Hoi Dames, Sorry, bijgaand nog de beloofde foto. Tis steeds zo druk op de zaak dat ik er niet aan toe kom... Ben benieuwd of jullie het ook zien. Volgens mijn man is het gewoon een deel van het been We krijgen steeds 3d echo's zodat onze echoscopiste hier een beetje mee kan oefenen. Ze hebben het apparaat nog maar net met 3d en wij kwamen elke 2 weken dus vond ze het niet erg om bij ons even te oefenen. Wij vinden dit natuurlijk ook niet erg . Nu moeten we voorlopig weer ff wachten op een echo want ze gaat 4 weken op vakantie.
Wauw wat een straf om 3d echo's te krijgen. Hier krijg ik pas weer echo in ziekenhuis met 20 weken, dan 30 weken groeiecho en 37 weken ligging. Meer echo's alleen als medische complicaties komen. Durf niet te zeggen of ik wat zie. Laat ik de andere meiden oordelen. Grappig dat sommige al geslacht weten. Soofster beetje laat maar nog gefeliciteerd. Ook de dames met hun mooie echo. En wauw waterpolo dat is een stoere sport. Hier net informatie boekje van kraamzorg gehad. Leuk leesvoer. Pff kom tijd tekort druk met 9 maanden boek, foto boek bijwerken. En werk en feestjes. Hier nog vier weken en dan naar Griekenland all inclusieve. Nog ff met zijn drie. Nog meer mensen vakantie plannen.
Fijn dat alles goed was Elske91, Ves en Floddertje! Wij hadden ook vandaag de intake bij de verloskundige en ook bij ons was alles goed. Ben heel blij!
Hier nekplooimeting gehad volgens haar goed heb de uitslagen hier weet niet wat normaal is maar ze zal het wel weten haha
Elske, ik moet morgen ook gewoon werken. Maar dubbel betaald dus dat verzacht de pijn wel haha. Het word waarschijnlijk toch slecht weer dus anders zou ik ook niet zoveel doen. Fryslangirl, leuk die echo! Ik zou het ook niet erg vinden als ze bij mij zou willen oefenen haha. Vulpen, fijn dat bij jullie alles goed was! Bengeltje, ook mooi dat bij jullie alles goed is. Leuke foto's .
Fijn dat we allemaal goede echo's hebben! Leuk ook de 3D echo's! Gaan jullie een pretecho laten maken? Wij willen dat wel doen, hebben dag de vorige keer ook gedaan. Koningsdag, vind het zo jammer van het weer, als het droog is wil ik nog wel even het dorp in gaan, maar als het regent verzin ik wel wat anders.. Dacht dat de misselijkheid voorbij was, maar gister en vandaag is het weer lekker terug 😫. Wij hebben ook de nekplooi meting gehad en die was mooi dun 2,3. Nu alleen de uitslag van het bloed nog.. Dames die mogen werken morgen werkze!!
Oja vakantie, wij gaan ook nog weg, alleen de timing is niet helemaal lekker. We gaan naar Italië, maar precies als ik 20/21 weken ben..
Jeetje wat ben ik blij. Onze uk krijgt er een klasgenoot bij. Mijn vriendin is 2 dagen later uitgerekend. Nu duimen.niet dezelfde geboorte dag en datum.
Floddertje vindt het ook niet zo erg, maak mijn uren deze week wel en krijg ook nog eens dubbel betaald, leuk geld verdienen haha. Hier verder geen plannen. Om 5 uur weer beginnen, kleine man ligt net een uurtje op bed dus kan zelf ook even lekker rustig aan doen. Mijn ouders pasten vanochtend op en mijn moeder heeft, superlief als ze is, al de was opgevouwen en opgeruimd. Scheelt mij weer! Morgen en overmorgen gelukkig vrij! Kan ik dan boven even aan de schoonmaak. Pretecho laten wij niet doen. Vakanti wij gaan 17 juni dagje naar Artis met D. En blijven dan overnachten in en hotel en andere dag nog naar Volendam. Voor de rest geen vakantieplannen, manlief moet in mijn vakantie week op cursus.. Helaas.
Hallo dames!!! Sorry, schaam schaam schaam!!! Ik ben hier niet actief meer geweest, gewoonweg omdat alles even tegen leek te zitten... Zeur normaal nooit maar nu?! :x Heb ook heel erg jeuk waardoor mijn hele lichaam vol met blauwe plekken zit en zelf bloeduitstortinkjes, veel misselijk, slechte stoelgang, hoofdpijn en ontzettend moe, bij de eerste 2 zwangerschappen nergens last van gehad maar het lijkt of ik nu alles erbij "krijg". Daarbij kwam mijn vriend met zijn been in het gips te zitten, ergens heel gezellig maar met een eigen zaak wordt dat een stuk moeilijker en daarbij hebben we ook een pup erbij gekregen die behoorlijk om haar aandacht (natuurlijk logisch) vraagt en met alles zo samen was ik blij als ik zat. Heb even terug gespiekt maar kom niet overal aan toe om te antwoorden maar vanaf nu ga ik gewoon weer meelezen en meeschrijven! Lieve groetjes!
Wat betreft de vakantie, we hebben nog niks geboekt, omdat we aan het kijken zijn om een ander huis te kopen maar nu met de boekhouder bezig zijn om alles op tijd klaar te krijgen want wil ook niet op het laatste moment verhuizen, haha... Anders gaan we als het mooi weer eens kijken voor een leuk huisje a la last minute, zodat we toch er even uit zijn.
Drukke tijden Ilse! Ik kan ook niet alles bijhouden hijihi zag een super mooie 3D echo voorbij komen echt super! Nu maar even m'n handtekening aan gaan passen Het weer valt hier reuze mee....
fryslangirl vind het lastig te zeggen hoor! Hoe ver ben je nu? Wel een mooie echo! zomer wij hebben een eigen sta caravan. Besteed luxe 😁 vriend zelf gebouwd met vader. Aan het water en veel te doen. Gaan daar vanaf april ieder weekend en iedere vakantie naar toe. E. Vermaakt zich goed hier! Lekker Griekenland! Hopen dat wij dan ook beetje mooi weer hebben! 😉 vulpen fijn dat alles weer goed was!! 😊 Mooie echo's!! Bengeltje! loontje wij hebben er 1 voor over 2 weken. Geslachtsbepaling.. ben zo nieuwsgierig 😊 jullie? Fijn dat nekplooimeting goed was! Toch weer een gerustelling. Hier gaat alles goed. Ben alleen zo moe savonds maar goed dat hoort erbij. Naar de mei vakantie gaan we langzaam met de vabykamer beginnen. Optijd haha maar vanaf half juli gaan we 6 weken naar de camping. Vriend nog een paar oefeningen tussendoor en E. Wilde ook met 33 wkn komen. Wil dat ik als we j september terug komen van camping ik alleen nog maar de kleine dingen hoef te doen. (Wassen, decoreren etc.) Hoe gaat het met jullie buikje? .ben wel benieuwd 😁
soofster wij hebben gelukkig redelijk weer gehad. E Had fietsversieren, daarna optocht en kinderdisco die heeft zich dus goed vermaakt! Haha en jullie? Volgende week weet je gewoon wat er in je buik zit!! Denk echt een meisje! 😍
Oh wat lekker Honeyy een eigen caravan! Lijkt me heerlijk als het mooi weer is en in eigen land, vertrouwd en toch lekker vakantiegevoel. Wij hebben over 3 weken de geslachtsbepaling als het goed is, dat horen we volgende week. Ik kan niet meer wachten! Eindelijk shoppen! Ik ben nog niks qua gewicht bijgekomen maar heb best wel al een buikje, je kunt het goed zien en mijn borsten zijn voller geworden, haha...
Fijn een eigen caravan en in de zomer gewoon 6 weken weg!! Begrijp dat je dan een eind wil zijn met de kamer. Wij hebben vorige keer met 18 weken de geslachtsbepaling gedaan, deze keer willen we dat ook. Maar ligt er even aan wanneer we de 20 weken echo hebben, aangezien we dan op vakantie zijn.. Buikje lijkt nu gelukkig even wat minder snel te gaan. Wij gaan de babykamer van ons zoontje gebruiken en die gaat naar een nieuwe kamer. We hebben namelijk een huis gekocht, maar dat moet nog gebouwd worden, dus hier gaan we geen grote verbouwingen meer doen.
Goedemorgen dames. He he het zonnetje schijnt weer. Nou viel me reuze mee. Na het werk nog bij het buurthuis geweest. Stacaravan hadden wij vroeger ook. Mooie tijden. En beter de babykamer te vroeg dan telaat. Las ergens hier dat ze met 37 weken moest behangen/ verven. Hier staat die nog zoals bij zoonlief. Afhankelijk van t geslacht nog wat dingen kopen en tzt kleertjes in de kast. Ben heel benieuwd naar het geslacht van iedereen. Hebben jullie zelf al gevoel wat t wordt?
Oooh vakanties... lekker.. vandaag over 5 weken hebben we een bruiloft en de dag erna gaan we voor een weekje naar Frankrijk. Nu al zin in, we hebben een stacaravan op een camping. Manlief zeilt er een wedstrijd en ik ga lekker helemaal niks doen. Jah boek lezen... want volgend jaar zal ik die luxe niet meer hebben denk ik. Dus jullie zien er ook geen jongetje of meisje uit? Haha nouja dan moet ik nog maar ff geduld hebben tot 30 mei. En als we pech hebben tot de 20 weken echo omdat zoonlief vorig jaar ook braaf met de beentjes over elkaar lag met 17 weken en we dus niets konden zien . Ben nu 13.4 Honey. Hier ook nog niets aangekomen maar toch wel duidelijke buik en borsten. Maar ik had nog wat reserves van de vorige zwangerschap dus vind het niet zo erg.
Goedemorgen allemaal, Leuke Koningsdag gehad? Ik heb samen met m'n vriend een bezoekje gebracht aan een babyzaak. Even gekeken wat we allemaal aan moeten schaffen etc. Was er erg druk dus het is alleen bij kijken gebleven. Wel erg leuk om te zien al die kleine rompertjes etc. Kan echt al wel zin hebben om te shoppen. Hier moet de hele babykamer nog gemaakt worden, vorige zwangerschap hadden wij alleen een commode en wieg gekocht maar verder nog niks gedaan. Wil hier ook na de 20 weken echo mee gaan beginnen. Ik heb een vergrote kans op vroegeboorte en ben een controlfreak dus wil het graag zelf allemaal wel optijd af hebben haha. Ondertussen lekker druk op pinterest met ideeën. Wij hebben dit jaar geen vakantie geboekt. Misschien nog een paar daagjes of weekendje weg maar niets gepland. Geslacht willen we graag met de 20 weken echo horen. Wat betreft het groeien van de buik.... Ik heb nog maar een heel klein hobbeltje. Eerst dacht ik dat het wel heel hard ging maar dit waren dus toch echt de darmen. Ik neem voor het ijzer tekort nog Floradix en tabletten dus qua darmen word ik er nog niet echt vrolijk van, maar het is niet meer zo opgezet als eerst.