Ik woon in regio Utrecht. Op de meibelboulevard zijn Prenatal en Baby Dump. In Gouda zit de Baby Park. De Baby Park is volgens mij een stuk groter, maar wel iets verder weg, en nu vraag ik me af of het de moeite waard is? En is de Baby Park duurder dan Babydump of Prenatal? Ik hoef geen meubels meer te kopen, maar wel al het andere spul.
Wij vinden zelf de babypark duurder dan babydump. Zo hadden wij een boxmobiel gezien bij babypark, was daar 27,95 bij babydump dezelfde gekocht voor 19,95 scheelde dus 8 euro. En zo is het met meerdere dingen zag ik, wij kopen er in ieder geval niets
Hi, Ik vond baby park erg professioneel over komen. Ze nemen ook alle tijd voor je en de zaak is mooi aangekleed met ruim assortiment. Alleen hebben ze volgens mij niet zo'n lange laagste prijsgarantie als de baby dump bijvoorbeeld heeft. Ze geven geen echte offerte af, maar wel een prijsaanbod voor een korte periode. Het assortiment van prenatal vond ik minder uitgebreid. Succes met kiezen!
Ik ben best wel babypark fan....rijd er vanuit Rotterdam naartoe altijd. De meiden die daar werken weten enorm veel van alles af en daar heb ik bij de andere babyzaken toch wel mn twijfel over af en toe. En die kennis vind ik heel fijn aangezien ik nergens de ballen verstand van heb en daardoor onzeker ben over wat ik allemaal nodig heb (bijv de benodigdheden voor de opmaak van een bedje enz) gastvrij en vriendelijk zijn ze. Toen er een aantal dingen niet op voorraad waren werd het kosteloos naar mijn huis verstuurd. Sommige dingen zijn misschien wel iets duurder maar ik vind hun aanbod en dus keuze veel groter. En als je van te voren al weet wat je wilt hebben, kan je bij diverse winkels op internet zoeken waar het goedkoopste is. Zo doe ik het meestal. Zeker de moeite waard om eens te van kijken zou ik zeggen...en vanaf Utrecht valt het reuze mee, nog geen 20 min,pas vanuit Utrecht daar naartoe gereden.maar er gewoon een lekkere shopmiddag van. Restaurant/cafetaria is aanwezig in de winkel
Zij hebben trouwens ook laagste prijs garantie, dus als je kan bewijzen dat het ergens anders goedkoper is krijg je het voor dezelfde prijs. Ik vind het zelf een hele fijne winkel, ben alleen in die van zaandam geweest. Maar aardige en deskundige mensen en ik vind de winkel heel overzichtelijk ten opzichte van andere babywinkels!
Babydump en prenatal vond ik erg tegenvallen qua assortiment. Hier het meeste ook in gouda gehaald. Goed de folder in de gaten houden. Ze hebben regelmatig aantrekkelijke aanbiedingen.
Als je in omgeving utrecht woont, kun je ook naar babypark amersfoort. Daar ben ik geweest en ik vind het een zeer mooie winkel. Ze hebben een ander assortiment als babydump en prenatal alleen wel prijziger. Ik wist niet dat ze ook een laagste prijs garantie hebben.
Zij waren 30 euro duurder met de babyphone die we wilden hebben dan op bol.com en toen meegekregen voor de prijs op bol.com
Ik heb idd ook al eens spullen meegekregen voor de prijs wat deze in een andere winkel kost. Toen werd wel tegen mij gezegd dat dit alleen voor de prijzen in 'fysieke' winkels geld. Dus niet voor bedrijven die alleen webbased zijn.
in amersfoort zit ook een babypark. ik vind het een mooie winkel en ze hebben soms ook leuke aanbiedingen en een ander assortiment. wij willen het beddengoed en de kamer aankleding daar halen, ze verkopen het ook nergens anders. dus ik vind het zeker wel de moeite waard om even te kijken.
Ik vond de babypark echt verschrikkelijk.. ik moest superlang wachten om 1 vraag te stellen over een kinderwagen. Wel handig was de uitgebreide ruimte om een wagen te testen. Ik heb mijn kamertje op marktplaats gekocht en de rest bij de babydump, veeeel gemoedelijker. Maar goed ik ben ook niet zo van alles nieuw en matching enzo (vandaar ook mijn kamertje op marktplaats). Is denk ik toch persoonlijk.
De Babypark in Gouda of Kesteren is echt veel uitgebreider dan de Babypark in Amersfoort, de Prenatal of de Babydump. Ik vond het echt een uitje om daar de hele baby uitzet aan te schaffen. Ik vind de winkels mooi opgezet en je kan er ook leuke ideeën opdoen voor de babykamer. Als ik iets specifiek nodig heb, of als de kleding in de aanbieding is, ga ik vaak naar de Prenatal in Utrecht Kanaleneiland. Soms ga ik ook voor de lol wel eens naar de Prenatal Amersfoort, dat is volgens mij de grootste Prenatal. Als het slecht weer is en we hebben meerdere dingen op ons lijstje staan dan gaan we wel het liefste naar Babypark Kesteren of Gouda. Je bent zo een tijdje aan het shoppen en je kan er leuk wat drinken. Prijzen houd ik me niet zo mee bezig, alleen met grotere uitgaven. Kijk anders eerst eens online.
Hier nog een babypark-fan! Het personeel weet ons altijd heel goed te adviseren en weet precies waar ze het over hebben. Grote, mooie winkel, met een uitgebreid assortiment. Ook de service na aankoop is dik in orde. Duurder zal het niet zijn, want ze hebben laagste prijs garantie. Sterker nog, er hangen computers waar je de prijs van concurrenten kan opzoeken, en voor deze prijs krijg je het artikel dan ook mee. Zelfs een week voor de mama-mazzel-dagen van prenatal, kreeg ik mijn buggy voor die aanbiedingsprijs mee. Klein nadeel is alleen dat het er op zaterdag nogal druk kan zijn. Ze zijn op zondag gesloten namelijk. Dus wil je veel advies, maak dan een afspraak of ga doordeweeks.
Bedankt voor alle info en tips, heel nuttig! Ik wist niet van die laagsteprijsgarantie, dat is mooi. Ik denk dat we dan vrijdag even naar de Babypark gaan, het klinkt goed. Ik heb nog vrijwel niks gekocht zelf, alles kado gekregen. Dus vind het ook wel erg leuk om wat extra mooie spulletjes te kopen, en dan is het leuk als er veel keuze is