Ben op zoek naar een naam waarvan de afkorting ook leuk klinkt (gezien ik vaak namen afkort). Uiteindelijk op deze namen uitgekomen, maar ben erg benieuwd hoe ze liggen en wat jullie ervan vinden! Kom maar op met jullie gevoel erbij en mening!
Oeh lastig, dit zijn alle vier namen die totaal mijn smaak niet zijn. Denk dat ik Sky de leukste afkorting vind. Jay en Joel zijn afkortingen die ik te jongensachtig vind. En Jess vind ik gewoon echt niet mooi, sorry.
Ik vind Joëlla verrrreweg de leukste naam! Maar de afkorting Jo dan weer wat minder. Sky vind ik een wel een leuke afkorting, al klinkt het in Nederland natuurlijk gewoon als Skaaj Skylar vind ik dan weer een wat mindere naam.
Bedankt voor alle reacties tot nu toe! Goed om te lezen wat iedereen er van denkt! Blijft uiteraard altijd smaak, maar als meer mensen hetzelfde zeggen over een naam kan je er toch wel een conclusie uit trekken. Ik vind zelf Skylar het leukst, maar was bang dat die misschien ordinair zou worden gevonden. Goed om te zien dat die tot nu toe het leukst wordt gevonden!
Skylar ken ik alleen als jongensnaam. Vind het daarom ook niet mooi voor een meisje, sorry. Dan maar Joëlla.