Mijn man en ik kunnen het niet eens worden, over de naam van onze 2e dochter. Onze oudste heet Renske. Nu blijven deze 2 namen steeds terug komen. Wat vinden jullie. Renske en Bente Renske en Nienke
Ik vind Renske en Benthe ook bijna identiek. Nienke ook, maar in iets minder storende mate. Het eerste wat in mij op kwam was Yfke of Iefke. Al lijkt dat ook best op elkaar. Veerle past ook mooi bij Renske.
Renske en Benthe lijkt inderdaad teveel, de afkortingen later worden dan ook Ren en Ben, beetje te jut en jul. Nienke en Renske staat leuker!
Vindt ze ook allebei ok, met een voorkeur voor Nienke. Of misschien Ninthe? Dan heb je van beide namen iets. Emilie
Ik vind Nienke ook leuker dan Benthe, omdat ik Nienke sowieso een leukere naam vind maar ik vind het ook beter passen. Zelf zou ik trouwens indien het mogelijk is liever kiezen voor een naam die wat meer verschilt. Bijvoorbeeld Renske en Jiska, of Renske en Janna. Zelfde stijl maar toch anders.
Kijk en zo blijk ik dus ook twijfelen. Mijn gevoel zegt dat Nienke wel erg op Renske lijkt en dat Bente dat toch ook wel heeft. Namen eindigend op een a of ah vinden we niet leuk, aangezien dat niet mooi combineert met onze achternaam. Tips/ideeën zijn welkom. Mijn gevoel neigt naar Renske en Nienke, maar..... haha blijf twijfelen.
Dan zou ik gaan voor Nienke, heel leuke naam hoor! Ik herken trouwens het probleem, bij onze achternaam combineert een meisjesnaam die op een a eindigt ook niet mooi. Je zou eventueel nog kunnen overwegen een naam te nemen met 3 lettergrepen die eindigt op een e. Dat klinkt toch alweer heel anders. Bijvoorbeeld Marieke, Lonneke, Marije. Maar nogmaals, er is niks met met Nienke!