Pfff dames hier een een zwangere met astma (geen medicijnen nodig want het gaat nu goed) en hooikoorts en ik heb het me toch benauwd. Zijn er meer die dat hebben? Hoop echt dat het zo meteen flink gaat regenen want dat stuifmeel, ik word er gek van!!
Ohw See das niet fijn! Hoe ist nu? Hier ook laatste test gehaald (met zo'n wekenindicator) en die vanav of morgen doen. Hier is de eerste al ruim 4... We hadden het anders in gedachten maar ja... Een kind valt nou eenmaal niet te plannen 😉
Vandaag mvm gehad. Was er wel een beetje zenuwachtig voor, gezien ik al enkele dagen niet meer zo erg misselijk ben... Nou die test lijn stond er gewoon eerder dan de controlestreep Hij knalt er vanaf! Wordt ik wel weer spontaan misselijk Bandenpijn begint hier ook al. Het doet geregeld zeer als ik me om wil draaien. Ook geregeld krampen onder in de buik. Hoort er een beetje bij. Al maak ik me ook geregeld zorgen erom hoor. Swee, hoe gaat het nu? is het alleen rosig met afvegen, of heb je het ook met plassen. Het hoeft niets voor te stellen. Het kunnen ook haarvaatjes zijn die zijn geknapt (omdat je nu meer bloed in je lichaam krijgt) door bv sex, of te hard drukken. Heb je vk al gebeld? Ik zou die anders even bellen en het bij hun neer leggen, misschien mag je eerder voor een echo komen.
Dit word ons tweede kindje, hebben een dochter van 7 maanden en het heeft 1,5 jaar geduurd voor we daarvan zwanger werden, vandaar dat we eigenlijk nu meteen alweer wilde beginnen. Omdat het toen 1,5 jaar geduurd heeft gingen we er niet vanuit dat het nu voor een tweede gelijk de eerste keer raak zou zijn, het begint nu een beetje door te dringen haha. We zijn er overigens hartstikke blij mee en het was volkomen gepland hoor! Jullie testen zien er super goed uit meiden!
Dames bedankt voor de lieve woorden. Ik heb de verloskundige gebeld omdat ik bij t afvegen schrok, zag iets met een soort balletje in. Waarvan ik denk dat t een leeg vruchtzakje was. Het vreemde alleen is had wel ongi krampjes waarvan ff iets meer. En licht bloedverlies (minder dan ongi) en als t een leeg vruchtzakje was Hoe kon ik dan zo'n symptomen hebben. Borsten zijn nog steeds gevoelig etc etc. Mja komt er zowiezo op neer dat 24 uur moet afwachten. En dan weer contact met ze opnemen Blijft telkens maar iets in mn hoofd spoken. Wat als het 1 van een tweeling was??? Pffff anyways wil jullie niet onzeker maken laat mijn verhaal jullie niet beïnvloeden geniet lekker. Als ik meer weet laat ik het nog wel weten
Swee, lief en leed hoor op zo'n forum. Dat is het risico wat je loopt vind ik. Het kan inderdaad 1 van een tweeling zijn geweest. Ik hoop het. Hopelijk is het spoedig over en heb je wel een plakkertje. Ik ga met je mee hopen op een goed einde. Dikke knuff.
Swee, heel veel sterke!! Bloem93 van harte gefeliciteerd, hier ook 2 kindjes heel dicht op elkaar. Hier in verwachting van nummer 3. We hebben een dochter van 2 jaar en negen maanden en een zoontje van bijna 6 maanden. Bij mijn vorige 3 zwangerschappen (1 vlindertje) rond deze periode al heel erg misselijk. Nu nog helemaal geen klachten, maakt me onzeker. Ga zo nog maar eens test doen
NEE zit er iets in de lucht ofzo? Hier net ook bloed aan wc papiertje. Wanneer is het foute boel? Heb het net zondag aan mijn ouders verteld
Oh shit jongens.. Nee niet nu al geen plak baby's. Ik hoop echt dat het niks betekend voor jullie, jakkes! Ik heb ook totaal geen klachten en was de vorige keer hondsberoerd, heb wel soms ongi krampen.. Ik heb echt een hele grote angst dat het fout zit, al vanaf het begin, weet niet waarom, maar heb zo'n onheilspellend gevoel
Lieve meiden ik kan jullie niet bijhouden! Swee gaat het weer? Iemand vroeg over leeftijdsverschil en namen: Mijn oudste is nu 7, de middelste is nu 4 en de jongste is 15 maanden. En de doopnamen staan al vast de roepnaam nog niet
Moet een miskraam pijn doen? En bij mij is het bruinig bloed door slijm/afscheiding (sorry). Is dat een goed of slecht teken?
Heel veel sterkte met afwachten! Trouwens is het niet het vruchtje maar de placenta die zorgt voor de afgifte van hcg, vandaar dat je bij een windei/blighted ovum gewoon klachten houdt. Vruchtzak en placenta ontwikkelen wel terwijl er geen enbryo is. Ik heb er een gehad en het is pas bij ruim 6 weken blijven groeien, maar op de echo bij 8 weken bleek dat er niets in de vruchtzak zat. Uiteindelijk via pillen de mk opgewekt. Ik blijf voor je duimen dat het niets is en je gewoon met de rest van ons in jan een kindje krijgt.
Ik hoop dat het bij jou ook niets betekend. Bij mij was bruine afscheiding geen goed teken. Begon bij mij ong op het moment dat het ook gestopt is met groeien en bleef aanhouden tot de mk is opgewekt bij 9 wk. Daar had ik geen krampen en ook niet veel bloedverlies. Gyn was verbaasd dat het zo soepel verlopen was. Ook voor jou duim ik me suf!
Miskraam begon bij mij als licht bloedverlies en eindigde als heftige menstuatie. Maar bloed hoeft niet meteen mis te zijn. Ik hoop voor jullie het allerbeste. Hopelijk komen al deze prille zwangerschappen tot gezonde mooie kindjes.
Ik was snachts wakker geschrokken omdat ik een soort weeën voelde, bloedde een beetje. Daarna zijn er in 3 etappes echt iets van 2sinaasappels en 1 manderijn uitgekomen. Dat merk je wel. Tussendoor echt volledig bed onder t bloed, door als heen, zoveel