5 dagen overtijd.

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Nisjebakkerr, 9 jun 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nisjebakkerr

    9 jun 2016
    31
    34
    18
    NULL
    NULL
    Hallo meiden,

    Ik zit met een probleem.. Mijn vriend heeft dinsdag een break ingelast en hier heb ik nog al veel stress van.. Echter moest ik maandag ingesteld worden en ben ik dit niet geworden.. Vandaag getest maar negatief. Continu misselijk maar vraag me of dit alles door de ellende komt of zou ik zwanger kunnen zijn? Ik ben meestal stipt op tijd en ben nooit overtijd heb meestal dan altijd wel bruin verlies. Heb nu niks en nergens laat van.
    Wat is jullie advies? Misschien volgende week weer eens testen?
     
  2. lovelie

    lovelie Actief lid

    12 okt 2015
    294
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja kan zijn dat je cyclus 'toevallig ' van slag is en wat anders loopt dan normaal....je kan ook een ultra gevoelige test kopen, ik kocht ze van sensitest. En dat misselijke kan stress zijn ja, ook zwangerschap. ..ik zou gewoon nog een x met een gevoeligere test gaan testen na het weekend
     
  3. V2015

    V2015 Actief lid

    19 mrt 2016
    278
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als je heel veel stress ervaart dan reageert je hele lichaam daarop. Ook je cyclus.

    Als je test negatief is zou ik er vanuit gaan dat je echt niet zwanger bent, zeker omdat je overtijd bent.
    Je zou over een paar dagen voor de zekerheid nog wel een keer kunnen testen.

    Gebruikte jullie helemaal geen voorbehoedsmiddelen?

    Sterkte!
     
  4. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik denk dat je lichaam reageert op de stress nu. Met 5 dagen overtijd zou je al een mooie test moeten hebben dus ik denk niet dat je zwanger bent.
     

Deel Deze Pagina