Gisteren kreeg ik een melding van een systeemupdate voor mijn Samsung Galaxy S6. Ik kon kiezen om deze vannacht te draaien, wat ik heb gedaan. Vannacht lag mijn telefoon, zoals elke nacht, aan de lader. Vanmorgen was mijn telefoon dood. Hij stond uit en ging niet meer aan. Ook toen ik het stekkertje van de lader eruit haalde en er opnieuw in deed, kreeg ik geen respons. Ook niet aan een andere (werkende, getest) lader. Als de batterij >100% vol is, komt er normaliter een laad-icoon in het scherm (ook als hij uit staat). Dit was niet het geval, dus hij is toch 100% vol, maar gaat niet meer aan, of hij is echt dood. Wat kan ik nog meer zelf doen om mijn telefoon zo snel mogelijk weer aan de praat te krijgen?
Ik heb dit ook 1x gehad na een updat met mijn toenmalige Samsung Galaxy s6 edge.. Ik heb toen een hard-reset uitgevoerd, daarna werkte hij weer prima, ook na nieuwe updates... Succes!
Uhmm... kan niet bellen als mijn telefoon niet aangaat, hè Ik heb de telefoon overigens niet van mijn provider. Dit werkte de eerste 2x niet (of ik deed het niet goed), maar het werkte net wel! Dus bedankt! home knop + volume down 10 seconden ingedrukt gehouden.
Er zit als het goed is nog ergens een mini gaatje die je met een dun dingentje in kan drukken, dit is ook een reset. Ik lees niet dat je eventueel de batterij er ook even heb uitgehaald, dit werkt vaak ook.
contact opnemen met samsung, je kan aangeven via de chat dat je de telefoon wilt opsturen voor reperatie, als het onder garantie valt hoef je niks te betalen.
De meeste mensen hebben nog wel een telefoon in huis, wij hebben een huistelefoon, mijn man heeft een telefoon en mijn oudste dochter ook (gebruikt ze alleen voor whatsapp en spelletjes) Maar fijn dat de harde reset werkte . Een tijdje terug was mijn S4 mini dus wel echt dood...
Je kan toch bellen via je huis telefoon of via de telefoon van je partner Maar goed, hij werkt weer. Dat is het belangrijkste
niet iedereen heeft een huistelefoon & volgens mij kan de batterij van de s6 niet verwijderd worden fijn dat de reset gewerkt heeft ts
Mijn partner werkt en we hebben geen vaste lijn (meer). Ik heb om een slotje gevraagd, gezien het probleem is opgelost. Bedankt voor het meedenken allemaal! Er zaten sowieso een aantal dingen bij, waar ik nog niet aan gedacht had. Batterij er uit halen kan niet bij de S6.