ZaZaM: hiervoor ook geen sport gedaan. Mn werk is mijn sport hihi. Fijn dat het allemaal weer goed gaat. Accepteert ze de slaapzak? Succes vandaag! Spannend hoor. Linnaea: wat fijn dat je oppas probleem is opgelost! Hopelijk gaat het allemaal goed verlopen straks. Sabine; wat vervelend dat ze zo reageert na de prikjes.. hopelijk is het gauw over! Hou het helaas even kort. Ga weer naar het werk. Werkdag gisteren was goed verlopen. Alsof ik niet weg geweest ben. Was ook gelijk in het diepe gegooid. Vandaag gaat ze naar mijn moeder. Ook n vertrouwd gevoel.
Linneae, fijn dat het klikte met de oppas Meisje: wat fijn dat je werkdag goed is gegaan. Oh lekker hoor dat ze naar je moeder mag vandaag! Hopelijk slaapt ze in het ledikantje. Gisterenavond had Milou toch weer wat moeite om in slaap te komen, uiteindelijk sliep ze tegen 21.00uur. Ze was gelukkig niet de hele tijd aan het huilen dus dat scheelt wel! Vanmorgen om 06.00uur was ze wakker dus heb ik haar aangelegd. Mijn linkerborst deed echt pijn, want daar had ze gisteren avond niet meer uit gedronken. Was ook wel te verwachten want ze sliep natuurlijk pas net toen ik haar om 22.00uur wilde voeden. Hopelijk gaat het vanaf nu gewoon weer goed
Oh jij bent ook wel weer vrij snel aan het werk of niet, meisje? Fijn dat ze naar je moeder kan vandaag! Vervelend dat ze zo'n moeite had om in slaap te komen Sabine! Is ook meteen het ritme weer een beetje weg he. Hopelijk vandaag weer beter! Wolf heeft vannacht gewoon ruim 7 uur aan één stuk geslapen! 22:15 - 5:30. Toen 5 minuutjes drinken en weer verder tot 8:00. En toen om 9:15 weer moe dus in zijn bedje gelegd en hij viel meteen in slaap. Vanmiddag ga ik een ledikantje halen, het is er wel tijd voor denk ik
Ai..dat ledikantje.. Pff ik ga proberen dat zo lang mogelijk uit te stellen hihi. Ons meisje slaapt nu nog heerlijk in de co-sleeper en ik kan dr zo van genieten.. Ze heeft nog wel wat ruimte want t is een 40x80cm bedje..
Wauw wat goed zeg Linneae! Succes met de zoektocht naar een ledikantje! Hoop het ook dat ze vanavond beter in slaap valt, want heb vanavond weer een klantje staan, dan zou het fijn zijn als ze gewoon lekker gaat slapen of in ieder geval tevreden is.
40x80? Dat was het wiegje hier ook maar daar paste Wolf al een hele tijd niet meer in. Wel in de lengte, maar die 40 cm breedte was te weinig . Meneer ligt graag met zijn armen wijd, die staken in de kraamweek al door de spijlen naar buiten. Ledikantje is in huis. Lang leve het alleenstaand zijn, probeer maar eens in je uppie als je twee linkerhanden hebt zo'n ding in elkaar te zetten. Ene kant vast, andere kant valt naar beneden, maar die kan ik niet vasthouden want zo lang zijn mijn armen niet. Mijn moeder komt zo helpen .
Linnaea: Ja klopt. E. is nu 10 weken. Heb er geen vakantie achteraan geplakt. Achteraf was het misschien wel lekker geweest. Succes met het ledikantje. Hopelijk slaapt Wolf er goed in. Sabine: hopelijk gaat het vanavond beter.. julia: jij bent lang weg geweest! Hoe gaat het bij jou? Hier is E. vandaag bij m'n moeder geweest. Is echt super gegaan. Was daar rond 6:20. Daar verschoont en m'n moeder heeft haar de fles gegeven. is daarna weer gaan slapen tot een uurtje of 9. 10:30 weer de fles gehad. En is daarna gelijk gaan slapen in het ledikantje. Zonder speen!!! Of heen en weer lopen. en om 14:45 moest m'n moeder haar zelfs wakker maken. Want madam sliep nog heerlijk. Hopelijk gaat het morgen weer zo gemakkelijk!
Wat fijn dat het zo goed ging meisje! Is vast een hele geruststelling Ledikantje staat, Wolf ligt erin. Heerlijk te kletsen ipv slapen . Maar goed, zo lang hij maar niet huilt.
Wat goed Meisje!! Super dat het zo goed is gegaan bij je moeder, is vast weer een hele geruststelling. En wat goed van Wolf dat hij heerlijk is gaan slapen in zijn nieuwe bedje! Hier helaas weer de ouderwetse avonden terug met een huilende, niet willen slapen Milou. En het ging juist zo goed Hoop echt snel een ritme met haar te vinden dat ze gewoon gaar slapen om 19.00uur.
Linnaea: super zeg! Dat het al zo goed gaat! Sabine: wat vervelend zeg... misschien kan je morgen proberen haar voor dr slaapje goed moe te maken dmv spelen? Ja echt n geruststelling. Al is mijn moeder erg vertrouwd. Had ook niet de behoefte om te bellen ofzo. Scheelt ook dat ik weinig tijd heb daarvoor. Hihi Eens zien hoe het morgen gaat.
Ik denk alleen niet dat ze niet moe is, eerder te moe aangezien ze vandaag ook al rond 5 uur weer wakker was. De avonden zijn hier altijd spitsuur en daarnaast houden we de avonden altijd rustig zodat ze de dag af kunnen sluiten en rustig naar bed kunnen ben benieuwd hoe lang het gaat duren voor mevrouw zich daarbij neer legt
Ohh meisje alweer aan het werk! Jammer wel heeeerlijk dat het zo goed is gegaan bij je moeder! Dat moet echt een lekker gevoel geven. Daar zit ik echt het aller aller meest tegen op; de opvang, haar uit dr ritme halen... Vanmorgen met mijn schoonmoeder ging het gelukkig goed Goed dat jullie naar het slaapzakje vroegen, want ik was het alweer helemaal vergeten haha. Voor haar middagslaapje heb ik haar erin gelegd vandaag en dat ging gelukkig goed! Ohhh no Sabine, wat vervelend dat Milou opeens uit haar ritme is.. Njah, ik had dit dus ook en een op de andere dag gaat het opeens weer goed. Hopelijk bij jou ook! Super dat Wolf zo goed slaapt in zijn nieuwe ledikantje! Zal voor jou wel even wennen zijn zeker Linnaea Hier slaapt ze nog in de cosleeper naast ons, qua breedte indd wel wat smal als ze met haar armpjes wijd ligt.. Mijn vriend vroeg net of vannacht zullen proberen haar op haar eigen kamertje te leggen, maar daar heb ik nog geen zin in haha. Ik geniet er nog veel te veel van dat ze gezellig naast me ligt, die geluidjes van haar 😍 Bij ons slaapt ze dus altijd van 18u30 tot we dr wakker maken om 22u15, maar vanavond begon ze opeens om 19u30 hard te krijsen joh... Ik direct naar dr toe, want klonkt echt niet ok. Toen ik bij haar was leek ze wel in paniek, sliep nog half, oogjes dicht maar krijsen... Dus toen heb ik haar gelijk opgepakt en tegen me aangehouden. Daar kalmeerde ze direct van en sliep binnen no time op mijn schouder.. Wel behoorlijk aan het rochelen en kreunen..... Zou het kunnen dat ze een nachtmerrie had? Op internet lees ik dat het niet kan, maar daar leek het echt op... Zo zielig..
Sabine: dat kan ook. hoe is het gisteravond gegaan? ZaZaM: heerlijk gevoel ja. Wat fijn dat het bij je schoonmoeder goed ging! Fijn dat het slaapzakje goed ging. Hopelijk gaat het morgen stukken beter op de opvang. Zo die slaapt lang s avonds. Lekker hoor. Oei dat weet ik niet of dat kan. Gelukkig maar dat je haar snel rustig had! Wel heel erg sneu hoor. Misschien heeft ze zichzelf pijn gedaan in haar slaap? Dat vroege opstaan moet ik echt nog aan wennen. Ben blij als ik morgen weer even kan en mag uitslapen. Hihi
Ik denk dat het best kan ZazaM, Wolf heeft het soms ook... Meestal wordt hij vrolijk kletsend wakker maar een enkele keer ineens keihard krijsend. Fijn dat het goed ging met het slaapzakje! Hij slaapt overigens 's nachts nog steeds naast me hoor . Slaapjes overdag in het ledikantje, 's nachts met mij mee naar bed. Geniet er nog veel te veel van en het is zo makkelijk met de nachtvoedingen dat hij naast me ligt. Overigens sliep hij vannacht gewoon weer van 22:00 - 5:15 aan één stuk! Toen verder tot 6:50, en 8:00 weer terug in bed. Al weet ik niet of het slapen in eigen bedje misschien een rare fase was want hij ging net ineens huilen .
ZaZam, ik hoop het dat het straks gewoon ineens weer over is We gaan het meemaken. Nu ze 's avonds weer lang wakker is slaapt ze 's nachts wel weer goed door, dus dat is wel weer een voordeel. Gisteren iets na 22.00uur de laatste voeding en vanmorgen moest ik haar om half 7 wekken om weer te voeden. Ach wat sneu!! Er staat inderdaad op internet dat het niet kan maar volgens mij kunnen die kleintjes ook al dromen. Tenminste dat vermoeden krijg ik toch wel als onze kleine meid ineens begint te huilen half slapend. De oudste had het ook wel eens dus denk wel dat het een soort van dromen is. Meisje, ze was gisteren avond weer vrij lang wakker met een aantal hazenslaapjes tussendoor. Ze was toen ik aan het werk was weer heel erg gaan huilen dus heeft mijn man haar alsnog ingebakerd, toen ik dat deed toen ze net op bed lag werd ze boos dus heb ik haar los laten liggen (overdag ligt ze ook niet ingebakerd en dat gaat goed), nadat hij dat gedaan had was ze stil. Maar de rest van de avond toch wel wat onrustig geweest. Soms een kreetje in haar slaap. Pff kan ik me goed voorstellen dat dat wel weer even wennen is, gelukkig morgen even lekker wat langer blijven liggen Linneae, en is Wolf toch nog lief gaan slapen?
Schattige foto! Ik baker mijn dochter nog steeds. Vind ze lekker en slaapt ze heerlijk op. Vandaar nog geen last van wapperende handjes haha. Overigens zou ook dat niet zo erg zijn.. de co-sleeper staat tegen ons bed aan dus in t ergste geval een handje bij mij in bed hihi. Binnenkort eens een trappelzak proberen denk ik. Verder hier alles rustig. De dame groeit als kool! Heeft haar nukken en moppermomentjes.. maar verder heerlijk makkelijk. We genieten met volle teugen. Met de 3 andere kids erbij kom ik er niet meer dagelijks aan toe om hier te schrijven of te lezen. Maar af en toe even spieken blijft leuk! Onze B..
Wolf slaapt weer heerlijk! Hij doet het echt goed al vandaag, vanmorgen even gemopperd in bed maar toen wel gaan slapen en de rest van de dag goed gegaan. Heb vanmiddag toch kennisgemaakt met een andere oppas. Die ene die maandag kwam voelde wel goed maar hoe dichterbij we bij donderdagavond komen hoe meer ik er tegenop ging zien om hem bij haar achter te laten. Dat heb ik bij de vaste oppas helemaal niet dus dat is geen goed teken. Dus toch een andere gemaild, die kon vanmiddag meteen kennismaken, en wauw wat een totaal ander gevoel meteen! Dus die ene komt nog wel morgen, heeft daar nu alles voor afgezegd zodat ze kon dus ik ga niet ineens zeggen dat het niet meer hoeft. Ze zal het heus goed doen met hem, ze heeft ervaring en weet hoe ze met hem om moet gaan. Maar voor mijn eigen gevoel ga ik daarna verder met de oppas van vandaag. Inbakeren heb ik hier nooit gedaan, wel geprobeerd in de kraamweek maar meneer werd woedend. Hij wil zijn handjes graag vrij. In de kinderwagen deed hij ze ook altijd boven het dekentje en in bed wurmt hij ze ook onder het lakentje vandaan. 's Nachts ligt hij bij mij in bed en ligt dan helemaal met zijn armen wijd .
Sabine: Fijn dat het inbakeren hielp en dat ze snel stil was! Lijkt me zo akelig werken anders. hopen dat het vanavond beter gaat voor je! Linnaea: wat 'n goeie nacht! wat goed zeg dat Wolf zo goed slaapt in het ledikantje! tja het is niet niks. Je vertrouwt je kind wel aan iemand toe. Wat fijn dat je al zo snel een nieuwe oppas hebt gevonden en dat het zo goed klikt! hihi hier ook 'n baby die woest word als ze ingebakerd word. man als haar handje in haar mouw zit, word ze al gek! Julia: ahh wat 'n schatje. Hier doe ik iets verkeerd denk ik met het ledikantje. Bij mijn moeder slaapt ze in 1x! Ze legt haar neer en 2 tellen later slaapt ze. En moet haar vervolgens na 3,5u wakker maken voor de fles. Zou het kunnen zijn dat ze last heeft van de aerosleep? is natuurlijk best wel een stug ding. Matrasje in wieg en kinderwagen is natuurlijk 'n stuk zachter. en bij mijn moeder is het matrasje ook zacht.