet gehad heeft omdat haar vader niet meer durft).
    Maar hij is echt kwaad geweest... Hij vroeg aan die artsen of ze weten dat vaccinaties zulke reacties kunnen uitlokken. En dat wisten ze. En toch zeggen ze dat nooit vóórdat een kind een vaccin krijgt. Dan is het veilig en kan er alleen wat verhoging, hangerigheid en spierpijn optreden. Terwijl artsen echt wel weten dat het meer kan zijn dan dat.
     
  11. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Maar elke medicatie kan toch een reactie uitlokken? Mijn neefje is ooit in het ziekenhuis beland na een eenvoudige toediening van nurofen. Wordt in België heel vaak gebruikt bij koorts en infecties bij baby's. En ja, het is geweten dat er soms op gereageerd wordt. Dat staat ook in de bijsluiter. Maar daarom ga je het gebruik toch niet stopzetten?

    Ik reageer zelf heel hard op bepaalde AB. Dat is ook gekend, maar je kan ook niet weten dat je dat zal hebben, tot het zover is.

    Bij elke vaccinatie heeft de arts mij verteld wat mogelijke slechte reacties zijn, en waarop ik moet letten. Dat volstaat, vind ik. Het is nogal naïef om te denken dat eender welke medische ingreep perfect zal verlopen. Iedereen reageert nu eenmaal anders. Maar dat betekent niet dat je maar moet stoppen met medicijnen nemen. Of vaccinaties.
     
  12. Lovemykids4

    Lovemykids4 Niet meer actief

    Mijn kindjes moesten wel stoppen als ik dat niet had gedaan waren ze nu dood geweest :(
    Dat komt Door de allergische reacties op de toevoegingen in de prikjes.
    Dus hier mochten ze echt niet meer.
    Juist omdat de jongste meer dan 85 % kans heeft dat ze ook kantje boord komt te liggen na de vaccinaties mag ze ook biet gevaccineerd worden.
    Dus hier wel degelijk moeten stoppen met vaccinaties.

    Hier zullen mijn Kids dan ook nooit meer worden gevaccineerd.
    RIVM heeft het zelf gezegd dat mijn Kids niet meer mogen worden gevaccineerd.
    Die zijn enorm geschrokken nadat er contact met ze was opgenomen met wat er met me kids is gebeurd :(
     
  13. jimmy

    jimmy Bekend lid

    14 jul 2006
    757
    0
    16
    Fryslan
    Welke toevoegingen reageren ze dan allergisch op?
     
  14. Lovemykids4

    Lovemykids4 Niet meer actief

    Kwik , Calciumchloride, polysorbaat 80 en formaline.
    Dat is bij dochter en bij zoon is het ipv polysorbaat 80 , Mf-59.

    Helaas word dat nog steeds gebruikt in de vaccins :(
    Maar mijn Kids hebben de pech dat het genetisch bepaald is want ik reageerde er hetzelfde op :(
     
  15. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    Ja, het staat in de bijsluiter. Maar hoeveel CB's geven ouders de bijsluiter voor het vaccin gegeven wordt? Je moet er zelf om vragen wil je het in handen krijgen. Terwijl bij zoiets als paracetamol zelfs standaard als je het koopt wordt verteld dat je voor gebruik de bijsluiter moet lezen. Bij vaccinaties is het ineens heel standaard dat ze maar gewoon gegeven worden zonder die bijsluiter aan de ouders te geven.

    Toen ik mezelf liet inenten bij de GGD voor een reis die ik ging maken en vroeg of ik rekening moest houden met bijwerkingen, werd er gezegd: "Nee hoor, enkel wat spierpijn in je arm de rest van de dag, meer niet." Ik werd er zo ziek van dat ik mijn reis moest annuleren... En de klachten die ik kreeg bleken achteraf dus in de bijsluiter te staan als normale bijwerkingen. Maar het werd mij niet verteld. Laat staan dat ik de bijsluiter kreeg. Ik vind dat een zeer kwalijke zaak. Bijsluiters horen gewoon standaard aangeboden te worden. Het is niet zo dat er met spoed iets moet worden toegediend waardoor daar geen tijd voor heeft. Je kunt best ouders de afspraak vóór de vaccinaties de bijsluiter mee naar huis geven zodat ze die op hun gemak kunnen doorlezen.

    En toen ik vorige maand op het CB aangaf dat ik niet wil vaccineren zei die vrouw ook: "Je weet toch dat er niet meer bijwerkingen zijn dan wat verhoging en spierpijn? Al die andere dingen die je hoort is bangmakerij." Waarom is ze niet eerlijk? Waarom zijn zoveel mensen niet eerlijk over de bijwerkingen van vaccinaties? Alleen dat al klopt voor mijn gevoel voor geen meter.

    En nee, medicijnen geef ik mijn kind ook niet zomaar. Voor hij medicatie krijgt weeg ik af: heeft hij het echt nodig? In de zin van: heeft hij veel pijn of wordt de kwaal zonder medicijnen misschien levensgevaarlijk? Zo ja, dan krijgt hij het. Zo niet, ga ik geen rotzooi in zijn lijf stoppen. Zo had hij eerst veel last van spruw, dat deed hem erg veel pijn waardoor hij het dag in dag uit uitschreeuwde, dus daar kreeg hij medicatie tegen. Nu heeft hij weer spruw maar er totaal geen last van, dus nu behandel ik het niet.
    Alle medicatie kent bijwerkingen die ernstig kunnen zijn in sommige gevallen. Omdat je in het lichaam stoffen stopt die daar niet in thuishoren. En daarom ben ik er heel voorzichtig mee en stop ik niet zomaar van alles in zijn lichaam.
     
  16. mel78

    mel78 VIP lid

    12 feb 2008
    8.320
    242
    63
    Wat fijn dat het toch weer een topic is geworden tussen voor en tegenstanders. Hopelijk kan TS er nog wat mee?!
     

Deel Deze Pagina