Mijn zoontje had koorts en was er echt ziek van. Hij heeft ook veel geslapen. Bij de tweede prik had hij wat verhoging maar dat was het dan ook. Bij de derde zat het er een beetje tussenin. Het ene kind krijgt sneller (en hogere) koorts dan het andere en mijn zoon krijgt al flinke koorts bij een doorkomende tand. Dat is gewoon pech. En balen. 😏
De jongste krijgt hem nog volgende maand. Maar bij mijn andere zoontje : Eerste heeft hij echt de hele dag geslapen + de nacht door geslapen. Heerlijk , volgende dag niks meer aan de hand. Tweede nergens last van gehad Derde wat koorts , wat meer slapen maar niet zo 'heftig' als de eerste
Hier ook gisteren de eerste vaccinatie gehad. Heel veel huilen (krijsen) hij had echt z'n pijn, zo zielig!. Ook verhoging maar niet super veel. Na overleg met de huisarts omdat zoontje al uren huilde (huilt nooit) een paracetemol gegeven uiteindelijk na een paar uur slaap wweer zo goed als de oude, gelukkig!
Fijn al jullie berichten! Hier gisteren dus ook veel slapen en wat chagrijnig. Gisteren rond 18 uur toch 38.2 koorts, in de avond werd dat 37.7 verhoging en dat was vannacht rond 02.00 uur 38.5 koorts. Wel grappig dat hij tijdens de koorts het meest vrolijk was! Net weer lekker gedronken en z'n tempratuur was nu 36.8!! Dus waarschijnlijk nu lekker voorbij!
Eerste enting na 3 uur heel, HEEL hard huilen. Echt overstuur van de pijn. Zetpil gegeven, binnen een kwartier weer een lachend jongetje. Verder geen koorts of iets anders. Morgen krijgt hij de 2e, ben heel benieuwd hoe het dit keer gaat.
Bij de eerste paar vaccinaties nergens last van gehad! Bij de 11 maanden vaccinatie daarentegen had ze heel veel last Hoge koorts (39,5), overgeven, hangerig, heel veel slapen.
Tot nu toe op geen enkele vaccinatie gereageerd. Na de eerste een paar uurtjes verhoging, dat tel ik amper mee.
Meteen na de vaccinatie heel erg slaperig. Die nacht heel prikkelbaar, huilen na de voeding en een paar keer wakker geworden. Volgende dag lichte verhoging en een beetje chagrijnig, viel me alles mee
Iets verhoging maar vooral veel slapen! Geen zetpil gegeven ging vanzelf over. Wel in de gaten houden maar over het algemeen was het bij alle prikken rustig. Merk je zelf al iets bij je zoontje?
B heeft gister haar eerst prikjes gehad rond 12.00, toen geslapen tot 5 uur en toen begon het... heel veel huilen en de temperatuur ging per uur ongeveer 0.2 omhoog tot 38.4 en slapen heeft ze bijna de hele nacht niet gedaan... vanmorgen toch maar een zetpil gegeven in de hoop dat ze ging slapen tempratuur ging al snel naar 36.7 maar helaas, ze doet niet anders dan slaapjes van hooguit een uur en voor de rest veel jengelen.. we zijn nu weer terug bij af met een temperatuur van 38.5.... hopen dat het snel weer beter word....!