1 t/m 15 november 2016 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by brammetje16, Feb 28, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik ben er inmiddels wel 'overheen.' Het is maar zo. Die client kent niemand van mijn familie of vrienden dus het zal wel loslopen.
     
  2. Xoxowen

    Xoxowen Lid

    Nov 8, 2012
    70
    0
    0
    Probeer elke keer even snel mee lezen zodat ik een beetje op de hoogte blijf ( volgens mij kletsen jullie ineens veel meer :) )

    Beterschap Linda voor je zoontje.

    Vervelend he Logan niet slapen en dan nog een lange dag. Hopelijk slaap je vanacht goed.

    Ik dacht iets te lezen over een foto van een taart, maar nieuwsgierige ik kan hem niet vinden.:( wel heel leuk om het iedereen zo te laten weten.
     
  3. Loontje1

    Loontje1 Bekend lid

    May 5, 2014
    894
    2
    18
    oncologie verpleegkundige
    O bah Logan wat een nacht en dag heb je achter de rug, hoop dat je je snel wat beter zult voelen!

    Wat leuk een jongen Tess, gefeliciteerd!! Leuke taart idd (xoxowen hij staat op de pagina voor deze).

    Leuk dat er al en paar mensen de baby voelen, ik denk het nu toch ook te voelen 😍.
     
  4. Julyn

    Julyn Actief lid

    Oct 24, 2015
    363
    0
    0
    Ooh super leuke taart Tess!


    Wat super dat jullie het al voelen zeg... wil ik ook :)
    Ik weet dat van 1 baby de placenta laag ligt, van de andere heb ik eigenlijk geen idee. Is elke keer niets over gezegd en ik heb het ook niet gevraagd haha eigenlijk.
    Ik heb wel dat ik nu precies kan zien waar ze liggen. Gebeurt regelmatig dat ik een scheve buik heb. Dan hangen ze naar 1 zeide van mn buik.
    Ook liggen ze nu elke keer meer naast elkaar i.p.v boven/ onder elkaar.
    Maar zal vast niet lang meer duren.

    Hier helaas ook steeds slechte nachten, veel dromen er wakker van worden.. moeten plassen en vervolgens niet meer kunnen slapen.
    Vanmiddag gelukkig niet heel erg laat thuis en even ander half uurtje geslapen. Maar ben nu nog vermoeider dan daarvoor. Straks lekkere warme douche en hup mn bed in.

    Beterschap voor je zoontje Linda... hopelijk wordt er wat wijzer van morgen bij de HA.
     
  5. Xoxowen

    Xoxowen Lid

    Nov 8, 2012
    70
    0
    0
    Thnx loontje. Ik had erover heen gekeken. Nou was het tekstje met image ook wel erg klein op mijn telefoon.
    Maar gave taart.

    Grappig he Julyn. Bij mij zit er maar eentje, maar mijn buik veranderd af en toe ook van vor . Bij mij is het soms een soort puntje en dan schuift hij ineens weer de breedte in.

    Ik had hetzelfde slechte nachten en vanmiddag ook een half uurtje in slaap gevallen en dan echt nog duffer dan ervoor wakker worden.
     
  6. Julyn

    Julyn Actief lid

    Oct 24, 2015
    363
    0
    0
    Jaa ziet er echt raar uit als de baby's verschuiven. Ben dan net een scheve berg zegt vl.... hahah we zagen zondag morgen mijn buik dus ook van links naar rechts gaan. Dacht eerst dat ik het me verbeelde, maar vl zag het ook!

    Ik was zo blij :) Nu hopen dat ik ze snel kan voelen... voel zo nu en dan wel wat geks in mn buik.. maar denk telkens dat het mn darmen zijn.. aangezien die de afgelopen week ook niet echt mee werken!
     
  7. Logan

    Logan Niet meer actief

    Haha Julyn! Echt joh? Lijkt me zo gek om te zien. Dan gaat het vast ook niet lang meer duren voor je ze gaat voelen. En die darmen, eerg he?! Hoe blij je kan worden van een keutel haha!

    Xoxowen, een middagdutje werkt hier ook vaak averechts. Maandag viel ik ineens zo in slaap, en dan word je me toch beroerd wakker.

    Hier net lekker uitgebreid gedoucht, merk dat ik altijd heerlijk ontspannen er van raak. Morgen lekker dagje vrij, eventjes naar ikea en verder heerlijk niksen.
     
  8. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    Jun 2, 2013
    4,657
    2,872
    113
    Waar mijn huis woont
    Linda beterschap met je zoontje.

    Logan, vervelend die beroerde nacht! Naar dat die client zo aan het vissen is geweest. Respectloos ook!

    Tess een leuke taart!

    Julyn wat grappig die baby verschuiving in je buik.

    Hier gaat het met mij minder. Sinds eergisteren flink last van mijn rug. Zo erg dat ik gister niet eens zelf naar de wc kon.....
    Nu nog steeds veel pijn.

    Gister de pretecho gehad. Was weer erg leuk om de kleine te zien. Was precies zijn/haar grote zus. Ligt op de placenta met het gezicht in de placenta gedrukt. Echt precies mijn dochter toen.
    De echoscopiste vertelde dat ze soms maanden geen stel heeft die het geslacht niet willen weten. Nu had ze er 2 achter elkaar(wij en een stel voor ons).
    Alles gaat in iedergeval goed in mijn buik.
    Voetje, bovenbeen en hoofdomtrek waren gister precies 16w5d, buikomtrek was 16w2d. De kleine doet het dus hartstikke goed.
     
  9. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    Jun 2, 2013
    4,657
    2,872
    113
    Waar mijn huis woont
    Net bij fysiotherapie geweest.....heb mij linker heupgewricht gekneusd:$
    Daarom doet het dus zo vreselijk zeer...
     
  10. GingerAle

    GingerAle Fanatiek lid

    Apr 21, 2014
    1,394
    1
    0
    Oeii jeetje MyMiracle dat klinkt heel erg niet prettig! Wat moet je nu doen? Trouwens leuk dat jullie een pretecho hebben gedaan ook al wil je het geslacht niet weten. Zeker met deze termijn denk ik dat de meeste mensen juist om die reden gaan. :)

    Julyn wat grappig dat je die verschuivende buik nu al ziet. Dat zal toch wel komen doordat er twee in zitten, want normaal gesproken heb je dat pas veel later. Zo'n raar gezicht inderdaad!

    Controle vanmorgen was weer in orde gelukkig. Het lukte niet met de doptone dus er moest uiteindelijk even gekeken worden met echo, maar toen was het ook meteen goed. Ik ben gerustgesteld en happy.
     
  11. Logan

    Logan Niet meer actief

    Wat leuk MyMiracle! Grappig ook, dat jullie het niet willen weten. :). Leuk dat je dat zo herkent van je dochter. Onze mini lag precies zoals ik op het eind lag. Zo leuk!
    En je heup gekneusd joh? Hoe heb je dat dan gedaan? :$

    Fijn dat alles goed was GingerAle. Schrok je niet toen het met de doptone niet lukte? Ik kreeg gelijk angstzweet :). Hebben ze nog naar het geslacht kunnen kijken?
     
  12. Logan

    Logan Niet meer actief

    ♥Mama's tussen 1 en 15 November 2016♥

    3 november
    ♥♥Vlindertje23, 25 jaar, eerste kindjes - in verwachting van een tweeling!

    4 november
    ♥MyMiracle, 28 jaar, tweede kindje.

    5 november
    ♥Loontje1, 32 jaar, tweede kindje.

    6 november
    ♥Satijnvlinder, 28 jaar, tweede kindje.

    7 november
    ♥Eki, 32 jaar, derde kindje.
    ♥LauTjeuh, eerste kindje.

    8 november
    ♥Xoxowen, tweede kindje.

    9 november
    ♥Logan, 25 jaar, eerste kindje.
    ♥Melliemuis, tweede kindje.
    ♥GingerAle, tweede kindje.
    ♥♥Shinex, tweede en derde kindjes - in verwachting van een tweeling!


    10 november
    ♥Sop86, 29 jaar, eerste kindje.
    ♥Lindajl, 31 jaar, derde kindje.

    11 november
    ♥Let1985, 30 jaar, eerste kindje.
    ♥Bea1988, tweede kindje.

    12 november
    ♥Oliv, 35 jaar.
    ♥♥Julyn, 25 jaar, eerste twee kindjes - in verwachting van een tweeling!

    13 november
    ♥Tess88, eerste kindje.

    14 november
    ♥Tessasv, tweede kindje.

    ♥ jongens 4 | ♥ meisjes 4 | ♥ verrassing 4

    Afspraken

    Mei
    Lindajl- geslachtsbepaling - 28 mei
    Lindajl - controle vk
    Julyn - geslachtsbepaling - 31 mei

    Juni
    TessaV - controle VK - 6 juni
    Julyn - controle gyn - 6 juni
    Loontje1 - controle gyn - 6 juni
    Logan - controle - 7 juni
    Loontje1 - 20 weken echo - 9 juni
    Satijnvlinder - controle vk - 10 juni
    Melliemuis - controle - 10 juni
    Satijnvlinder - 20 weken echo - 13 juni
    GingerAle - GUO - 13 juni
    Julyn - controle VK - 13 juni
    MyMiracle - controle VK - 13 juni
    Sop86 - controle - 17 juni
    Logan - SEO - 20 juni
    Lindajl - 20 weken echo - 20 juni
    MyMiracle - 20 weken echo - 20 juni
    Eki - 20 weken echo - 20 juni
    Melliemuis - 20 weken echo - 20 juni
    Eki - controle vk - 23 juni
    Julyn - 20 weken echo - 27 juni
    Sop86 - 20 weken echo - 28 juni

    Juli

    Wij steunen Moeders voor moeders:
    Logan - MyMiracle - Tess88 - Vlindertje23 - Satijnvlinder - Julyn - Oliv - Loontje1 - Eki


    Vlindertjes Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    Soeee 4w3d - Poeliwoepi 5w2d - AngelaV 6w1d - Lauraa 4w6d - MariekeRox 6w - Kimb91 8w1d *bbz* - Sennie 7w2d - Saare 8w5d - Cins 9w2d - Gina82 10w4d *ma*


    Gebruik 'bevallingslijst' in de zoekfunctie voor het terugvinden van de laatste lijst.
    Bij het updaten graag ALLE gegevens invoegen en niet alleen die van jezelf. Anders graag gegevens dik gedrukt en/of fel gekleurd in je bericht dan komt het vanzelf erop.
     
  13. Sop86

    Sop86 Actief lid

    Jun 5, 2015
    314
    0
    16
    NULL
    NULL
    Jeetje heup gekneusd hoe is dat nou gebeurd?? Sterkte ermee lijkt me pijnlijk!

    Oehh nog een paar uurtjes wachten pas om 18.00 echo :D :D!!
     
  14. GingerAle

    GingerAle Fanatiek lid

    Apr 21, 2014
    1,394
    1
    0
    Ik schrok wel eventjes, maar ik was eigenlijk verrassend kalm. Na een dipje afgelopen week is het vertrouwen gelukkig teruggekomen. Ik ben blij dat het ook terecht bleek, anders weet ik niet hoe ik er nu bij had gezeten...

    Het geslacht hebben ze niet bekeken. Het was maar een heel korte echo, ik denk nog geen minuut.

    Sop: wat leuk en spannend!! Veel plezier!
     
  15. Logan

    Logan Niet meer actief

    Aaaahh spannend Sop :D:D

    Goed zo GingerAle. Verloskundige zei dat het vaker gebeurde ook, je moet toch eventjes zoeken waar het kindje ligt.
     
  16. Melliemuis

    Melliemuis Fanatiek lid

    Apr 28, 2014
    1,314
    0
    36
    Across the pond
    Logan, wat een slimme client heb jij :) Vorige zwangerschap heb ik alleen (schoon)ouders en zusjes verteld wat het geslacht was. Mijn moeder en zusjes waren mee naar de echo. Iemand anders had ook lucht gekregen dat ik een geslachtsecho had laten doen en die heeft me nog maanden gestalkt om te vragen wat het nou was, en waarom ze het niet mocht weten. Jammerrrrrr. Deze keer hou ik het helemaal geheim. Tenzij ze me hier weten te vinden. En de rest heeft dikke pech :cool:

    Sop, spannendddd! Veel plezier bij de echo :D

    Ik heb geen flauw idee waar mijn placenta ligt eigenlijk, niet gevraagd de vorige keer. Al voelde ik met 16 weken de vorige keer duidelijk schopjes en heb ik nu nog niks gevoeld (ja, mijn wilde darmen). Heb dus het idee dat ik een voorliggende placenta heb haha. Of gewoon een rustige baby ;)
     
  17. Sop86

    Sop86 Actief lid

    Jun 5, 2015
    314
    0
    16
    NULL
    NULL
    Jaaaa we weten het!! Whoehoe het wordt een meisje 💗 Hihi!!!!!!
    Moet echt ff aan het idee wennen want we hadden zelf zo'n sterk gevoel voor een jongen en eigenlijk iedereen in onze omgeving :D! Maar goed uiteindelijk maakt het allemaal niks uit, we zijn er super super blij mee!!!

    Ze ;) lag lekker ' in de hangmat' (vond het een leuke beeldspraak) volgens de echoscopiste. Diep tussen m'n bekken constant tegen m'n blaas aan. Nou dat merkte ik wel al want ik loop om het half uur naar de wc en dan komen er 3 druppels uit haha.
    Verder zag alles er tot nu toe helemaal goed uit! Mondje ging af en toe open en dan zag je dat ze wat vruchtwater dronk. Gezicht zag er ook 'compleet uit' ieder geval geen afwijkingen nu zichtbaar maar uiteraard zal de 20wk echo ons alles gaan vertellen.

    We zijn heel blij!!
    Liefs!
     
  18. Logan

    Logan Niet meer actief

    Aaaahh wauw Sop gefeliciteerd :D fijn ook dat alles er goed uitzag. Nu lekker shoppen?

    Mymiracle ik zeg vanaf nu ook maar dat we het niet weten. Hebben ze niet gekeken waar je plAcenta ligt?
     
  19. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    Jun 2, 2013
    4,657
    2,872
    113
    Waar mijn huis woont
    Sop gefeliciteerd een meisje. Gek hé, als jezelf juist het idee had dat het een jongen zou zijn.
    Oh zo leuk om te zien. Dat kleine mensje in je buik met alles erop en eraan. Lekker aan het bewegen en doen.
    Zo geweldig mooi.

    GingerAle fijn dat je vk een echo heeft gemaakt, zodat je toch even kon zien dat alles goed is.

    Melliemuis inderdaad placenta voor of een rustige baby. Als de kleine het maar goed doet.

    Logan ja was echt leuk om te zien. Blijf maar naar de echo foto's kijken❤

    All
    Hoe ik het voor elkaar heb gekregen om mijn heup te kneuzen......uhm geen idee.
    Waarschijnlijk door een til/draai beweging in combinatie met verweking door de zwangerschap.
    Wat ik zeker weet is dat het echt veeeeeel pijn doet.....

    Maar gaat veel weer over voordat ik een jongetje ben.
     
  20. Logan

    Logan Niet meer actief

    ♥Mama's tussen 1 en 15 November 2016♥

    3 november
    ♥♥Vlindertje23, 25 jaar, eerste kindjes - in verwachting van een tweeling!

    4 november
    ♥MyMiracle, 28 jaar, tweede kindje.

    5 november
    ♥Loontje1, 32 jaar, tweede kindje.

    6 november
    ♥Satijnvlinder, 28 jaar, tweede kindje.

    7 november
    ♥Eki, 32 jaar, derde kindje.
    ♥LauTjeuh, eerste kindje.

    8 november
    ♥Xoxowen, tweede kindje.

    9 november
    ♥Logan, 25 jaar, eerste kindje.
    ♥Melliemuis, tweede kindje.
    ♥GingerAle, tweede kindje.
    ♥♥Shinex, tweede en derde kindjes - in verwachting van een tweeling!

    10 november
    ♥Sop86, 29 jaar, eerste kindje.
    ♥Lindajl, 31 jaar, derde kindje.

    11 november
    ♥Let1985, 30 jaar, eerste kindje.
    ♥Bea1988, tweede kindje.

    12 november
    ♥Oliv, 35 jaar.
    ♥♥Julyn, 25 jaar, eerste twee kindjes - in verwachting van een tweeling!

    13 november
    ♥Tess88, eerste kindje.

    14 november
    ♥Tessasv, tweede kindje.

    ♥ jongens 4 | ♥ meisjes 5 | ♥ verrassing 4

    Afspraken

    Mei
    Lindajl- geslachtsbepaling - 28 mei
    Lindajl - controle vk
    Julyn - geslachtsbepaling - 31 mei

    Juni
    TessaV - controle VK - 6 juni
    Julyn - controle gyn - 6 juni
    Loontje1 - controle gyn - 6 juni
    Logan - controle - 7 juni
    Loontje1 - 20 weken echo - 9 juni
    Satijnvlinder - controle vk - 10 juni
    Melliemuis - controle - 10 juni
    Satijnvlinder - 20 weken echo - 13 juni
    GingerAle - GUO - 13 juni
    Julyn - controle VK - 13 juni
    MyMiracle - controle VK - 13 juni
    Sop86 - controle - 17 juni
    Logan - SEO - 20 juni
    Lindajl - 20 weken echo - 20 juni
    MyMiracle - 20 weken echo - 20 juni
    Eki - 20 weken echo - 20 juni
    Melliemuis - 20 weken echo - 20 juni
    Eki - controle vk - 23 juni
    Julyn - 20 weken echo - 27 juni
    Sop86 - 20 weken echo - 28 juni

    Juli

    Wij steunen Moeders voor moeders:
    Logan - MyMiracle - Tess88 - Vlindertje23 - Satijnvlinder - Julyn - Oliv - Loontje1 - Eki


    Vlindertjes Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    Soeee 4w3d - Poeliwoepi 5w2d - AngelaV 6w1d - Lauraa 4w6d - MariekeRox 6w - Kimb91 8w1d *bbz* - Sennie 7w2d - Saare 8w5d - Cins 9w2d - Gina82 10w4d *ma*


    Gebruik 'bevallingslijst' in de zoekfunctie voor het terugvinden van de laatste lijst.
    Bij het updaten graag ALLE gegevens invoegen en niet alleen die van jezelf. Anders graag gegevens dik gedrukt en/of fel gekleurd in je bericht dan komt het vanzelf erop.
     

Share This Page