Helaas hadden wij vandaag geen leuk nieuws bij de eerste echo. Vandaag zou ik 8 weken en 3 dagen zwanger zijn. Maar tijdens de echo kwamen we er achter dat ons kruimeltje was gestopt met groeien met 8 weken . De vk heeft nog een vaginale echo gedaan in de hoop op een kloppend hartje ,maar helaas mocht het niet zo zijn. Ik stortte compleet in op dat moment. Ze kon ook zien dat er zich al een behoorlijke hoeveelheid bloed had verzameld die op weg was naar de "uitgang"..... Nu is het wachten op de miskraam die zal komen.....mocht er niets gebeuren deze dagen dan heb ik voor woensdag al een afspraak staan in het ziekenhuis. Ik heb al aangegeven dat ik dan graag kies om het eerst met de cytotec ( of hoe het ook heet) te proberen. Ons kleine kruimeltje
Wat een klap in je gezicht krijg je dan hé. Ik hoop dat het uit zichzelf gaat komen. Hier opzichte wel goede ervaring met cytotec maar moest daarna nog wel een curretage. Heel veel sterkte!
dank jullie wel voor de lieve steun... Het lijkt wel alsof je in een achtbaan zit waar je niet uit kunt komen qua emoties.... Voor alle meiden die dit topic openen en het zelfde doormaken en hebben doorgemaakt,ook jullie heel veel sterkte met dit vreselijke verlies.
Het komt goed, ik heb alleen heel veel pech gehad met cytotec helaas met een behoorlijke nasleep maar op zich vond ik het meevallen. Veel sterkte. Ik mag gelukkig dinsdag voor curretage
Ha meis, Ik wil je heel veel sterkte en kracht toe wensen, dit is een emotionele tijd en neem je tijd
Vandaag om 14.15 moet ik naar het ziekenhuis... Ik vind het doodeng en vraag me af waar ik me op moet voorbereiden.