huilen, niet ademen, flauw vallen.

Discussion in 'Baby en dreumes' started by michelleee, Jun 7, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. michelleee

    michelleee Actief lid

    Jan 30, 2014
    357
    0
    0
    ik werk in de horeca
    Rotterdam
    hooi dames,,

    Hier kleine van bijna 2 en soms als ze iets wil bijvoorbeeld net ze was bij de buurjongetje naar binnen gelopen (ookal was hij der zelf niet eens)
    spelen met zijn spulletjes,, jaa hoor kom we gaan naar huis,, nee hoor tuurlijk niet dus ik neem der mee,, gaat ze keihard huilen zo hard dat ze niet eens meer ademt en daarna gewoon slap en flauwvalt,, ogen rollen weg alles!! dit is nou al de 2de keer dat dit gebeurt en schrik me telkens rot! JAMIE JAMIE WAKKER WORDEN,, ;;beetje met der gezicht rommelen;;,, en dan komt ze wel weer bij maar ik vind dit zo erg om te zien!

    Is dit normaal ? Kan ik het tegen gaan zoja wat ? ( niet der zin laten krijgen natuurlijk)

    pfff hoop niet dat ik de enigste ben :'( vind het zo eng om dan ineens me lieffie helemaal slap en bewusteloos in me armen te hebben..
     
  2. Mamalon

    Mamalon Actief lid

    Feb 27, 2015
    217
    50
    28
  3. Deedee1

    Deedee1 Bekend lid

    Mar 2, 2015
    877
    1
    0
    Ik had dat vroeger ook als ik heel erg boos was of als ik ergens heel erg van schrok.
    Ze dachten zelfs dat ik epelepsie had.
    Maar het was gewoon flauwvallen.

    Niet aan het gezicht gaan rommelen, gewoon veilig neer leggen en ruimte geven, eventueel benen iets omhoog leggen.
     
  4. Celika

    Celika Fanatiek lid

    Jul 15, 2013
    1,893
    381
    83
    Female
    Dicht bij de zee
    Dit inderdaad.
    Rustig op der zij neerleggen op de grond en dan komt ze vanzelf wel bij.
    Eventueel de huisarts even bellen voor meer informatie.
     
  5. michelleee

    michelleee Actief lid

    Jan 30, 2014
    357
    0
    0
    ik werk in de horeca
    Rotterdam
    ja dat breath-holding spell is het denk ik wel,, maar jeejtje zeg ik ben nog steeds in shock alleen al van het zien van je kindje levenloos... moet der niet aan denken

    nee zal voortaan niet meer gaan rommelen.. maar gewoon op de zij leggen,, dankje!!
     
  6. Shakes

    Shakes VIP lid

    Apr 2, 2013
    14,132
    5,874
    113
    Female
    Vlaanderen
    Breath holding spell inderdaad. Mijn dochter deed het de eerste keer toen ze twee dagen oud was...

    Ziet er eng uit, maar is eigenlijk volstrekt schadeloos. Kindje houdt adem in, raakt in het ergste geval bewusteloos en dan nemen de reflexen het weer over en gaat het ademen vanzelf weer goed. Soms helpt het om in het gezicht te blazen om het op tijd te stoppen, soms niet...
     
  7. Superjollie

    Superjollie Fanatiek lid

    Feb 13, 2011
    1,821
    72
    48
    Groningen
    Mijn vriend deed dit vroeger. Heeft m'n schoonmoeder heel wat angst aangejaagd!
     
  8. tikigo

    tikigo Bekend lid

    Oct 16, 2012
    595
    0
    16
    NULL
    NULL
    Als je het ziet gebeuren misschien in haar gezicht zachtjes blazen. Meestal happen ze dan naar adem. Misschien dat helpt?
     
  9. dorisn

    dorisn Fanatiek lid

    Jun 2, 2007
    4,319
    37
    48
    ede
    alle 3 mijn kinderen hebben/hadden dit in (gelukkig) mindere maten.
    ik was er alert op omdat de dochter van een kennis dit ook had en die viel net als jou dochter ook weg dan. hier wacht ik altijd eerst even af of ze zelf adem halen en als het me te lang duurt blaas ik een keer in het gezicht en gaan ze eigenlijk altijd wel weer ademen.

    lijkt me heel eng als je kindje erin blijft hangen en dan wegvalt. als dat gebeurt op de zij leggen en afwachten en controleren of je dochter weer bijkomt en ademt. als je erg twijfelt of het "normaal" is even je ha om advies vragen. maar het klinkt (hoe en het ook is) vrij onschuldig.
     
  10. RoIn

    RoIn VIP lid

    Feb 3, 2014
    5,918
    595
    113
    Female
    Ik denk dat jouw 3 kinderen niet echt wegzakken? Want verder is wat ik hier lees normaal hoor, met huilen duurt het meestal heel lang voordat ze weer gaan ademen.


    TS: Tips hierboven heb je al. Het gaat wel weer over gelukkig en si onschuldig.

    Ik heb ergens een onderzoek gelezen, het schijnt dat er wel wat meer kindjes zijn met een laag Hb die breath holding spells hebben dan kindjes zonder, mogelijk zit daar dus ook enig relatie in (was bij 60% van de kindjes). Weet helaas niet meer waar ik dat toen vond.

    Sterkte, want ook al weet je dathet onschuldig is, het is hartstikke eng!
     
  11. baby001

    baby001 Bekend lid

    Mar 5, 2015
    897
    18
    18
    Mijn dochter doet dat ook. Ik zie het gebeuren omdat ze haar adem inhoudt en blauwig word. Ik blaas vaak even in haar gezicht. Ze is daardoor nog nooit écht flauwgevallen. Een jongetje die ik ken ging wel gelijk over tot flauwvallen (werd ook niet blauwig) we moesten hem dan even laten liggen en vervolgens stond hij weer op.

    dl heeft dit al vanaf de geboorte overigens
     
  12. fafa

    fafa Niet meer actief

    Hier ook bekend mee. De eerste keer schrok ik me ook wezenloos.
    Niet zozeer het flauwvallen zelf, maar de paniek in de ogen van mn dochter vind ik zo naar, als ze zelf al voelt dat ze niet meer kan inademen. :(
    Enige voordeel is dat als ze na een paar seconden weer bijkomt van het flauwvallen, haar boosheid en/of verdriet meteen over zijn ;) Dan is ze zo geschrokken dat ze alleen nog rustig wil knuffelen.
     
  13. liefdotje

    liefdotje Niet meer actief

    Onze dochter heeft dit met pijn... erg akelig om te zien gewoon even laten liggen en benen omhoog.
     

Share This Page