1 t/m 15 augustus 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Tulpenbol, 23 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    17 nov 2014
    4.059
    21
    38
    Vrouw
    Idd was 13,95
    Was er nog 1 van 29,95 maar dacht ga eerst deze proberen

    Merk dat hij werkt niet altijd aan maar wanneer ik last krijg
     
  2. Jillzz

    Jillzz Fanatiek lid

    17 aug 2015
    2.126
    405
    83
    Is dat niet erg warm? Ik heb soms ook zo'n zware buik gevoel, zeker tijdens werken, en last van mijn rug dus misschien is het ook wel wat voor mij. Of is dit zo'n ding die je niet te vaak om moet doen omdat je spieren er lui van worden?
     
  3. Sterre16

    Sterre16 Lid

    10 apr 2016
    25
    2
    3
    NULL
    NULL
    Oh balen dat je buikpijn blijft houden Tebby! Doe maar voorzichtig!

    "Fijn" om te horen dat ik niet de enige ben die het nu al zwaar vindt. Ik werk nog 36 uur in 4 dagen. Wel grotendeels op kantoor dus dat scheelt. Maar ik vind het nu ook pittiger dan bij de vorige zwangerschap. Die buik zit al zo in de weg, ik ben bekaf en ik heb last van zenuwpijn in m'n billen. Ik heb m'n hele zomervakantie wel voor m'n verlof geplakt, waardoor ik al met 32 weken stop met werken. Nog zo'n 5 weken dus maar. Heerlijk! Leek me wel fijn om dan na onze vakantie nog even de tijd te hebben met mijn zoontje.
     
  4. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    17 nov 2014
    4.059
    21
    38
    Vrouw

    Nee is zelfs op aanraden fysio met voorwaarde dat ik dagelijks me oefeningen doe.

    Maar wil ook niet te veel om doen, maar bijv bij bokdschappen, langere wandlingen
     
  5. chantal6790

    chantal6790 Actief lid

    13 mei 2013
    368
    10
    18
    Fijn te lezen er meer meiden het al wat zwaar vinden. Begon me echt een beetje een zeurmiep te voelen. Herken het wel dat gevoel van de buik die begint in de weg te zitten en vervelend te voelen maar niet nu al. Hoe slapen jullie? De laatste nachten is het echt drama. Dan heb je het warm dus ga je draaien in je slaap maar door de buik in de weg en erge bekkeninstabiliteit word je weer wakker van de pijn. Ons kleintje heeft zich wel eindelijk eens omgedraaid vermoed ik haha. Ipv de hele dag geschop ik mijn blaas voel ik hem nu gewoon in mijn buik en das weer genieten. 23 mei doen ze een extra groeiecho. De verlosku dige vond voor het aantal weken hem wat groot aanvoelen. Erg apart want met de 20 weken waren de beentjes juist wat klein maar de totale lengte was gewoon in orde
     
  6. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    17 nov 2014
    4.059
    21
    38
    Vrouw
    Hier weekend weggeweest maar wat slaapt je eigen bed toch heerlijkst.
    Daar veel last gehad van slecht slapen en de buik die dan idd in weg zit

    Ik ben heel kortademig ala ik moet draien in bed...mdamn, volgende week aankaartjen bij vk.19 mei daar een date e20/5 bij fontys echo oefenkonijn hihi
     
  7. Jillzz

    Jillzz Fanatiek lid

    17 aug 2015
    2.126
    405
    83
    Slapen gaat nog wel goed hier, wel veel wakker tussendoor maar slaap snel weer in. Moet alleen steeds mijn kussentje zoeken dan waar ik mee slaap.;)

    ik krijg rond 33 weken nog een groeiecho, is standaard hier, maar verwacht geen bijzonderheden eigenlijk.

    Ik zal eens kijken voor die buikband en is aan mijn fysio vragen. Heb fysiek werk dus voor daar is het misschien wel handig.
     
  8. Tebby

    Tebby Actief lid

    20 okt 2015
    400
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik heb ook de bekkenband en werkt wel een beetje.
     
  9. Lotteke1980

    Lotteke1980 Bekend lid

    23 aug 2010
    581
    15
    18
    Vrouw
    Hi meiden,

    Ik begin het ook zwaar te vinden hoor, vooral de 3 dagen achter elkaar stil zitten op kantoor. Mijn bekken en schouders (ben van cupmaat D naar G gegaan) zitten dan helemaal vast.

    Weet iemand hier of er een (besloten)facebookgroep is voor meiden die in augustus zijn uitgerekend?
     
  10. Sterre16

    Sterre16 Lid

    10 apr 2016
    25
    2
    3
    NULL
    NULL
    Nee weet ik niet. Ik zou er ook wel interesse in hebben.
     
  11. chantal6790

    chantal6790 Actief lid

    13 mei 2013
    368
    10
    18
    Ja die is er. Heeft een tijd terug iemand opgezet weet zo niet meer wie maar heb geen idee waar je die kunt vinden. Toen moest je haar een pb sturen en voegde ze je toe
     
  12. ijsbeer

    ijsbeer Actief lid

    14 feb 2014
    387
    0
    16
    Hoi Lotteke en Sterre, klopt we draaien al even en hebben naast Facebook ook een Whatsapp. Ik gooi het voor de zekerheid even in de groep!
     
  13. Ailya

    Ailya Actief lid

    18 apr 2014
    180
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo dames... Willen diegene die zich toe willen voegen aan de fb groep mij even een privé bericht sturen met daarin je naam hoe ik jou kan vinden op fb? Het is idd een besloten groep dus niemand ziet dat je aangesloten bent bij de groep.
     
  14. Sterre16

    Sterre16 Lid

    10 apr 2016
    25
    2
    3
    NULL
    NULL
    Top, ik heb je een pb gestuurd.
     
  15. Tebby

    Tebby Actief lid

    20 okt 2015
    400
    0
    0
    NULL
    NULL
    17 juni valt de beslissing wanneer de kleine geboren gaat worden.
    vind het stiekem wel beetje spannend.
     
  16. Tulpenbol

    Tulpenbol Actief lid

    28 mrt 2015
    452
    6
    18
    Vrouw
    Heb maanden geleden een pb gestuurd en niet toegevoegd, zit nu maar in een andere groep :p uitgerekend in juli (ben 31 juli uitgerekend)
     
  17. ijsbeer

    ijsbeer Actief lid

    14 feb 2014
    387
    0
    16
    Hoi Tulpenbol, jammer, dat zal niet expres zijn geweest ;) Sterre inmiddels wel gelukt?
     
  18. Tebby

    Tebby Actief lid

    20 okt 2015
    400
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoe is het met jullie?
    spulletjes al klaar?
     
  19. chantal6790

    chantal6790 Actief lid

    13 mei 2013
    368
    10
    18
    Hier redelijk. Veel last van bekken nog steeds en met het warme weer die paar weekjes echt veeeeel vocht in benen en voeten. Over 2 weken plaatsen ze de vaste trap naar zolder dan verwacht ik mn dochter het 3de weekend over gaat en dan kunnen we beginnen met de babykamer. Gelukkig enkel behang en gordijnen dus das een weekendje werk wil voor mn dochter jarig is 10 juli alles af hebben dat word wel ff aanpoten maar goed ben dan 36weken dus dat moet ook echt wel.

    Wel hebben we gisteren een mooie grote kledingkast gekocht en daar kunnen mn dochterskleding nu ff in tot ze verhuisd naar zolder maar ook alvast de babykleding dus kan iig beginnen met wassen en strijken zag er erg tegenop dit te doen na 36 weken zwanger en wss warme temperaturen hahaha

    Vrijdag groeiecho en controle. De vorige keer vond de verloskundige de baby wat groot aan voelen voor het termijn dus ben erg benieuwd gezien bij de meting van de beentjes bij de 20 weken echo er juist uitkwam hij aan de kleine kant was (mn dochter was en is grooot voor dr leeftijd en mn zoontje van 2 huppelt nog rond on mt 86 soms hahaha doxhterlief zat met haar 1ste verjaardag op 92 al
     
  20. Tebby

    Tebby Actief lid

    20 okt 2015
    400
    0
    0
    NULL
    NULL
    balen van je bekken! heb je er fysio voor?
    ik kon een week of 5 geleden niet eens meer zitten door se bekkenpijn en maak echt al weke gebruik van rolstoel.
    ben dank zij een manueel revalidatie arts een stuk mobieler. ben nu totaal zon uur of 4 per dag uit bed. echt zo opluchting.

    je hebt nog een flinke verbouwing voor de boeg.

    wij zijn met de laatste dingetjes bezig. bijna alles is gewassen en gestreken. koffer voor mij staat klaar. voor de kleine bijna en man lief zijn koffer moet nog. wij hebben afgelopen dinsdag te horen gekregen dat we niet naar het kraamhotel gaan maar naar de kraamafdeling voor minimaal 3 dagen omdat ze mij extra in de gaten willen houden. vriendlief mag wel blijven😀
    vind het wel spannend worden hoor. bijna 30 weken dus het aftellen is begonnen.
     

Deel Deze Pagina