Na 5 jaar.. eindelijk een positieve test.

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Mierelier, 29 mei 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mierelier

    Mierelier Actief lid

    26 jan 2015
    247
    56
    28
    @Okaasan, wat geweldig moet dat zijn na zoveel terugplaatsingen! Van harte gefeliciteerd! Super ;)

    En ik ben helemaal vergeten hier de update te plaatsen! Maar hier komt ie!

    Sinds vanmiddag de uitslag binnen! Zit nu op 4 weken en 4 dagen uitgerekend (vandaag dag 18 na punctie plus 2 weken voor de punctie)

    Mn HCG waarde is 361. Hij zei dat dit niet super hoog was, maar wel heel normaal voor deze tijd en hartstikke zwanger! :D 22 juni eerste echo. Spannend..

    En vlak voor het bloedprikken vanmorgen deze mooie testen:

    2016-06-02 06.16.25.jpg 😍

    Maandag, 3 dagen geleden, stond de CB nog op 1-2 weken.. en vandaag al op 2-3 ;) en ja het is echt heel bizar.

    Wennen aan de kwaaltjes.. als ik even niks denk te voelen denk ik meteen, gaat het allemaal nog goed? Nu vanavond weer een heel licht kramperig gevoel onderin.. En sinds vanmiddag soms een licht golvend steekje in mn borsten en sowieso al een tijd een spierpijn gevoel rondom mn borsten. En als ik aan eten denk, heb ik vaak een bluhhgg gevoel, maar misselijk is een groot woord. En eten gaat er uiteindelijk wel in. Wel steeds een opgeblazen gevoel ook :)

    Xxx
     
  2. okaasan

    okaasan Lid

    3 sep 2013
    42
    0
    6
    achter de laptop
    #62 okaasan, 5 jun 2016
    Laatst bewerkt: 5 jun 2016
    Niet heel hoog inderdaad, maar wel prima en zee zeke weken hartstikke zwanger! Ik zat ook rond dat aantal eenheden op 18 DPO. Toch nog een keer laten prikken een paar dagen daarna en toen was het al torenhoog.
    Fijn zo lekker vroeg een echo. Ik hoop dat je er na al die jaren toch wat van kan genieten. Ik vond het alleen maar dood en doodeng. Ik wens je een hele mooie en fijne zwangerschap, met natuurlijk een nog mooier resultaat.
     
  3. Besco

    Besco Fanatiek lid

    2 jun 2016
    1.154
    999
    113
    Wat fijn! Gefeliciteerd!!
     

Deel Deze Pagina