De eerste pagina's hier heb ik doorgekeken en ik zie geen soortgelijke vraag staan. We willen voor de eerste keer gaan vliegen met 2 kinderen van dan 1,5 en 3 jaar oud en hebben geen idee waar naartoe... We hebben een paar "eisen": - Het moet na de zomervakanties zijn van de basisscholen en voor de kerst - De zon moet er schijnen en temperaturen voor een t-shirt en korte broek - Kindvriendelijk (hotel of juist appartement?) - Niet TE ver vliegen (geen idee wat acceptabel is met deze leeftijden) - Geen terroristische dreigingen of andere problemen in het land wat de vakantie kan beïnvloeden - Liefst niet te duur (buiten de schoolvakanties scheelt al natuurlijk, maar welke periode is dan weer goedkoop?), maar als het dan iets duurder is moet het ook de luxe daarnaar hebben - Vertrekken vanuit Eindhoven is ideaal maar beperkt wel de keuze, een ander vliegveld mag ook als het meerwaarde biedt - vakantieduur is variabel, maar zeker wel een week - niet zelf koken Heeft er iemand misschien uit eigen ervaring een aanbeveling? Zoeken op websites van reisbureau's vindt ik lastig, want natuurlijk zijn alle foto's mooi die ze daar op zetten en is alles op papier kindvriendelijk Alvast bedankt voor het meedenken!
Quinta do paraiso in Portugal Algarve. Wij hebben vorig jaar geboekt in juni via TUI. Mooie accomodatie en super kindvriendelijk!! En voor-na het hoogtseizoen niet duur. Temp in sept-okt ligt tussen de 20-25 graden.
Gran canaria, tenerife hebben ook bungalows of meerkamerappartementen met al, inclusive Ik zou dan juni of sept begin okt gaan, nov is daar geen echt seizoen meer en dan zijn vluchten vanaf eindhoven erg schaars. Hou er rekening mee dat vluchten vanaf eindhoven vaak een tussenlanding heen of terug hebben, vaak mag je blijven zitten maar soms moet je het toestel verlaten. Weet niet waar je exact woont, maar mss in dusseldorf een optie? 50 min vanaf venlo
Je kunt ook kijken welke bestemmingen Eindhoven allemaal heeft, daar kijken wat je aanspreekt en wanneer je relatief een goedkope vlucht kunt boeken en een hotel apart boeken obv bijv zoover ervaringen of door hier een oproepje te doen als je de bestemming hebt gekozen. Nu is het wel heel erg breed georiënteerd. Wij gaan woensdag naar Mallorca, ook alles los geboekt, met Transavia plus tickets nog de mogelijkheid gehad een vlucht kosteloos om te boeken en het hotel kon ook nog gewijzigd worden. Deze flexibiliteit vind ik erg fijn!
Ik weet dat het inderdaad heel erg breed zoeken is, maar we hebben ook echt geen voorkeur voor een land of ook maar enig idee in welke richting. Misschien dat iemand weet wanneer een goedkope periode is? Dat november al echt buiten het seizoen is dat is een goede tip. Bij Eindhoven had ik al gekeken via RyanAir voor bijvoorbeeld tickets naar Portugal, maar dan kom ik met alleen de vluchten al rond de 1000 euro uit en dan hebben we daar nog helemaal niks geboekt... Eindhoven is voor ons met openbaar vervoer goed te doen, dat is met Düsseldorf weer niet. Dus dan moet vertrekken vanuit daar wel een voordeel opleveren wat opweegt tegen daar moeten parkeren en het reizen er naartoe. Ik denk dat het bijna 2 uur reizen is naar Düsseldorf voor ons. We hebben ook nog nooit gevlogen sinds de kinderen er zijn, dus het is allemaal nog nieuw Het enige wat we weten is dat we zin hebben in vakantie dit jaar nog. En dat het na de zomervakanties moet zijn, is omdat dat bij de werkgevers beter te regelen is dan voor de zomervakanties van de basisscholen.
Ik de k fat je eind sept begin okt voordeligst bent of net na de herfstvakanties, maar dan loopt seizoen vaak ten einde en weer is dan ook minder. Aparte vlucht hotel boeken kan, maar vaak is er geen transfer en geen hostess. Ook kan een annuleringsverzekering moeilijk doen. Je boekt losse segmenten. Wat inhoud dat als bijv ryan air de vluchten annuleert je nog met je hotel zit... In een pakketreis bij tui sunweb oid is alles samen verzekerd bijv
Ik zou dan in september gaan, eventueel oktober. Als bestemming Canarische eilanden, Spanje, Portugal bijvoorbeeld. Canarische eilanden is in oktober ook zeker nog lekker, Spanje en Portugal weet ik zo niet. Zal er ook aan liggen waar je dan zit. Ik zou voor een appartement gaan met kinderen, zodat je in ieder geval 1 aparte slaapkamer hebt. Daar kun je vaak ook met halfpension of all inclusive verblijven. Parkeren op een vliegveld hoeft nu ook weer niet zo duur te zijn. Als je op tijd boekt valt Schiphol smartparking best mee. En als je van bijv. Weeze in Duitsland gaat (daar vliegt Ryanair op, zij noemen het Dusseldorf - Weeze maar het ligt niet bij Dusseldorf) dan ben je voor een week ongeveer 50 Euro kwijt. Dat vind ik best meevallen. Als aanbeveling: Isabel Family in Costa Adeje op Tenerife. Maar ik weet natuurlijk niet wat jij te duur vindt.
Menorca is heel gericht op kinderen, wordt ook wel buggy eiland genoemd! Het vliegtuig zat letterlijk vol met kleine kinderen! Wij gaan dit jaar in juni naar Kreta, naar hotel Vasia Village. Heeft een hele hoge score, ook op kindvriendelijkheid. Goede richtlijn s altijd Zoover als je hotels wilt checken, hier staan recensies van klanten.
Hmm, dat valt nog best wel tegen met de prijzen van de genoemde accommodaties. Wij hebben gekampeerd met de kinderen, dus het verbaast me een beetje dat een vliegvakantie buiten het seizoen, na de schoolvakanties toch al snel 2000 euro kost. Is dit een normale prijs voor 2 volwassenen en 2 jonge kinderen voor zo een vliegvakantie?
Hoe lang wil je gaan?? Quinta do paraiso Portugal met TUI is voor 8 dagen met vertrek op 8-10 totaalprijs van 1414,- voor een 3 kamer bungalow (2 slaapkamers). Voor 15 dagen kost hetzelfde met vertrek op dezelfde dag 2024,-. Dit is trouwens beide vertrek vanaf Eindhoven naar Faro en incl pendelbus van/naar de accomodatie.
2000 euro is dat dan all inclusive wat je vind, of komt er dan nog eten bij? en wil je all inclusive of niet?
2000 was halfpension bij de ene en bij de andere weet ik het niet meer zeker, ik denk all inclusive. Ik heb er nu meerdere gezien, ook allemaal rond die prijs, dus dan zal het wel kloppen. Zonder all inclusive of alleen ontbijt erbij is het wel wat goedkoper. Mijn herinneringen aan vliegvakanties gaan al weer even terug en toen hoefden er nog geen kinderen mee. Dat zal ook wel heel wat schelen Travelbird ga ik kijken, die heb ik nog niet gezien.
Ik zou in september naar de Canarische eilanden vliegen. Je bent er zo, eigenlijk altijd boven 20C, kindvriendelijk, lekker eten en genoeg te beleven voor een week. Lanzarote en Tenerife vind ik zelf het mooiste. Daar zijn genoeg kindvriendelijke hotels en appartementen te vinden. Zelf zou ik het handig vinden om de optie te hebben zelf te koken met een kleintje.
Antonoglou Beach Villas Rhodos https://bahiazul.com/en Deze had ik nog opgeslagen om is naar te kijken Zelf gaan we begin oktober naar mallorca Kindjes uit 2012 en 2014 Reden mooi weer dichtbij en half pension wij gaan een week rond de 1500/1600 Mijn man wil nog naar tenerife Christobal all in. Bungalow maar dat was nogal duur allemaal.