Mijn dochter zit sinds kort op 4 flessen en een groente en fruit hap. Hoeveel ander drinken moet je dan nog tussendoor geven? Af en toe een paar slokjes of nog wel een extra fles..? Helaas vindt ze water en thee niet echt lekker en drinkt ze er nauwelijk van. Ik heb rooibos mango perzik thee geprobeerd.. Ik wil liever geen gesuikerde drankjes geven want ze is al niet de dunste maar als ze water en thee blijft weigeren zal ik dat toch maar gaan proberen... dan gewoon een beetje dun gemengd hebben jullie nog tips wat ik kan geven????
Hoe oud is ze? Op dit moment zou ik eerder volhouden met water geven, ze gaat het een keertje wel aannemen. Extra drinken is nog niet echt nodig. Dat halen ze overigens ook uit het fruit en de groente. Om je een idee te geven: dochter kreeg al grote porties bijvoeding vanaf 4 maand, maar is pas rond 10 maand meer dan een paar slokken water gaan drinken. Ik heb haar nooit iets anders aangeboden, want ik vond water echt belangrijk. Alleen extra melk op echt warme dagen, en wat extra komkommer en meloen voor het vocht dan. En nu drinkt ze met plezier water
ze is bijna 7 maanden ok dan ga ik nog even volhouden met thee/water dan is extra erbij drinken dus minder belangrijk als ik dacht dat diksap is ook 'slecht' zeker ??
Diksap is niet slecht, hier krijgt mijn zoontje het ook! Echt maar een paar druppels en de rest water. Hij drinkt ook wat slokjes water en thee tussen door, Smiddags krijgt hij dan lekker een paar druppels diksap door zijn water
Diksap is niet slecht hoor. En er hoeft echt maar een drupje in voor de smaak. Maar ze halen inderdaad hun vocht ook uit de fruit en groentehapjes hoor.
Doe je warm water? Ze zijn vaak gewend iets warms te drinken! En thee met 1 schepje melkpoeder (of meer wn dan afbouwen?) succes!