Ik voelde me bij mn laatste zwangerschap (die in mk eindigde) heel goed en had er best veel vertrouwen in. Had juist veel kwaaltjes, wist al dat ik zwanger was voor ik een test deed. Nu deels dezelfde kwaaltjes als toen, en nieuwe kwaaltjes erbij. Het blijft voor mij erg onzeker voelen, het vertrouwen in mn lichaam/aanvoelen of het goed zit opnieuw kwijt geraakt. Het helpt wel om hier te lezen dat veel meiden soortgelijke kwaaltjes hebben, vooral de krampjes en steken maakte ik me toch wel wat zorgen over. Twijfel ook erg over wanneer ik de vk zal bellen, wanneer ik de eerste echo zou willen zeg maar. Ik hoop dat het voor iedereen goed gaat en we allemaal in januari gezonde kindjes in de armen mogen sluiten!
Ik zou die echo zo snel mogelijk willen! Vind het ook al heel vervelend dat ik nu nog niet weet waar ik aan toe ben... Als het echt te lang duurt ga ik zelf kijken of ik ergens een echo kan laten maken. Desnoods speel ik het via de huisarts! Ik maak mezelf helemaal gek. Kijk ook elke keer mijn toiletpapier na op eventueel bloed. Soms lijk ik wat bruin te zien, maar dat is de keer daarna weer weg. Waren de 3 maanden maar alvast om!
Ja aan de ene kant wil ik dat ook wel, aan de andere kant denk ik niet dat het me gerust gaat stellen. Ben wat dat betreft wel wat sceptisch in de zin van 'eerst maar eens de eerste drie maanden doorkomen'. Helaas houdt voor mij de spanning dan nog niet op, ik zal pas echt gerust zijn na de 20-weken echo. Maar voor nu: op naar de 12 weken!
Och nee, t is absoluut niet zo dat een goed of slecht gevoel voorspellend is voor of t al dan niet goed gaat. En t was achteraf ook wel heel duidelijk, geen oplopende testen, om de dag ongeveer bloedverlies. Toen geen kwaaltjes, nu ook nauwelijks. Maar lisan, ik kijk ook iedere keer bij t naar de wc gaan hoor, en ben soms ook onwijs onzeker dat ik geen kwaaltjes heb. Er zullen toch echt af moeten wachten helaas.
Ook ik ben iedere keer aan het broekeloeren en bestudeer ieder toiletpapiertje... Maar misschien is dat wel het meest belangrijke en onderschatte zwangerschapskwaaltje van allemaal... de onzekerheid. Maar weet je? Je kunt nu eenmaal geen voorschotjes nemen op verdriet. Als het mis gaat dan ga je op dat moment sowieso even stuk. Het is jammer als je dan van de eerste periode niet een beetje hebt kunnen genieten. Zo ook als het uiteindelijk allemaal wel goed blijkt. We hebben nu allemaal een positieve test en da's reden voor een feestje. Handjes op je buik en koesteren maar Hier trouwens ook kwaaltjes die verdwijnen en er juist bij komen. Heb ik eerder ook zo gehad; zowel met positieve als negatieve uitkomst. En krampjes, steekjes en prikjes in buik en schaamstreek horen er echt helemaal bij
6 t/m 31 januari 2017 16. 1Hanneke ? jaar - 2e kindje Elaf - 22 jaar - 1e kindje ukkie1985 - ? jaar - 3e kindje 17. 18. 19. 20. Sandywich - 26 jaar - 1e kindje - Na BBZ Kaaat - 29 jaar - 3de kindje - dmv ICSI, cryo tp 21. 22. Bianciie 27 jaar 1e kindje Pienvd90 - 22 jaar - 1e kindje Proud Mommy 88 - 28 jaar - 3e kindje Melian - 36 jaar - 3e kindje 23. Noekieb - 38 jaar - 3e kindje Didi90 - 26 jaar - 1e kindje noah5 - 34 jaar 2e kindje Mou - 32 jaar - 2e kindje Gabri - 29 jaar - 2e kindje 24. 25. 26. 27. Lisan86 - 29 jaar - 1e kindje Mawaikee - 31 jaar - 2e kindje 28. 29. 30. 31. Buiten de lijst: Indy89 - ? - ? jaar - ? kindje Totaal aantal : 17 Afspraken : 17 Mei: Elaf Intake 25 mei: noah5 - check vrucht bij gyn en echo 27 mei: Sandywich - plaatsing controle echo 30 mei: pien - 1e echo 31 Mei: Elaf 1e echo, ukkie1985 - 1e echo 7 Juni: Sandywich Termijnecho en intake 8 Juni: noah5 Termijnecho en intake, mawaikee - 1e echo 9 juni: Melian - vitaliteitsecho en intake 11 juni: Gabri - eerste echo 13 juni: Bianciie - intake en 1e echo 14 juni: Mou - 1e echo 15 juni: Didi90 - 1e echo 16 juni: Kaaat - 1e echo ziekenhuis 16 juni: Gabri - intake vk 21 juni: Didi90 - intake 21 juni: noekieb - intake 28 juni: Mou - termijnecho en intake 28 juni: Gabri - termijnecho MvM : Sandywich, Bianciie, Mou, Didi90, Melian, Gabri
Zo! ik heb de lijst ook weer even aangevuld. Was op familie weekend dus even niet actief haha Gelukkig ging het niet drinken eigenijk wel probleemloos en heb niemand erover gehoord. Ik heb maar gewoon meegedaan met alles ook wijn ingeschonken maar dan niet opgedronken hahaha Ben wel blij als ik er gewoon over kan praten merk dat ik het wel moeilijk vind. Kreeg toevallig ook gister een berichtje van mijn zus met dat ze gedroomd dat ik zwanger was! Oeps! haha Ik heb mijn eerste echte echo pas om 28 juni dus heb nu zelf een eerste echo afgesproken omdat ik het echt wel eerder wil weten, zodat we het sowieso alvast tegen fam gaan vertellen en na de termijn echo mag het van ons de wereld wel in. Ik had vorige week nog heel veel klachten maar eigenlijk sinds van de week niet meer. Maar die begonnen bij mijn zoontje ook wat later weet ik nog. Wel al af en toe maagzuur en daar had ik toen ook zo'n last van. En die onzekerheid snap ik helemaal hoor! Ik dacht dat ik het n niet meer zou hebben maar nu de klachten weer weg zijn twijfel ik stiekem toch wel weer terwijl ik heel zeker van mijn zaak ben. En ook ik controleer altijd bij toilet bezoek. Denk dat het er helaas een beetje bij hoort. die onzekerheid.. en je kan idd altijd zelf een echo laten maken natuurlijk! Weten jullie eigenlijk allemaal al of jullie het geslacht willen weten? Wij wisten het bij de eerste niet en willen het bij deze eigenlijk ook weer niet weten. Vonden dat gissen en theorieën verzinnen wel leuk haha
Ha meiden... Mag ik ook op de lijst? ☺ gister positief getest in ronde 2! Super spannend allemaal! Ik ga morgen maar eens de vk bellen over hoe of wat.... Voor de lijst: Puckeltje, 2e kindje, naar eigen zeggen 27 januari uitgerekend.... Ik heb de 15 pagina's doorgelezen... maar teveel om te onthouden... Ik las wel iets over obstipatie... hier ook erg last van, en veel lucht! Al voor de zwangerschap. Wat hier nog wel eens wil helpen is een grote lepel olijfolie. Even smerig maar t werkt als een trein 😉 En natuurlijk allemaal gefeliciteerd 🍼 hopen op mooie plakbaby's! Onzekerheid is en blijft er altijd.... We zullen er mee moeten leren leven 😉😂
Ja ik had last van obstipatie! Nu gelukkig niet meer, maar zal vast wel weer terugkomen. Welkom! En gefeliciteerd! Melian: jou berichtje had ik echt even nodig. Ik moet mezelf eraan blijven herinneren dat het nu goed gaat en nu moet ik ervan genieten. Ik blijf ondanks dat nog wel heel erg het toiletpapier in de gaten houden.. Nu ineens ook hoofdpijn erbij! Die dus echt niet weg wilt.. Oftewel: tijd om naar bed te gaan en hopelijk trekt het vanzelf weg..
Wat zijn jullie toch allemaal lieverds! Denk dat ik zelf ook een afspraak voor een echo ga maken. Alleen mijn vriend hiervan overtuigen. Hij wil het ziekenhuis afwachten en ik niet 😂. Denk dat wij het geslacht wel willen weten. Lijkt mij een stuk praktischer...
Wij willen het geslacht niet weten.. Maar ik ben wel heel nieuwsgierig dus misschien zeggen we met de 20 weken echo wel doe maar wel 😁 Gabi, ik zie trouwens dat je de verkeerde lijst hebt gequote, want ik sta er niet meer tussen.. Is hij wel de nieuwste?
Welkom pukkeltje, gefeliciteerd ook! Mooi gezegd Melian, ga proberen die gedachte vast te houden. Wij willen het geslacht wel weten. Zoveel praktischer. En zoals ik bij de zwangerschap van m'n dochter zei; 'ik ben geen verassings-ei' 😏 Maar nee, vooral voor t praktische, naam, kaartje, kamertje enz
Welkom puckeltje, Ik heb ook die steekjes en kijk ook steeds met afvegen... Wij willen het geslacht ook weten, voor praktische zaken maar ook leuk om ons 5 jarige erop voor te bereiden.
Ook hier willen we het graag weten. Van de twee meiden wist ik het ook van te voren.. Zou graag willen dat ik iemand was die het een verrassing zou kunnen houden, maar ben veeeel te nieuwsgierig. @Sandywich: Zo was er ooit ook iemand die het tegen mij zei, omdat ik niet meer kon genieten van de zenuwen
Wij willen het niet weten. Bij de jongens wisten we het ook niet, en dat was wel erg leuk! Voor het praktische maakt het ons niet zo uit, zijn toch niet zo van het roze of blauw. Alleen het kaartje was lastig
Wij vinden het toch wel erg leuk om het geslacht te weten Vind het met kleertjes wel praktisch, veel in de winkel is toch echt typisch jongen/meisje... En vond het ook leuke voorpret, naam al kunnen gebruiken. Al is het vast ook heel speciaal als je er bij de geboorte pas achterkomt! Maar denk niet dat we daar het geduld voor hebben haha
Ja het heeft zeker iets speciaals om het niet weten, maar wij willen het wel weten haha! Ik kijk ook steeds bij het afvegen hoor! Elke ochtend als ik wakker word denk ik, is het wel echt zo! Maar dan krijg ik toch wel honger terwijl ik normaal laat en weinig kan ontbijten.
Wij willen het ook graag weten! Vinden het zo wel spannend genoeg Ik heb sochtends ook reuze honger! En mn blaas lijkt wel gekrompen! Overdag veel vaker naar de wc en sochtends als ik wakker word moet ik nog net niet rennen naar de wc! Ik ga deze week toch maar alvast bellen voor een afspraak bij vk! Benieuwd wanneer ik mag!
Hallo allemaal meiden, Aangezien we afgelopen vrijdag een positieve test in handen hadden, mag ik me scharen onder een januari-mama geloof ik . Dus zou me graag aansluiten als het mag?