Zo klinkt het zeker DNM!! zet hem op.. Ga even douchen of iets wat je ontspant, dan kom je er sneller in.. Zet hem op!! 🍀🍀🍀
Hihi.. Ja sorry, na een douche kan het nogal eens snel gaan. Maar straks je kindje in je armen... Hou je zelf rustig, ogen dicht en denk de pijn je vagina uit.. Ik heb geen kreet, geen puf, niets gelaten. Helemaal in jezelf keren en laat paniek niet toe. Succes meid!!
Hoe gaat het met jullie Saffira? Onze knul is goedgekeurd door de artsen. Met 6 weken even terug voor de schedel omtrek, en algehele groei.
Oh wat gaat dat plotseling hard hier! Er zijn ap zoveel babys geboren. Gefeliciteerd dames! Ik hoop dat jullie er goed van kunnen genieten. DNM, zet hem op! Je bent nu zo dichtbij! Hier is alles goed met mij en de kleine. Ik ben zo ontzettend verliefd, ik zit echt op een roze wolk. Tom is zo schattig en tevreden. Hij ligt uren superrelaxed op mijn buik te slapen. Het liefst wil ik dan de tijd stilzetten en dat moment eeuwig laten duren. Helaas is de borstvoeding niet gelukt. Dat was een enorme teleurstelling. Ik heb tranen met tuiten gehuild. Het leek me zo mooi maar het mocht niet zo zijn (hoogstwaarschijnlijk vanwege een borstoperatie uit het verleden) Nu dus toch maar flesvoeding. Langzaamaan begin ik te wennen aan dat idee. Het heeft ook voordelen... Maar jee, ik had nooit verwacht er zo verdrietig om te zijn. We hebben alls geprobeerd... Morgen alweer de zevende dag. We hebben een superkraamhulp! Geen idee hoe ze alles voor elkaar krijgt, maar er verschijnen beschuiten op tafel, de was ligt plotseling schoon en gestreken in de kast en ondertussen dweilt ze de keuken en helpt ze mee met de baby. Het huis is nog nooit zo schoon geweest!
Nee Klavertje nog helemaal niks! In het ziekenhuis waren ze al een tijdje zo overtuigd dat het niet lang meer zou duren en nu 3 weken verder en nog helemaal niks
Ja echo doen ze iedere week eigenlijk. Volgende week is weer bij gynaecoloog en dan eerst ctg inderdaad en dan afspraak gyn met echo Maar ja dan ben ik ook al 41,2
Wij zijn de dolgelukkige en trotse papa en mama geworden van onze prachtige zoon: 💙 Levi 💙 Levi is geboren op 28-04-2016 , om 14:34 uur, met een gewicht van 3770 gram, en is 50 cm lang! 👶🏼 Ik zal later mijn bevallingsverhaal plaatsen! Liefs x
Saffira en DnM gefeliciteerd! ! Hier ook aan het genieten. . De bv loopt goed alleen S haar mondje is nog zo klein dat ze nu vooral net de stuwing moeilijk kan aanhappen met als gevolg beschadigde tepels gelukkig ook hier een super Hulp! Heb volledige zorg met 3 uur extra gekregen vanwege het gewicht van S. Ze is nu afgevallen naar 2500 gram maar pittig dat ze is! Temp gaat ook goed al kan ze niet langer als 2 uur uit de kinderwagen bak zijn dan gaat haar Temp omlaag Ze ligt in een dikke koeka zak, wikkeldoek 2 kruiken en onder een lakentje en dat gaat goed qua Temp! Volgens de kraamzorg een pittig ding en wonderlijk Hoe goed ze het blijft doen @ alle zwangeren nog even zet hem op met de laatste loodjes!