16 t/m 30 juni 2016 mama's. Deel 2!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door PeAn, 19 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kleinemuis80

    kleinemuis80 Bekend lid

    21 aug 2015
    696
    32
    28
    Thea ik ga voor je duimen en wensen dat alles goed mag gaan... gefeliciteerd!!!!
     
  2. mariomama

    mariomama Fanatiek lid

    8 sep 2011
    4.281
    0
    0
    NULL
    NULL
    Poe de maxi cosi zou ik zo vergeten! Maar een briefje voor bij de vluchttas gemaakt.

    Kids hebben een dagje studievrij. Zoon is naar een feestje ik ben net met dochter bij hornbach een badkamerkast gaan halen en daarna bij de Mac gaan lunchen en een draagdoek opgehaald. Nu derde was er uit en vierde er in dan zijn alle bedjes weer schoon.
     
  3. karin1983

    karin1983 Actief lid

    13 feb 2010
    335
    0
    0
    NULL
    NULL
    Thea wat leuk! Gefeliciteerd! hopelijk kun je over ruim 8 maanden de kleine in je armen houden!

    Urine was nog niet helemaal schoon, maar krijg er toch geen kuur voor :( Moet maar veel drinken, want ze zagen ook dat ik niet voldoende vocht binnen kreeg. De 1e reactie van mijn man was : nog meer water drinken? Haha. Ik doe mijn best met drinken, meer kan ik niet doen. Heb gelukkig geen klachten meer van de blaasontsteking. Houden zo!

    Klossen zijn bezorgd, heeft manlief weer wat te doen van de week. En de douche is helemaal schoon dankzij mijn mams. Heerlijk gevoel dat nu echt alles naar mijn zin schoon is.
    Morgen naar de gyn, ben zo benieuwd hoe snel het nu allemaal kan en mag gaan...Krijg er nu ook wel de kriebels van.
     
  4. Anne020

    Anne020 Actief lid

    28 jun 2014
    473
    91
    28
    Vrouw
    Amsterdam
    Gefeliciteerd Thea!Ik duim voor je :)

    Hier is mijn verlof begonnen. Eerste was met kleertjes draait.
    Net nog wat spulletjes besteld voor de kleine man. Een mobiel voor op de box, slaapzakjes en een maxi cosi hoes.
    Ben mij nu aan het verdiepen in alle soorten flesvoeding voor het geval borstvoeding niet lukt.
    Waar hebben jullie voor gekozen?
     
  5. anoul26

    anoul26 Fanatiek lid

    11 feb 2007
    1.008
    0
    36
    Hoorn
    StayWithMe ben jij Surprise? Gok het door de getallen, de suikers??? Sterkte! Hou het rustig daar in het ziekenhuis!!!

    Ik zit nu op 18 kg. Beide vorige zwangerschappen 26 kg :$ aangekomen... Maar is er ook weer afgegaan, gelukkig.

    Net de bedklossen enz gehaald en begonnen met cakejes bakken en chocoladeoublies gemaakt. De oublies zijn echt goed gelukt en waren zo simpel. Morgen de rest met mijn kinderen maken. Ik zal zo een foto van mijn telefoon uploaden. Ik merk dat ik klaar wil zijn...
     
  6. Ellamalou

    Ellamalou Fanatiek lid

    22 jan 2011
    1.416
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh Thea, ik ben zo blij voor jou! :) . Gefeliciteerd!
     
  7. Marisje89

    Marisje89 Fanatiek lid

    10 jun 2015
    1.667
    205
    63
    Parttime logistiek
    Thea wat fijn ik ga duimen voor je dat het goed mag blijven gaan. Hoe voel je je er onder? Gefeliciteerd.

    Anne ook lekker verlof geniet ervan.
     
  8. Ellamalou

    Ellamalou Fanatiek lid

    22 jan 2011
    1.416
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh meid... wat spannend allemaal. Jammer dat je bloeddruk toch nog wat te hoog was. Hou je goed he! X
     
  9. PeAn

    PeAn Niet meer actief

    Thea van harte gefeliciteerd!
    Wat een fantastisch nieuws. Spannend!! Ik hoop van harte dat je nu een zorgeloze zwangerschap mag hebben.

    Lievemandie getsie meid. Begrijpelijk dat ze ingrijpen maar toch is het getsie.
    Hoop voor je dat alles voorspoedig mag gaan.
     
  10. mariomama

    mariomama Fanatiek lid

    8 sep 2011
    4.281
    0
    0
    NULL
    NULL
    Thea van harte gefeliciteerd! Dat het nu maar wel goed mag gaan!

    Lievemandie het zit je niet mee. Maar hopelijk snel een gezonde baby in je armen.

    Ik mag morgen eindelijk weer naar gyn, ben toch wel erg benieuwd....
     
  11. brusje

    brusje Fanatiek lid

    26 dec 2008
    2.625
    241
    63
    Bevallen en angst.....ik wil morfine, een ruggeprik in iederr geval veel verdovingsspul.
    Ik denk dat ik een week eerder ingeleid ga worden ivm de grote van de baby en de problemen die de baby ervaart daardoor.
    Eerdere bevallingen, allemaal anders, ook de pijnen.

    NEerste heb ik zga door de weeen geslapen (met drugs van het ziekenhuis)

    De tweede kwam binnen een uur, wee over wee voor een kwartier en geen tijd voor verdoving. Van 5 naar 10 binnen 15 miin. Geen tijd voor pijnmeds. Alsof er een mes in mn blaas werd geduwd keer op keer.

    Derde had ik drie weeen achtereen. Pijnlijk,, minder pijnlijk en zwakjes. Was wel heeeel moe en kreegg eenuf pompje, deze begonn wel met gebroken vliezen.
    N
    Laatste inleiding, pompje, ruggeprik.
     
  12. brusje

    brusje Fanatiek lid

    26 dec 2008
    2.625
    241
    63
    Ik typ met foon, erg lastig
     
  13. PeAn

    PeAn Niet meer actief

    Hier geen aparte babykamer.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  14. DisneyMama

    DisneyMama Bekend lid

    7 nov 2013
    819
    435
    63
    Weer even sinds zaterdag teruggelezen, en wat een hoop geklets. Probeer even op iedereen te reageren, of zoiets :D

    Schoonmaken; hier echt zelf ook geen energie meer voor, kan het fysiek ook gewoon niet meer. Mijn man neemt morgen vrij, en gaat dan het hele huis schoonmaken, de lieverd. Mijn moeder vraag ik liever niet, zij heeft een iets andere instelling van schoon dan ik, en dan levert helaas alleen maar ruzie op. Al zou ze gelijk komen als ik het vraag.. Maar goed om te lezen dat ik niet de enigste ben die hulp nodig heeft, geeft toch ietsje minder schuldgevoel.

    Indalen; hier nog niet gebeurd nee, gisteravond lag meneer met zijn kont heerlijk te drukken tegen me ribben, je zag het echt uitsteken haha. Maar pijnlijk was het wel. Bij mijn eerste zwangerschap was me zoon ook pas bij 39 weken volledig ingedaald, dus geen verbazing.

    Hardebuiken/Voorweeen; hier ook aanwezig maar nog niets regelmatigs of extreem pijnlijk. Geeft toch wel aan dat we tegen het einde lopen. Zolang er nog geen regelmaat in zit maak ik me nog niet druk..

    Aambeien; hier helaas ook al gespot, maar ook weinig last. Is inderdaad niet erg fijn, maar je doet er niets aan. Zolang ik geen pijn eraan hebt gaan ze vanzelf weer weg..

    Gewicht; Hier pas 6,5 kilo aangekomen, maar de afgelopen 2 weken totaal 1,5 kg. Dus ook ineens veel. Mijn vk zei dat dit voornamelijk vocht e.d. is.

    Wassen; Hier alle babyspullen met Neutral gewassen. Ik was het babyspul tot 1 jaar apart, dus kleine moeite om daar een ander wasmiddel voor te gebruiken.

    Pean, wat een mooie taart! Ik vind dat ook zo leuk om te doen, zeker met puzzelplaatjes, maar kost zoveel tijd. Kan niet wachten om er straks weer een aantal te maken.

    Traktakie, voor kinderen onder de twee jaar zou ik ook geen muisjes doen. Misschien kleine mini cakejes met kleurstof erin?
    Ik ga van de week maar lange vingers halen, chocodip en muisjes. Kan ik dan de avond voor het trakteren zelf maken, en is zo makkelijk dat manlief dat ook nog wel kan. Ik hoef maar voor max 25 kindjes iets te maken, dus dat scheelt.

    Bakfiets, wat een goed idee eigenlijk. Mijn man heeft geen rijbewijs, en hij moet soms toch met twee kinderen naar de voetbal e.d. Ga het hier eens in de groep gooien of hij het wat vind, Anoul26, bedankt voor de website!

    Bevalling; Snap best dat je zenuwachtig bent over de bevalling lievemandie, ik kijk ook veel TLC haha :D Maar moet toch zeggen dat ik mijn eerste bevalling een eitje vond, en me in de programma's totaal niet herken!
    Wat Suprise, PeAn en Mariomama ook zeggen, probeer er zo ontspannen mogelijk in te gaan, werkte bij mij het beste. Dat gevoel van een trance is erg herkenbaar, heb niet zoveel gezegd tijdens de weeen van de eerste, was erg stil. Behalve toen de verloskundige haar pen kwijt was, wist ik precies te liggen in de verloskamer en iedereen was verbaast dat ik zo aan het opletten was. Zat wel echt in mijn wereldje maar was ook erg oplettend.
    Het meegaan in de pijn, de pieken en dalen, heeft mij erg geholpen, en had niet echt het gevoel dat ik het niet aan kon. Er was 1 moment dat ik heb gevraagd om pijnstilling, bleek ik al 9 cm ontsluiting te hebben. werd erg boos dat ik niets kreeg:D, maar 4 ween later ging ik al naar persween, en deze gingen zo vanzelf bij mij, voelde niet eens als pijnlijk maar meer het gevoel; dit moet zo zijn. Vond het gevoel zo bijzonder, kan daarop echt niet wachten.

    Ik ben ook erg bang dat deze bevalling te snel zal gaan. Wij moeten 20 min rijden naar ziekenhuis, en mijn man heeft geen rijbewijs, dus moet iemand bellen om me te brengen. Maar gelukkig is mijn buurvrouw kraamverzorgster, en kan bij extreme snelle bevalling assisteren thuis, mag haar dag en nacht bellen indien nodig. Maar elke bevalling is anders, dus we zullen zien..

    Lievemandie; kan me voorstellen dat het nieuws als een verrassing komt, maar wel goed dat ze zwangerschapsvergiftiging willen voorkomen. Hoop voor je dat er iets ontsluiting ontstaat komende week.
    StayWithMe/Thea, wat een fijn nieuws, gefeliciteerd!!!

    Hier vanochtend de wekelijkse koffie bij mijn oma gedaan, en de rest van de dag kan ik dan op de bank liggen omdat de energie dan op is. Me zoontje is inmiddels verslaafd aan YouTube denk ik, maar ik kan helaas niets met hem ondernemen. Af en toe kleuren of puzzelen op de bank gaat nog net naast de verzorgtaken. Gelukkig is ie drie dagen in de week naar de PSZ, en past oma twee middagen op die hem dan helemaal afmat met fysieke spelletjes. Dus ook mijn zoontje zal het fijn vinden straks zijn actieve mama terug te hebben, net als deze mama zelf.
     
  15. diana285

    diana285 Bekend lid

    6 jan 2016
    813
    363
    63
    Lievemandie spannend zeg, vervelend dat het zo moet, maar beter geen risico's nemen.

    Thea gefeliciteerd met je zwangerschap.

    Peann zo kan het toch ook, hoelang blijft ze bij jullie op de kamer slapen?
     
  16. rijn

    rijn Actief lid

    15 aug 2014
    350
    1
    18
    NULL
    NULL
    lieve mandie: Sjonge wat vervelend zeg. En spannend tegelijk. Je wordt in ieder geval wel goed in de gaten gehouden.
    Zal jij dan de eerstvolgende zijn die de uk mag bewonderen???

    Thea: Wauw wat een geweldig nieuws!! Gefeliciteerd! hopelijk blijft alles goed gaan!

    Pean: ziet er gezellig uit hoor!

    Bevalling: Ik kijk er zelfs een beetje naar uit. Gewoon om dat eens meegemaakt te hebben. Ik ben van mezelf heel nuchter en kan volgens iedereen zeer rustig blijven (vooral onder werkstress en spoedstress). Ik zie dit voor mezelf ook echt als een uitdaging. Ik hoop inderdaad heerlijk in een coconnetje die weeen op te gaan vangen. Rustig muziekje op de achtergrond. Ik zie het al helemaal voor me ;) nou nog hopen dat het inderdaad zo rustig en zen verloopt.

    Toch wel lekker dat verlof;) heb me tot nu toe nog niet verveeld.
     
  17. wup79

    wup79 Bekend lid

    18 sep 2011
    676
    0
    0
    NULL
    NULL
    Thea!!!!! Wat een spannende tijd weer voor jullie, maar ook ontzettend gefeliciteerd met dit nieuwe leven in je!! Zet 'm op he!
     
  18. Fee86

    Fee86 Actief lid

    20 sep 2013
    185
    3
    18
    NULL
    NULL
    Thea, van harte gefeliciteerd!!! Ik hoop echt dat alles goed gaat en je in 2017 een prachtige zoon of dochter in je armen kunt sluiten.
     
  19. mariomama

    mariomama Fanatiek lid

    8 sep 2011
    4.281
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mooi gedaan toch! Hier ook geen aparte babykamer maar een hoekje in onze kamer, daar staan wel commode en badje ook.
     
  20. mariomama

    mariomama Fanatiek lid

    8 sep 2011
    4.281
    0
    0
    NULL
    NULL
    Leuk toch! Ik ben ook wel een beetje zo hoor. Ik kan je wel vertellen dat hoe nuchter je ook bent, tijdens de bevalling ben je een beetje van de wereld. Muziekjes en kaarsen de zeiden me dan echt niks haha!
     

Deel Deze Pagina