Hallo Dames! Ik kom zelf uit de medische wereld.. Dat maakt mij tot iemand die juist geen dokterloper is.. Maar nou heb ik sinds een dag of 2 echt reuze last van mijn onderbuik en rug.. Niet te harden soms! Heb mijn urine getest op een blaasontsteking, daar herken ik de klachten van..(al drink ik beter dan ooit!) En binnen 1sec waren de ketonen daverend positief, hoger kon niet. Nou heeft ketonen met suiker en vetten te maken.. (Veel verder gaat mijn beperkte kennis niet) En ik ben veel minder koolhydraten gaan eten ivm mijn acne.. Maar gezien ik nog wel gewoon brood eet en gister nog pasta.. Kan ik me niet voorstellen dat ik mijn reserves aan het verbranden ben! Afgelopen weekend en week dacht ik te menstrueren.. Met roze/bruin en 2x sliertje rood verlies (na 4 maanden eindelijk!) Maar ook hieraan twijfel ik.. Gezien het het bloedverlies nagenoeg niks was. Al met al.. Gebeurd er veels te veel tegelijk! En ben ik de kluts kwijt. Heeft iemand ervaring met ketonen in de plas? En zulke vage klachten? Hoor het graag..
Drink je ook te weinig? Zou best kunnen dat je te snel bent gegaan, met het minderen van je koolhydraten. Maar je kan ook voor de zekerheid een zwangerschapstestje doen. Het kan evt. ook daaraan liggen. Wat waren de verdere uitslagen? Hoe was de nitriet, leukocyten en de hemoglobine?
Ery's ++. Maar dat is eigenlijk een bekende 'kwaal'. Ik testte 't vooral vanwege de lage buik en rug/flankpijn. Ik drink de laatste 6 weken juist erg goed! 1,5 - 2 liter. Bewust.. Ook gezien de acne en de vage hormoonhuishouding, aangezien ik niet menstrueerde. Ben sinds stoppen met de pil afgevallen.. 3kg.. Ik dacht ook miss dat ik idd te hard van stapel loop met m'n suiker minderen. Maar ik start de dag met n boterham met nutella(kom ik nooit vanaf). Ik at erg veel zoet. Dat heb ik geschrapt, zeker niet alle koolhydraten. Ik word gek vn dat gezeur in m'n onderbuik en rug.. Herken het ook vd menstruatiepijn.. Maar durf het afgelopen roze/bruin geen menstruatie te noemen! Had wel 2 felle steken. Vrijwel direct daarna spoortje rood. Ik test morgenochtend nog een keer.. Voor nu maar pcm.. Innesteling.. Zal toch niet? Denk dat ik dan van het weekend pas kan testen.. Volgens m'n 'berekeningen' was deze 'vage menstruatie?' ook een week te vroeg.. Had aankomend weekend verwacht.. Of erop gehoopt laat ik het zo zeggen.
Ik zou toch voor de zekerheid een zw.test doen. Kan je dat in ieder geval uitsluiten. En anders toch voor de zekerheid ritje huisarts.
je weet dat je ook een blaasontsteking kunt hebben zonder dat nitriet positief is? Maar dan moeten de leuko's wel hebben uitgeslagen denk ik en dat was niet het geval?
Ja weet ik inderdaad. Er kwam niets uit alleen ketonen ++++. Vandaag was alles weer normaal alleen dat gezeur in de onderbuik en onderrug blijft.
Ketonen ++++? Ik zou zeggen, ga even naar de dokter, want iets is er met je stofwisseling niet helemaal oké op dit moment.
Klopt. Volgens mij eet je lichaam zijn eigen vetreserves dan op. Ik had tijdens mijn zwangerschap van Finley ook een te hoge ketonenwaarde doordat ik HG had, extreme zwangerschapsmisselijkheid. Kon alleen maar overgeven en nauwelijks wat eten en drinken. Toen ging mijn lichaam zijn eigen vetreserves gebruiken ofzo. Mijn ketonenwaarde was bijna 4, dus nog minder dan jou en ik moest bijna door voor een ziekenhuisopname! Het scheelde een haar of ik lag aan een infuus. Ik vraag me dan ook af of je echt wel goed eet en drinkt zoals je zegt of dat je extreem aan het afvallen bent ofzo. In elk geval zou ik je aanraden een arts te raadplegen, want je ketonenwaarde is dus gevaarlijk hoog.
Een innestelingsbloeding kan goed een week voor de menstruatie zijn. Ik zou ook even een testje doen!