Hallo dames, Me vriend is op zoek naar nieuwe shirts zowel lange als met korte mouw. Geen print erop, en zwart of heel donkerblauw. M'n vriend is 1,96 meter lang. Heeft iemand ideeen waar hij die evt kan kopen? Liefst on line, hij heeft namelijk een hekel aan winkelen hihi. Hij draag XXL. Hij gaat nu op Girav bestellen, wel duur mja... hij heeft ook shirts bij de Zeeman geprobeerd maar allemaal te kort. Iemand tips?
Wat voor postuur heeft hij? Mijn man is ook 1m96, ik bestel voor hem slimfit modellen aangezien hij de 75 kilo niet haalt. Voor de lengte heeft hij meestal xl, soms voldoende aan l, van broeken draagt hij 31/38. Ik kan vaak wel slagen bij esprit, of merken als jack en jones, maar hij heeft ook weleens wat anders, zolang ze maar slimfit hebben en de grotere maten in de lengte groter worden en niet alleen in de breedte. Voor broeken kan ik slagen bij g star en soms ook bij esprit omdat die lengtemaat 36 bij sommige broeken vrij lang valt.
Mijn vriend koopt zijn t-shirts bij de c&a. Hij is ook 1.96 en draagt xxl. Koopt ook altijd online want haat winkelen
zoon is 2.00 en heb net een shirt gekocht bij jack & Jones. Hij heeft wel brede schouders, maar de rest is slank. broek maat 32/38
Ik vind de kwaliteit van Girav slecht, ze krimpen in de was. Je moet ook echt de slimfit bestellen, want het gewone model is echt heel wijd. Voor ons nooit meer.
Mijn man is nog wat langer. The Sting had altijd effen shirts, maar is al een tijdje terug dat hij die geeft gekocht. Verder wat duurder heeft g-star ook lange shirts en pall mall en verwante merken (daarbij valt cast iron small en Vanguard) Voor spijkerbroeken gaan pall mall en gstar tot lengte 38
Goed om te weten. Ik heb er ook nog nooit besteld hoor😏 Maar hoor vaak de reclame langs komen op de radio☺️
Hij weeg rond de 110 kilo. L is veel te kort, en een XL ook eigenlijk. Zijn gewoon hier en daar ff aan het kijken.
Ik heb deze onlangs voor mn vader besteld (2m/110kg) https://www.basicmode.nl/merken/alan-red/alan-red-t-shirt-virginia-blue.html
Mijn man is ook 1,96 en draagt graag de shirts (alles eigenlijk) van PME pall mall export. Ook duur. C&A heeft hij ook shirts van xxl of xxxl. Maar meestal zijn dat shirts met iets van een print of een streep oid. Overhemden besteld hij op een lange mensen site en vond de shirts overhemden extra lange mouw van de VD fijn, maarja....
Dat ligt dus aan het merk, die lengte. Want je snapt natuurlijk wel dat mijn man met zijn nog geen 75 kilo geen xxl aan kan doen, daar verzuipt hij in . Meestal heeft hij wel een xl nodig voor de lengte, en dan een heel erg slim fit die bij hem als een normale fit valt. Geen idee hoe de zeeman e.d. valt, maar ik gok dan kort en breed, terwijl bijvoorbeeld esprit dus relatief lang valt. Is online ook niet perse duur, want ze hebben vaak veel in de sale. Doordat mijn man zo smal is, vallen shirts natuurlijk wel wat langer doordat hij geen brede schouders heeft om het omhoog te houden .
Hier hebben ze alleen maar witte maar wel lange en mooie kwaliteit: https://www.suitableshop.nl/suitable/t-shirts/ Je moet ff goed in de omschrijving kijken daar staat bij dat ze extra lang zijn. Soms niet in de titel.
Wij hebben er nu voor manlief (1.93m en 75kg) bij Takko (is wel in B, weet niet of je die ook in NL of online vindt) gevonden. Vallen iets breder, maar passen toch nog mooi en ook de lengte valt heel goed. Hebben de XL genomen
Hij heeft de shirts van de Action, en Zeeman ook geprobeerd. Action heeft ie terug gebracht dat was het ook niet. En de shirts van de Zeeman gingen net... Bedankt voor jullie reacties allemaal. M'n vriend heeft er nu wat besteld, mocht die niet goed zijn gaan we eventjes op de sites kijken die zijn gegeven door de dames hier. Bedankt!
Op de pullandbear website. Geloof dat een XL wel goed genoeg is. Vriendlief had xxl en was te lang voor hem. Anders bij sunfrogshirts.(american website)
Jack & Jones! Mijn man is niet zo lang, maar mijn familie wel haha. Mijn broertje is 2.05 en koopt daar bijna altijd zijn kleding.
Een vriendin van ons heeft een eigen (mannen) kledinglijn, en die kan alles op maat maken. Je zou op Facebook of Instagram kunnen kijken en zoeken op by ferial, byferial.nl Wel prijzig, maar ze kan alles maken en dan kan je zelf de maten doorgeven. Ook heeft ze een mini lijn, waar je alles kan laten maken zodat papa kan matchen met zijn kinderen Haar shirts zijn trouwens sowieso wat langer.