Dag dames, Ik heb een hele rare nacht achter de rug. Misschien kunnen jullie me met jullie ervaringen een beetje sturen. Om 2 uur schrok ik wakker van een flinke pijnscheut. Voelde als menstruatiepijn alleen een stukkie heftiger. Dit hield 20 min aan en ik kon niet anders liggen of als ik ging verleggen werd het erger. Dan maar naar het toilet... Misschien zijn het mijn darmen... Dit is tot 5x zo gegaan. Heel veel ontlasting gehad en de pijn die ik had duurde steeds 10-20 min. Daarom twijfel ik ook zo of ik er al iets van moet gaan denken. Tussen de pijnscheuten in zat ook een hele tijd, half uur ofzo. O een gegeven moment kon ik alleen op mn linkerzij liggen. Als ik anders ging liggen of lopen begonnen de innen weer. Nu op de bank geploft, blijf een zeurende pijn hebben maar gelukkig niet meer zo heftig. Dus tja.. Wat moet ik hiermee? Hebben jullie zoiets ook ervaren? Het kindje is trouwens de hele nacht druk geweest. Ik wil even de ochtend aankijken hoe het loopt en anders de vk bellen als de klachten blijven. Misschien kunnen jullie ondertussen wat ervaringen uitwisselen. Alvast bedankt!
Klinkt als harde buiken of iets met je blinde darm... Paar weken geleden letterlijk op de grond gelegen van de pijn, bleek harde buik te zijn geweest volgens vk.
Klinkt als voorweeën. Heb ik ook een paar dagen gehad snachts. Daarna begonnen de echte weeën. Bij mij hielp lange hete douche.
Bedankt voor jullie reactie! Harde buiken herken ik wel. Die heb ik veel gehad eerder in mijn zwangerschap en dit was echt iets heel anders. De warme douche was inderdaad fijn vanmorgen! Het blijft nog zeuren maar de echte pijnscheuten zoals vannacht blijven nu weg... Ik zie het de komende dagen wel aan.. Maar ze zou zich mogen melden
Kan ook van de banden komen. ik heb het ook weleens gehad een hele scherpe steek onderin. Maar weet niet of jij datzelfde hebt
Hier had ik dat vanaf week 37 dacht steeds nu begint t. Helaas steeds vals alarm. Met 40+6 weer krampen maar dacht dat wordt weer niets dus ga lekker slapen. Ik lig nog niet en mijn vliezen breken , meteen om de 3 minuten weeën. 2 uur later lag ie op mijn buik
Ik heb geleerd van mijn eerste zwangerschap dat als ik twijfelde of het weeen waren dat ze dat dus niet waren haha. Echte weeen twijfel je niet of je ze hebt. Ik heb vanaf 37 weken vaak gedacht dat ik al weeen had (achteraf zijn het voorweeen geweest want had met 39 weken 4cm) Toen mijn weeen echt begonnen met 39.6 wist ik het meteen! Voorweeen kunnen ook pijn doen, maar hopelijk als dat het bij jou is doen ze hun werk en is er al het een en ander aan het voorbereiden net als ik toen had. Ik heb er inmiddels ook weer regelmatig last van, dus hopelijk doet het goed zijn werk.
Zowel een oefenwee/voorwee als een echte wee zijn geen pijnscheuten. Het zijn meer golven die langzaam opkomen en weer weggaan. Hier voelde ze exact hetzelfde aan behalve dat ik bij de echte weeen precies kon timen en ze om de zoveel minuten kwamen..
Dag dames, bedankt voor al jullie ervaringen! Momenteel gelukkig geen pijn/kramp meer, het blijft bij een zeurend gevoel wat goed te hebben is. Wel ben ik momenteel de hele dag aan het slapen, vooral Snachts slaap ik echt heerlijk op dit moment! 😁 Op dit moment kan ik het dan ook weer makkelijk naast me neerleggen. Ons dametje komt gewoon voorlopig niet want heet het nog veel te goed. Geef haar ook eens ongelijk 😀 Misschien ook raar om te zeggen... Maar op dit moment heb ik gewoon zin in de bevalling 😊 laat maar komen!!
Ik dacht ook wekenlang dat de bevalling begonnen was.. maar het zette niet door. Toen ik eenmaal de eerste echte wee voelde, wist ik het meteen. en idd ze werden krachtiger en kwam steeds vaker en duurde langer. maar je gaat idd steeds twijfelen bij elk krampje dat je voelt.
Ik had het dinsdagnacht. En woensdag tijdens de controle tegen mijn gyn verteld. Volgens hem zijn het oefenweeën.