Misschien komt dit jullie bekend voor? Zowel mijn oudste als jongste hebben een soort bultjes op hun kin. Bij de oudste trekt dit wat door naar de wangen. Beiden geen andere plekken op hun lichaam. Het is al een paar dagen zo en ik kan niet uitvinden wat het is. Geen jeuk oid dus ik maak me geen grote zorgen. Wil alleen graag weten wat het kan zijn. Bekijk bijlage 496596 Bekijk bijlage 496597
Lijken het een soort pukkeltjes? Dan zou het krentenbaard kunnen zijn. Kan het niet goed zien op de foto. Of hebben ze veel paaseitjes op de afgelopen dagen? Onze kinderen wel en de oudste heeft nu wat bultje op haar wangen, ik denk door de chocola. Ze eten wel vaker chocola maar niet zoveel als afgelopen dagen
Mijn dochter heeft ook zoiets op haar wangen, bij haar Is het schrale huid en helpt bepanthen heel goed. Maar het Is lastig vergelijken met een foto.
Het is al een week bijna en ze hebben nauwelijks chocolade op. Ik zal het eens insmeren, misschien inderdaad schrale huid. Door de pukkeltjes lijkt het wat anders dan schraal.
Maar dan zou het ook krentenbaard kunnen zijn. Dat is heel besmettelijk. Met een zalfje is het zo over, even naar de huisarts om het te laten beoordelen.
Kan ook eczeem zijn, mijn dochtertje heeft vanaf de geboorte ook van die soort gelijke bultjes op haar wangen. Ik heb hetzelfde op mijn bovenarmen.
hier had dochter het vooral op de bovenarmen, nu net als bij jou kinderen, ook op het gezicht. Geen idee wat het is. Krentenbaard is het hier sowieso niet (dat herkennen we helaas al te goed) . Ik hoop dat het snel wegtrekt. Ik smeer het nu af en toe in met een creme voor de schrale huid.
Hier hebben de kids het ook, sinds een paar dagen. Dochter heeft koorts gehad, maar zoonlief niet. Geen idee wat het is, want ze zijn allebei goed te pas nu. Ze lijken er ook geen last van te hebben.
Hier inmiddels al bijna weg Ivm schrale.wangen vd oudste heb ik het ingesmeerd met zwitsal en nivea, net wat voor de hand lag. En het trok aardig snel weg. Als de jongste ziet dat ik de oudste insmeer dan wil zij ook en ook bij haar is het al minder. Misschien toch iets met het weer en schraalheid.
Ik smeer mijn zoontje om de dag in met een vette crème van de huisarts. Werkt super. Als je zelf een schrale huid hebt voelt nivea en Zwitsal niet fijn, er zit parfum in wat bijt