Augustus 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Diana81, 19 nov 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lise

    Lise Fanatiek lid

    11 nov 2005
    1.343
    0
    0
    Communicatie
    Roden
    Hier alles goed, behalve een wat zeurende buik. Gisteren heerlijk uit eten geweest met vriendlief en mijn schoonouders pasten op ons zoontje. Vandaag echt zo'n zondag; weinig moeten en soms al weer denken aan morgen, als de werkweek weer begint, bah! Zo'n weekend gaat altijd zo snel!
    X Lise
     
  2. babsie

    babsie Fanatiek lid

    10 sep 2006
    1.432
    0
    0
    @lise. Lekker he! ff met zijn2en. Waar hebben jullie gegeten? in grunn?
     
  3. Niet meer actief

    petrabr:
    het is morgen voor mijn 2de echo, de eerste echo was dacht ik 11 wkn en 6 dgn maar bleek volgens echo 10 wkn en 5 dgn te zijn dus mag ik nog keertje terug om alles goed te bekijken was nog te klein denk ik om alles goed te meten of zien, en dan bij 12 wkn kunnen ze het schedeltje bekijken of het dicht gaat of is ja ik snap niet zo goed waarom ik nog keertje terug moet, dat maakt me zo nerveus om denk ik ik weet het ook niet meer heb vandaag een enorme baaldag denk van de zenuwen voor morgen bang dat er iets niet goed is we hebben bij de eerste echo wel hartje zien kloppen maar hij bewoog niet en daar maak ik me heel erg ongerust om, misschien onzin maar ja kan er niks aan doen dus ik hoop dat frummeltje morgen wakker,het is natuurlijk geweldig dat het hartje duidelijk klopte bij de eerste echo,maar ik ben gewoon bang denk ik waarom bewoog hij niet? en dat ik 1 wk en 1dgn teruggezet ben, die 2 dingen spoken door mijn hoofd, terwijl ik nog niet zo lang gestopt was met de pil dus de vk had me al gewaarschuwd dat het dan wel eens niet zou kunnen kloppen de aantal wkn omdat lichaam nog beetje onder invloed van pil was en niet een normale cylcus was.
     
  4. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Hé Rebecca, misschien sliep je frummeltje wel gewoon eventjes omdat hij/zij moe was van al het bewegen de hele dag :D
     
  5. Snelle

    Snelle Lid

    13 dec 2007
    40
    0
    0
    We hebben alles nog in huis van onze eerste dus we hoeven niet op stap om een kinderwagen uit te zoeken. Wel zijn we druk bezig want ons meisje krijgt een echte prinssessenkamer. Hij is al bijna klaar en dan wordt de babykamer weer in ere hersteld! We zijn er nu al mee bezig want als het mooie weer er aan komt willen we lekker buiten zijn.

    Groetjes,
    Snelle
     
  6. Marleen83

    Marleen83 Actief lid

    17 dec 2007
    277
    0
    0
    leerkracht basisonderwijs
    Noord-Holland
    vanmorgen even flink geschrokken, had na het plassen een druppel bloed op het toiletpapier... Verder de hele dag niets, dus denken dat het wel mee valt.
    Morgen naar de huisarts, heb met 8 wk 1dg al echo gehad en moet eigenlijk wachten tot 15 wk tot ze het hartje bij huisarts kunnen horen. Dit duurt me te lang, hoop dat ze morgen al iets kunnen horen, en anders kijken of ik een extra echo kan krijgen. Moet anders wachten tot 20 wk.... duurt me toch echt te lang.
    Vanmorgen wel bij mijn opa en oma geweest om te vertellen, ze vinden het erg leuk. Hun oudste kleindochter krijgt het eerste achterkleinkind.
    Vanavond naar mijn andere oma, zij is 94 en het zal voor haar het 16e (!) achterkleinkind zijn. Ben benieuwd hoe ze zal reageren.
    Geniet nog even van het weekend allemaal! Jullie horen van me hoe het morgen afloopt bij de huisarts.
     
  7. Niet meer actief

    hey chantico,
    ja dat zeggen er wel meer hoor, zou natuurlijk heel goed kunnen en was natuurlijk ook nog heel klein he 10 wkn en 5 dgn dus ja misschien maak ik me ongerust om niks,we zullen het zien morgen, ben heel benieuwd ik ben vanochtend wakker geworden met lage rugpijn en wilt maar niet overgaan, pfffff eigenlijk mag ik helemaal niet klagen hé :oops:

    iedereen die morgen een echo hebben heel veel succes!
     
  8. Muis80

    Muis80 Actief lid

    26 nov 2007
    314
    0
    0
    leerkracht
    Roosendaal
    Hi allemaal,

    Vanmiddag tch niet naar mijn neefje gegaan, hadden een verjaardag, dus we zijn lekker met de hond naar het bos gegaan. Heerlijk een uur gelopen. Ng even en we gan ook kijken voor onze eigen hond kijken. lekker een pup opvoeden in mijn verlof. ( lijkt me een goede periode, hopelijk)

    Ik heb ook een naar achteren gekantelde baarmoeder, maar al die vragen die rebecca stelde, kan ik niet beantwoorden. Ik heb in ieder geval ng geen buikje, maar of dat komt door die baarmoeder?

    linka ik wacht even met shoppen tot de 13 weken... Nou heb ik wel een super schattig veel te duur rompertje met bijpassend mutsje gekregen van mijn moeder. Het is haar eerste kleinkind en is dolgelukkig dat het dit keer ( tot nu toe in ieder geval) goed gaat.

    Ik heb honger :) Lekker lasagna in de oven, dus nog een 15 minuutjes wachten.

    Fijne avond allemaal. Liefs muis
     
  9. Natas1

    Natas1 VIP lid

    4 aug 2007
    7.903
    0
    0
    Almere
    Lieve mensen, ik heb de 17 nieuwe pagina's proberen bij te lezen maar op de helft begon het me al te duizelen ;)

    Wat een verdrietig nieuws voor Claire, ontzettend veel sterkte.
    Verder aan iedereen met goede echo's mijn felicitaties, wat is dat toch elke keer bijzonder hè!

    Een beetje bijkomen en genieten wordt ons niet makkelijk gemaakt, zijn we nog (lang) niet los van het éen, komen we in een sneltreinvaart in iets anders terecht....... het netvlies in Chris z'n linkeroog heeft losgelaten!
    Hij kreeg vrijdagmiddag last, gistermorgen was het erger. Gistermiddag naar de huisartsenpost gesjeesd, direct doorverwezen naar weekend-oogarts in ziekenhuis in Lelystad. Ogen onderzocht, contact opgenomen met AMC, maandag daar weer naar de poli oogheelkunde en dan maandag of dinsdag operatie. Kans op slagen is hoog, 90%, maar vrijwel altijd zichtverlies van weinig tot veel.
    :confused:

    Ik weet ook nog niet of ik morgen thuis kan zijn tussen 12.00 en 13.00 als ik de belafspraak met de gyn heb, kan zijn dat Chris dan naar het ZH moet. Nah ja, dat zien we dan wel weer.
    Door het waken bij en overlijden van mijn tante heb ik nog steeds niets geregeld, behalve de kraamzorg. Moet nodig achter kinderdagverblijf aan, kamertje, wil ik op een cursus, etc. Zal deze week met Chris z'n operatie en mijn werk ook weer niet gaan lukken ben ik bang. Begin 'm wel een beetje te knijpen wanneer ik dan wel tijd heb, het huis van mijn tante moet ook nog worden leeg gehaald.
     
  10. Diana81

    Diana81 Bekend lid

    4 mrt 2007
    881
    0
    0
    Goudsmid
    Weert
    Meid, vergeet je niet te genieten!?
     
  11. Daisy1975

    Daisy1975 Fanatiek lid

    20 aug 2007
    4.495
    0
    0
    Verkoopster
    brabant
    Hoi,

    @Linka,ik had het ook gelezen van Dees,wat een verdrietige ervaring,wat ligt verdriet en geluk toch heel dicht bij elkaar heh...

    @Chanti,(en weet niet wie het nog meer vroeg sorry!)
    het gaat redelijk hiero,wachten duurt errug lang,ik merk aan mezelf dat ik gruwelijk vlambaar ben...
    Wij hebben ook nog niks geregeld of gekocht :oops:

    @Lise,wat naar van je zeurende buik..
    Wel lekker om er ff met zn tweetjes ertussen uit te gaan.

    @Rebecca5,ik begrijp heel goed dat je het spannend vindt,ik wil je daarom ook veel succes wensen morgen bij de echo en hoop dat je met goed nieuws terug komt!

    @Marleen83,dat is zekers schrikken!
    Het hoeft zeker niks te betekenen,maar wel fijn dat je moregn langs mag komen,enne gewoon zeggen dat je je druk maakt en een echo wil!

    @Natas,jeetje dat kan er ook nog wel bij :(
    Hopen dat het meevalt met het zichtverlies..
    Ik wens je veel sterkte(en je man tuurlijk ook)!

    @Miranda,veel plezier morgen met je echo!

    @Alle andere meiden die ik vergeten ben,sorry! :oops:
    Maar degene die morgen ook een echo krijgen of naar de VK moeten,veel plezier en succes!

    Meiden,wij hebben een huis gekocht,de overdracht is April,zoo spannend!
    Ik hoop dat we dan wel intussen ons appartement verkocht hebben anders hebben we ee probleempje!
    We blijven maar positief heh..
    Het is en lekker ruim huis met 4 slaapkamers en een tuin op het zuiden,heerlijk,we hebben er ook al helemaal zin an!

    Fijne avond!
     
  12. schatje1

    schatje1 Niet meer actief

    heey meiden

    even een update van deze kant haha..
    gaat nog steeds allemaal wel goed..
    nergens last van dus jah heb niet veel te klage
    moet donderdag weer naar vk dus ben heel erg benieuwd of het allemaal nog goed is..

    groetjes
     
  13. PieterPost

    PieterPost Fanatiek lid

    21 nov 2007
    1.149
    0
    0
    Allemachies, ik wil dagen wat in mijn album zetten, maar steeds is het te groot. Ik geloof dat het nu dan werkelijk gelukt is. Hiephoi voor Liesbeth!
     
  14. Daisy1975

    Daisy1975 Fanatiek lid

    20 aug 2007
    4.495
    0
    0
    Verkoopster
    brabant
    Wat een mooie vuurpijl,ik vind het nog steeds een supergedachte,heel lief!

    Hiephoi voor Liesbeth! :thumup:
     
  15. PieterPost

    PieterPost Fanatiek lid

    21 nov 2007
    1.149
    0
    0
    Hihi, ik ben wel lief hoor, ik heb in mijn album zojuist het bloemstuk gezet dat ik voor Tim* heb gemaakt. Weet je nog dat ik schreef over het zoontje van onze beste vrienden? Dat is met zo veel liefde voor het ventje gemaakt. Tranen lopen weer over mijn wangen, dit gun je ergste vijand niet.

    Gaat het een beetje goed met jou?
     
  16. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Hé Marleen, een druppel bloed kan gelukkig ook komen door allerlei niet-ernstige dingen. Je huisarts kan je vast geruststellen morgen.

    Rebecca, van mij mag je hier best even klagen hoor ;) Vervelend van je rugpijn... Ik heb ook al een paar dagen rugpijn, maar wat hoger. Voelt alsof ik heel vermoeid ben van hard werken, terwijl ik het juist rustig aan doe. Geen idee waar het van zou kunnen komen...

    Natas, da's ook weer schrikken! Ik hoop dat het snel weer goed met hem gaat.

    Daisy, dat wachten is vast slopend. Ik hoop dat de mensen tegen wie je misschien soms uitvalt weten wat er aan de hand is en er begrip voor op kunnen brengen. En gefeli met jullie huis, klinkt heerlijk!

    Schatje, fijn dat het goed met je gaat!

    En leuke foto's Passiepaard!
     
  17. Daisy1975

    Daisy1975 Fanatiek lid

    20 aug 2007
    4.495
    0
    0
    Verkoopster
    brabant

    Ja tuurlijk weet ik dat nog,het is zeker een heel mooi stukje meis!
    Tranen lopen hier ook lekker :cry:

    Het gaat op zich wel hoor,vandaag heb ik n gruwelijke baaldag,zit al heel de dag in mn pyama en heb nergens zin in,maar dat hetf iedereen wel eens heh!

    Mooi stel zijn jullie btw!
     
  18. Daisy1975

    Daisy1975 Fanatiek lid

    20 aug 2007
    4.495
    0
    0
    Verkoopster
    brabant
     
  19. Linka76

    Linka76 VIP lid

    14 dec 2007
    9.703
    0
    0
    Muis, ja kamertje en shoppen enzovoort heb ik nog niks voor deze Pino hoor ;) Hihi! Alleen kinderwagen wel, maar ik zag juist op marktplaats dat het zo goed koop is en dat ik die zo graag wilde, dus nam ik risico en 2 keer echo gehad dus is allemaal goed gegaan ;) Dus durfde ik wel risico te nemen ;)

    Maar kleertjes enzovoort nog niet hoor, hihi! Wie weet volgende week :) !

    @ Daisy: Ja, ik vind nog steeds verschrikkelijk voor Olaf en Dees dat ze niet even afscheid van Thijs* kunnen te nemen, dus het is vervelende ervaring...... Maar fijn dat goed gaat met Luuk, is ook belangrijk, het is allemaal zo moeilijk lijkt me...zoals ik ook op jullie website van Merel* las... Pfff, ik vind echt dapper dat jullie door moeten leven!
     
  20. Esprit

    Esprit Fanatiek lid

    5 jun 2007
    1.141
    0
    0
    Groepsleidster op internaat voor moeilijk opvoedba
    IJsselmuiden
    Hey meiden!

    Gisteravond eerder naar huis gegaan, werd me een potje beroerd! Vandaag de hele dag in de lappenmand, ziek en enorme hoofdpijn, tot huilen toe.....helemaal tegen mijn principes in paracetamol ingenomen, wilde het eigenlijk niet voor mn beebje, maar kon niet meer tegen de hoofdpijn...

    Er is niet zo veel blijven hangen van wat ik heb gelezen....Natas wat vervelend, lijkt bij jou ook ff niet genieten zo hè...beterschap voor je man..

    Meiden met echo's e.d veel succes en plezier!

    Ik ga weer naar bed...pffff heb je ook een vrij weekend....

    Liefs
     

Deel Deze Pagina