16 t/m 31 oktober 2016 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Noralie87, Feb 7, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    Komt goed de een voelt het sneller dan de ander. Volgens mij moet je pas de baby voelen vanaf 24 weken zwangerschap. Spannend he zo kort bij. Ik vind altijd de laatste dag lang duren voordat de echo is.
     
  2. ninii01

    ninii01 Bekend lid

    Sep 26, 2011
    758
    250
    63
    NULL
    wat fijn alweer 2 goede echo's!! ik nog een weekje geduld hebben
    hier ook langzamerhand aan de baby kamer begonnen en alle kleertjes uit te zoeken :) nog genoeg te doen hihi
     
  3. Vlinderr

    Vlinderr Fanatiek lid

    May 11, 2009
    3,739
    2
    0
    Overijssel
    Fijn dames, die goede echo's!! :) heerlijk!!
     
  4. Noralie87

    Noralie87 VIP lid

    Jun 11, 2013
    7,110
    4,702
    113
    Female
    verzorgende-IG
    Zuid-Holland
    Nog ff onze knapperd spammen... :D
     

    Attached Files:

  5. Liesjuh1977

    Liesjuh1977 Fanatiek lid

    Jan 2, 2013
    1,381
    0
    0
    werkzoekend
    Hilversum
    Wat fijn al die goede 20wkn echo's, ik mag morgen om 9u maar ben er niet zenuwachtig voor doordat wij al binnenstebuiten zijn gekeerd met de NIPT. Ga er vooral van genieten en hoop dat ons meisje nog steeds een meisje is :)

    Hier nog niet heel actief met het kamertje aan de gang, we zijn zo druk elke week dat we echt geen idee hebben waar we de tijd vandaan moeten halen. Ach, komt wel! Ik heb wel eindelijk de commode leeggeruimt op de kamer van Bram. Die wil ik eigenlijk asap van zijn kamer hebben zodat we vast in kunnen schatten hoeveel ruimte hij zonder dat ding gaat hebben en hij meer speelruimte krijgt.

    Wij willen de babykamer niet te donker doen, waarschijnlijk witte muren, alleen de muur achter het bedje met een behangetje met iets van roze, groen en grijs ofzo. De meubeltjes zijn wit, maar we willen van de commode en het bedje de bovenkant wel een kleurtje gaan geven zodat ze er toch anders uit gaan zien als ze er bij Bram uitzagen.
     
  6. Zoesje

    Zoesje Fanatiek lid

    Oct 21, 2015
    1,241
    25
    38
    Female
    Wat fijn die goeie echo's!! Super :) Wij mogen volgende week maandag, nog eventjes geduld!


    Leuk al lekker met de kamertjes bezig!!
    Ik moet nog even wachten tot de nieuwe trap erin zit. Hopelijk eind deze maand....
     
  7. Zoesje

    Zoesje Fanatiek lid

    Oct 21, 2015
    1,241
    25
    38
    Female
    @juna even spannend dus wat eruit komt! En miss komt er wel niks uit en is de baby gewoon wat groter! Ik had bij m'n eerste zwangerschap wel diabetes. Tot nu toe zijn m'n waardes goed maar ben toch heel benieuwd naar de metingen volgende week!
     
  8. Miracles

    Miracles Fanatiek lid

    Apr 20, 2014
    1,832
    16
    38
    Super zeg al die goede echo''s. ..!!

    Wat betreft de groei van de baby... zolang t niet extreem is zou ik me niet zo druk maken voor t zelfde geld heeft t net een groeispurt gehad en trekt t ook zo weer recht.
    Ik heb altijd lange meiden.... dus dat verwacht ik nu ook wel.

    Ik ben Vrijdag aan de beurt... ben ook wel benieuwd!

    Ennnnn heb me perongeluk ingeschreven op n nieuwbouw woning die in Dec pas klaare is haha kijk soms wel ff naar de stand en dan haal ik me reactie weer weg. Nu dus helemaal vergeten! Whaha sta 13de dus waarschijnlijk krijg ik geen brief... En anders hebben we wat om over na te denken.
     
  9. Fabace

    Fabace Bekend lid

    Jan 18, 2011
    675
    0
    16
    Vlinderr, misschien wat last van jou schildklier. Geeft ook soms wazig zicht.

    Hier een rhesus baby, dus krijg elke 2/3 weken grote controle. Ene kant wel leuk dat ons meisje van top tot teen gekeurd word maar had liever iets minder dokter gezien deze zwangerschap J.

    Veel succes voor de komende echo’s.
     
  10. Miracles

    Miracles Fanatiek lid

    Apr 20, 2014
    1,832
    16
    38
    Pittig Fabace.... maar ook fijn dat het goed in de gaten gehouden wordt.
     
  11. Hoop2016

    Hoop2016 Lid

    Feb 7, 2016
    92
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier al heel wat echo's achter de rug. Ik ben eindelijk opnieuw thuis van het ziekenhuis. Gisteren opnieuw een echo gehad bij de gyneacoloog en alles ziet er prima uit! Ons meisje trekt zich weinig aan van mijn nierproblemen. Ik moet wekelijks op controle voor een echo en een wekelijkse bloedafname.

    Jammer genoeg hier een roze wolk met een grijs kantje..
    Toch ben ik steeds blij om onze dochter te kunnen zien. Momenteel ligt ze in stuit, nog alle tijd om te draaien.
     
  12. Averna

    Averna Bekend lid

    Jan 15, 2016
    980
    816
    93
    NULL
    NULL
    Wij hebben vanochtend de echo gehad. Ik ben helemaal blij, de kleine meid is helemaal goed gekeurd. Alles lag wat betreft groei mooi rond de gemiddelde grootte, hartje en hersenen zagen er prima uit. Eigenlijk gewoon niets bijzonders.
    Ik vond het ook zo leuk om de kleine te zien bewegen en het nu ook te voelen! Dan weet ik tenminste zeker dat de plopjes die ik voel van ons meisje afkomstig zijn.
    We hebben 13 foto's meegekregen op een usb-stick, dus leuk om terug te kijken! :) Ze zijn alleen te groot om hier te plaatsen helaas, dus als ik tijd heb zal ik de mooiste wel eens verkleinen, nu eerst weer door naar ons nieuwe huis. :D
     
  13. Brabomama

    Brabomama Fanatiek lid

    Sep 14, 2011
    1,316
    0
    0
    Iedereen gefeliciteerd met de goede echo's! En Juna fijn dat je je niet te druk (meer) maakt, Roodwang heeft gelijk: gewoon wat beter opletten wat je eet. En reken maar dat je nu extra goed in de gaten wordt gehouden dus het komt helemaal goed!

    Leuk dat sommigen van jullie al precies weten wat ze met het babykamertje willen. Wij zijn het er nog niet eens over eens welke kamer het wordt haha! Wij gaan in elk geval 'verhuizen' naar zolder. Mijn man wil onze huidige slaapkamer (de grootste kamer op de 1e verdieping) aan onze baby geven, maar zelf vind ik dat een beetje raar, het kleinste kind (dat de minste ruimte nodig heeft) in de grootste kamer. Dus ik moet 'm nog even zien te overtuigen...
     
  14. Noralie87

    Noralie87 VIP lid

    Jun 11, 2013
    7,110
    4,702
    113
    Female
    verzorgende-IG
    Zuid-Holland
    Hier hoef ik geen kamertje te behangen ed want we hebben maar 1 kinderkamer. Wel is mn schoonmoeder het wiegje opnieuw aan het bekleden en dan echt voor een jongetje, dus die krijgt toch nog iets jongensachtigs haha ;)
     
  15. juna86

    juna86 Fanatiek lid

    Nov 15, 2011
    1,784
    0
    36
    En weer goede echo's erby. Super om te lezen.

    Hier net terug van de vk. Ik heb geen zwangerschapsuiker. Gewoon een grote baby gheheh. We hebben 4 vk's bij ons in t praktijk. Vandaag had ik een andere en die had een stagiaire bij. Mocht ik weer even komen liggen. Vond ik natuurlijk helemaal niet erg. Ze kwam uit op termijn 21.2 ze ligt op de 2wk voorsprong dus niet erg. Ik zit op mn grote roze wolk en kom er nu niet meer vanaf ghehe.
     
  16. Roodwang83

    Roodwang83 Actief lid

    Oct 12, 2015
    263
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wat leuk en fijn al die goede echo's! Nu lekker genieten:)

    Juna: fijn dat het geen zwangerschapssuiker is. Wat weet je dat trouwens al snel, ik mag pas bij 24 weken testen.
     
  17. trotsemoeder90

    trotsemoeder90 Actief lid

    Jan 11, 2016
    153
    0
    0
    NULL
    NULL
    Van harte gefeliciteerd met de goede echo's.. wat een opluchting zal dat zijn 😍.
     
  18. Vlinderr

    Vlinderr Fanatiek lid

    May 11, 2009
    3,739
    2
    0
    Overijssel
    Wat fijn meiden!!! Morgenmiddag mag ik...ben heel benieuwd!! :)

    Gisteren is mijn schoonzus bevallen, morgenochtend een leuke luiertaart in elkaar flansen. (Luier driewieler). Daarna met de kids naar de tandarts en daarna de 20-wkn echo. De tijd zal wel voorbij vliegen morgen, gelukkig!! :D
     
  19. Averna

    Averna Bekend lid

    Jan 15, 2016
    980
    816
    93
    NULL
    NULL
    Even twee foto's die ik op Facebook had staan, daar zijn ze automatisch verkleind. :)
    Hoofdje en buikje, en de beentjes net voordat ze mij begon te schoppen.
     

    Attached Files:

  20. Vlinderr

    Vlinderr Fanatiek lid

    May 11, 2009
    3,739
    2
    0
    Overijssel
    Krijgen jullie trouwens bij de 20-wkn echo ook een 3D foto?

    Bij ons in de praktijk krijg je ook altijd 2 x een 3D echo mee tijdens de 20-wkn echo, maar nu zit ik in t zhuis, dus dat zal daar wel niet zo zijn. Ga er wel naar vragen. :p:D
     

Share This Page