Hoera, het wordt een meisje. Een echte trien volgens de gynaecoloog maar zo ga ik haar niet noemen. De naamkeuze is ondertussen beperkt tot Janne, Jitske of Lize. De zus heet Lotte, de broers Ferre en Warre. Ik vind Lize erg leuk, omdat er dan een andere klinker vooraan staat. Maar Janne staat al vier kinderen lang hoog in mijn lijstje. Jitske klinkt gewoon heel erg leuk, en past ook wel min of meer in ons rijtje. Ik ben ook benieuwd of jullie nog andere leuke voorstellen hebben, met een u bijvoorbeeld?
Ik vind zelf lize heel mooi ( uitspraak lieze) Jitske vind ik niet zo heel Mooi vind dan Jikke mooier maar jitske is geen lelijke naam en past wel mooi bij Janne klinkt in mijn oren nog niet "af"
Ik vind Janne het leukst maar niet zo leuk bij Warre. Lize en Lotte vind ik ook niet zo. Dus kies ik voor Jitske.
Ik heb gestemd op Janne omdat ik dat de mooiste vind van de namen die jullie noemen, maar eigenlijk zou ik willen zeggen: Jiske ipv Jitske. Ik vind dat 'jit' zo hard of fel klinken, zonder die t vind ik het een prachtige naam die heel mooi bij de namen van broers en zus past, met aan andere beginklank maar wel ook vijf letters Lize zou ik niet doen omdat Lotte ook al met een L begint, ik vind dat een beetje te dubbel klinken samen (ook omdat ze samen 1 naam vormen: Lizelotte). Jinne zou ik ook heel mooi vinden. Of Jinte of Jitte. Ik ga dus voor: 1. Jiske 2. Jinne 3. Jinte 4. Jitte 5. Janne