Hier 15kg erbij en na 1e week 8kg eraf.. ga me pas woensdag weer wegen, anders word ik gek Hebben jullie (veel) striae overgehouden aan de zwangerschap? Ik dacht zelf 1 streepje over te hebben gehouden, maar vandaag zag ik toch echt wel nog een paar streepjes meer helaas! Ze zijn niet duidelijke zichtbaar, dus waar klaag ik eigenlijk over...! De Nachten gaan goed! Ik kan nu eindelijk genieten van onze kleine meid
@fabjee dan scheelt hij niet veel met onze zoon! Als hij het nodig heeft dan is dat prima toch? Ik heb inmiddels ook alle regeltjes losgelaten en kijk gewoon naar wat zoonlief nodig heeft! De arts op het bureau deed ook niet moeilijk hoor, ik mocht ophogen als hij het nodig had!
Hey meiden. Even druk geweest met zieke kinderen. Ik weet niet welke namen bij welke onderwerpen dus doe het per onderwerp hahahha; @borstvoeding, jazeker hier nog in volle gang en hoop dat wel een jaar vol te houden hoor 😊 maar het loopt prima. Ze drinkt overdag zo'n 4/5 keer en dan in de nacht 1/2 keer. Tussen 18.00 en 20.00 vaak wat onrustig. Heb inmiddels een speentje aangeschaft ze heeft een enorme zuigbehoefte. Difrax wilde ze niet. Nu Bibi. @kilo's ik woog 68 en ben 1.63 en was 12 kg aangekomen. Daar zijn er nog 4,5 van over. Ik ben na iedere zwangerschap veel gaan sporten en viel steeds meer af. Dus heb nu een oude broek aan die voor mijn zwangerschap te wijd was. Verder zit het echt op mijn buik. @julia is een heel rustig meisje. Ze slaapt drinkt ligt even in de box en gaat daarna weer naar bed. Niet eerder meegemaakt!! @kolven. Ik ga echt beginnen maar vergeet het steeds haha @schoonmoeder. Hier een hele lieve vrouw die altijd voor je klaar staat. Maar zal niet wekelijks langs komen (woont op 35 min rijden afstand) dus die hebben de baby nu 3 x gezien sinds de geboorte en zijn nu 3 weken op vakantie. Mijn schoonzussen idem. Lief maar zullen de deur niet plat lopen (visa versa) hebben de baby maar 1x gezien... Vandaag na controle bij de gynaecoloog ben benieuwd. Ga ook vragen wanneer ik weer aan hardlopen kan denken. Nog meer lopers in de groep?!
Zaterdag had ik gepost over de kilo's, er zijn er in de 2 dagen alweer 2 af als dit zo door blijft gaan!! Lets hope!! Drink veel water en probeer veel te bewegen, beetje jammer van de regen... En ja, ik heb Ondanks veel smeren met speciale crème ook veel striae... Maar ja, was ook 20kg aangekomen, niet zo gek dus
Zo hier voor de eerste keer na consultatiebureau. En 2 prikken gehad. Consultatiebureau vind ik ecnt vreselijk. En hoe omschrijf je het moederschap. Geniet je ervan? Knuffel hem maar even.. vreselijk wat een vragen. Stijn is trouwens 9 weken en weegt 4510 gram. En is 56cm. En hjj krijgt 8x100 flesvoeding Mijn spijkerbroek pas ik gewoon. Maar mijn buik is slap en niet in vorm. Ik denk dat er aardig wat kilo's bij zitten. Durf niet op weegschaal te staan. Mag toch niet lijnen. Bloeddruk is te hoog. En volgens apotheek moet ik meer eten dan voor de zwangerschap vanwege duizeligheid.
Kom net van t cb: de kleine vent weegt met 1 maand 5465 gram! Bij de geboorte 3870. hoef me dus geen zorgen te maken of ie wel genoeg drinkt. Afgelopen nacht had ie de laatste voeding om 20 uur en daarna pas 3.30! Ik was zelfs eerder wakker al met pijn in mn tieten. Paar dagen geleden kwam ie nog elke 3 uur snachts. Ben erg benieuwd of dit zo door gaat, lijkt me heerlijk! Voor de bv mama's: het is toch niet erg als ze snachts langer er tussen laten? Keek op zo'n fb groep van een bv maffia organisatie en zag toen dat er niet meer dan 6 uur tussen mag zitten snachts, maar ik ga m echt niet wakker maken als ie slaapt. Ben zelf veel te gehecht aan mn slaap. De gebroken nachten begonnen echt zn tol te eisen, dus hoop echt dat t nu beter gaat!
Marianne: bij bv mag er in de nacht 5 uur tussen zitten. Wat dus betekent dat als jouw kleintje niet uit zichzelf komt voor een voeding, je hooguit 1x je wekker hoeft te zetten en das als het goed is meestal tussen 4.30 en 5.30 zoiets, omdat de laatste voeding meestal tussen 23 en 00.00 klaar is (soms 01.00 dus dan wekker om 6 uur). Valt toch best mee? Als wij 23 uur klaar zijn en ik 4 uur weer moet voeden en meneer daarna pas weer ergens tussen 7 en 9 komt, ben ik tevreden hoor! Edit: ik weet even niet meer zo gauw hoe oud jullie kleine is..? Misschien is het wel zo dat als je kindje wat ouder is dan onze S. (morgen 3 weken) dat er misschien weer andere richtlijnen gelden hoor.. dat weet ik verder niet. Misschien gewoon even bij CB navragen.. Speentje: ook hier in gebruik vanwege meneer zn enorme zuigbehoefte.Had het liever anders gezien, maar als ons kind daardoor beter in zn vel zit, zij het zo.. Kilo's/sporten: nog 3 kilo te gaan. Was vd week nog 4,5. Maar ondanks een natuurlijke bevalling mag ik tot 6 weken na de bevalling niet sporten. Is dat bij diegenen onder jullie die ook een natuurlijke bevalling hebben gehad ook zo? CB: is het altijd zo dat afspraken gewoon worden geprikt zonder met ons ouders te overleggen of wij dan kunnen? Hier de 1e twee afspraken wel sowieso (daarna weet ik dus nog niet). Vind ik best raar en hoop niet dat het altijd zo gaat...
Dank vd tips! Heb nog even de lactatiekundige geappt voor de zekerheid. Omdat ie al bijna 5 weken en 5,5 kilo is en goed groeit/plast mag t volledig op verzoek, dus wakker maken hoeft niet gelukkig. Nou maar hopen dat ie vannacht ook weet zo'n lange ruk maakt!
Hoi allemaal! Mag ik met jullie mee kletsen? Ik zat bij de 1 tm 15 mei mama's maar ben uiteindelijk met 38.1 weken op 25 april bevallen van onze 2e dochter. Het lijkt mij leuk om de eerste periode ervaringen te delen en mijn andere praat groepje is aardig stil gevallen. Mijn zwangerschap was best pittig. . Vanaf week 29 te hoge bloeddruk 2x opgenomen geweest 3x per week controles in het ziekenhuis en uiteindelijk 9 pillen op een dag maar wel hebben de 38 weken gered en onze s is met 2670 gram en 48 cm geboren. Vandaag de 4 weken controle gehad en inmiddels is ze 3630 gram en 49 cm Ik geef bv maar dit valt me in de nachten erg zwaar .. S komt zo 4x in de nacht
@marianne het lijkt me idd geen probleem gezien de groei😂😂 lekker hoor. Niet meer wakker maken 😀, @mariahh welkom+ en nog gefeliciteerd. We hadden in deze groep ook een paar die met een hoge bloeddruk zaten inclusief ziekenhuis opname. Vervelend. Wow wat een klein poppetje en lekker aangekomen al hoor😀. Wow 4 in de nacht.... komt ze overdag ook in periodes vaker? Of juist niet... ? Hier net klaar met voeden. En waarschijnlijk komt ze rond 6.00/7.00 weer. En dat is prima want mijn jongens zijn dan ook al wakker. (Helaas geen uitslapers 😂
Hier echt even een moeilijkere periode. Noah wil echt niet meer in zijn bed slapen. Hij is nu al vanaf half 4 vanmorgen wakker. Heeft twee keer een uurtje geslapen waarvan 1 in mijn armen en 1 in zijn wieg. Verder is het alleen maar janken janken janken zodra ik hem weg leg. .Hij ligt nu in de puckababy in zijn wieg maar hij is al weer zeker twintig minuten aan het huilen. Ik ga er elke vijf minuten heen. Ik ben er wel klaar mee met dat gejank. Heb nog twee kinderen die ook hun moeder nodig hebben Hij heeft reflux en daar verdik ik zijn voeding voor en heeft maagzuur remmers. Bedje staat omhoog. Hij wil gewoon echt alleen bij mij slapen. De nachten worden ook steeds dramatischer. Missme ik ben ook van plan om weer te gaan hardlopen ! Heb dinsdag mijn na controle bij de gynaecoloog en wil daarna eigenlijk weer op de gezonde tour. Elke dag buikspieroefeningen gaan doen en weer twee keer per week gaan hard gaan lopen. Ken jij nog een leuke app die ik voor het hardlopen kan gebruiken ?
@betsie wat naar dat t zo zwaar is nu door de reflux. En zeker als je ook nog 2 grotere kinderen hebt rondlopen dan heb je gewoon geen tijd om non stop met een huilejde baby rond te lopeb. Sterkte, hopelijk wordt t snel beter. @hardlopen: ik kan niet wachten!! Heb over 1,5 wk nacotrole en daarna ga ik eerst beginnen met (buik)spieroefeningen. Pas na 3 maanden ga ik weer hardlopen. Omdat het een belastende sport is wordt dat aangeraden. Vorige keer ging ik eerder beginnen en sindsdien veel bekkenklachten en daardoor weer sneller rug en hamstringblessures. Maar kan niet wachten om weer lekker te kunnen rennen!!
@ betere, wat vervelend zeg dat je kleine nu even niet lekker in z'n velletje zit. Hopelijk keert de rust snel terug. Voor hem, voor jezelf maar ook voor je andere kids. Hoe was het kraamfeest? Cb; ik hoef begin juni pas naar het Cb. De eerste twee afspraken zijn gewoon ingepland zonder overleg. Daarna gaat het hier altijd in overleg. Nacontrole, 13 juni mag ik weer even naar de verloskundige. Gewicht; ik was 18! Kilo aangekomen. Daar ben ik nu de helft van kwijt. Nu de rest nog... beetje balen. Net voor de zwangerschap zat ik eindelijk op het gewicht wat ik wilde hebben (in 9 maanden tijd 15 kilo kwijt geraakt dmv opletten met wat ik at en dronk)...achja komt vanzelf wel weer goed 😉
@betsie, vervelend dat je kleine man zo onrustig is! Hopelijk is het een fase en is hij snel meer tevredener. Hier overdag ook een onrustig mannetje, ook zijn de nachten erg wisselend, de ene keer slaapt hij 5,5 uur achter elkaar en dan ineens krap 4 uur! Is echt niets over te zeggen! Overdag slaapt hij maar korte momenten.. De wakker momenten gaan hier gepaard met veel huilen! Maar ik zeg tegen mezelf het is een fase en het komt vast goed 😃 Maar ik vind het ook erg pittig met nog een peuter die hier rondloopt en de nodige aandacht vraagt!
Hoi meiden! Mag ik nog een keer een poging doen om mee te kletsen? In het vorige topic heb ik in het begin af en toe wat mee geschreven, dit verwaterde al snel maar ben wel blijven meelezen. Ik was 1 mei uitgerekend maar ben uiteindelijk met precies 42 weken bevallen (ingeleid) van een prachtige dochter. Ik hoop dat ik weer gezellig met jullie mee mag kletsen!
@betsie van vervelend voor jou en de kleine! Ik snap dat je enorm klaar bent met dat gehuil.. Wij waren een weekje weg in Nederland en de kleine was van slag en na 2 nachten was ik er al zo klaar mee... Hopelijk wordt het snel beter! Heel heftig en zeker als je nog andere kids hebt. Hier gaat het eigenlijk best wel goed allemaal. Op het weekje weg na, maar sinds we thuis zijn doet ze het weer heel goed! Misschien toch de andere omgeving?!! Hebben jullie toevalig ervaring met de Marsupi draagzak? Ik met ik ga echt niet dragen heb er toch maar een aangeschaft. Had al een baby bjorn geleend van een vriendin maar die schijnen ergonomisch niet heel best te zijn. ik ben 9 kilo afgevallen de eerste week en sta nu stil. Moet nog 7 kilo en heb eind van de maand een bruiloft. Dus wil wel een beetje lekker in mn vel zitten dus ik ga weer even shaken om (hopelijk) snel resultaat te krijgen.
Ben echt aan het bijlezen. Wat veel pagina's erbij.. Ben de laatste tijd druk!! Borstvoeding, hier ook nog volledige borstvoeding. Het zijn er nog best veel zo te lezen. Ze was 700 gram in twee weken gegroeid. Dat was prima.Met 6 weken woog ze precies 4000 gram! Ze is geboren met 2900, goed gegroeid. Hier zitten we per 24 uur op 7 voedingen en de andere dag op 8. Ze komt een keer nachts rond 5 a 5:30. heerlijk! @ gewicht. Ik ben 8 kg aangekomen en deze waren er gelijk af na de bevalling. Door de borstvoeding eet en snoep ik wel heel veel merk ik. Dus mogelijk zit er wel een kilootje aan. Mijn kleren passen allemaal weer heerlijk. Heb altijd een strakke buik gehad en na mijn twee kids ook. Vind nu voor het eerst het stukje onder mijn navel niet mooi strak. Mijn man vindt dat ik overdrijf, maar wil het wel gewoon weer hebben zoals het was. Dus sinds afgelopen weekend begonnen met buikspieroefeningen. Heel lichtjes.. voelde het gelijk de dag erna. Verder houd ik ook van hardlopen dat pak ik pas 3 maanden na de bevalling op. @ betsie, jeetje wat vervelend. Komt goed, soms zijn het periodes. Onze meid had dat ook even. Zij wilde niet neergelegd worden of ze werd wakker en begon te huilen. Erg vermoeiend want heb er nog twee rondlopen en ze slaapt het best in haar wieg. Inmiddels kan ze weer in haar wieg en schommelstoel slapen sinds afgelopen week.. dus merk echt dat ik mijn handen vrij heb en dat zij langere slaapjes doet in rust. @ Marianne, toe maar 5,5 kg wat is hij goed gegroeid. Ik zou hem in de nacht niet wakker maken hoor. Hij meld zich wel als hij honger heeft. Ik heb maak mijn meid niet wakker. Mom, betsie etc met schoolgaande kinderen. Hebben jullie je draai kunnen vinden met vroeg opstaan, kids klaarmaken etc.? mijn meis komt om 5:00 a 5:30 tegen de tijd dat ik ga slapen is het bijna 6:00 en dan gaat mijn wekker om 7:00 pffff!! Vorige week per ongeluk wekker uitgezet en lekker gaan slapen zonder dat ik het doorhad belt mijn man mij opeens om 7:15 wakker. Die had geappt en ik reageerde niet en gelukkig belde hij me en met wat haasten waren de kids op tijd op school. Vertrouw mezelf sindsdien niet meer haha. Heb met mijn man afgesproken dat ik hem vanaf nu app als ik wakker word.. van ik ben wakker. Als hij 7:10 niets heeft gelezen dan belt hij mij op. Haha, ik ben geen slapen of uitslaper maar ben gewoon moe en ik moet vroeger naar bed. Maar dat lukt mij niet.
Marianne, hoe gaat het met de spruw? Ik weet eerlijk gezegd niet of wij het nog hebben. Tong oogt minder wit. Ik heb nergens last van en zij drinkt goed. Ik ga vrijdag langs het inloopspreekuur en dan vraag ik wel of het er nog zit.
@draaikont fijn dat jullie nu weer een rimte hebben en dat t goed gaat. En leuk een bruiloft in t vooruitzicht. Met die kilo's komt t echt wel goed hoor, zeker als je weer gaat werken dan vliegen ze er vanaf. @firstbaby spruw is hier zo goed als weg, denk ik... Tong niet meer wit, en wat ik achter bij zn kiezen zie kan net zo goed iets anders zijn. Pijn bij mij minder. Is nooit helemaal niet pijnlijk geweest (hard zuigen/onrustig drinken, kloven en spruw) dus ben t wel gewend dat t gevoelig is en vind t wel best nu, kan ermee leven. Fijn dat het bij jou ook weer over is! Oja en dijn dat je man als wake up call fungeert nu, hihi! Fijn als de nachten goed gaan! Herkennen jullie dat t soms zo wisselend is? Dan een nacht 6 uur ertussen, dan weer elke 2-3 uur. Krijg steeds hoop en dan de nacht erna is t weer zo vaak wakker. Mn man en ik krijgen ook echt een korter lontje naar elkaar en naar onze oudste toe merk ik. Dat is niet altijd even gezellig, maar de moeheid begint nu wel parten te spelen. Hoop echt dat t snel naar 1 nachtvoeding gaat en daarna natuurlijk nul, maar 1 zou al zo fijn zijn!
@marianne, ik geef dat wel geen borstvoeding maar hier ook heel wisselend de nachten. Hij heeft er een tijd 5,5 uur tussen gelaten maar vannacht maar 2x 3 use! En waar dat aan ligt? Geen idee! Het is dus iedere nacht een verrassing wanneer hij komt! 2 weken geleden sliep hij ineens van 23.30 tot 6.30 maar dat was een eenmalige actie 😃, ik vind 1 nachtvoeding ook prima hoor zal wel blij zijn als er wat meer ritme in kwam 😃