Ze word bijna 4... en wil rolschaatsen. ... ik weet niet hoe ze er op komt. ... volgens mij heeft ze ze nog nooit echt gezien ofzo.. iig niet van dichtbij... Nu vraag ik me af. Wat is wijsheid. .. je hebt van die beginnersdingen die je om je schoenen kan klikken...maar eigenlijk lijkt me dat helemail niet fijn. ..maar echte rolschaatsen. ....zou ze dat al kunnen ? Ze zijn best duur... dus vind t n gok Iemand tips?
Mijn oudste wilde ook rolschaatsen voor haar 4e verjaardag. Toen eerst een paar geleend voor een weekje zodat ze ze even kon proberen. Als ze ze dan nog leuk vond mocht ze ze voor haar verjaardag. Toen een in maat verstelbaar paar gekocht. Dus wel echt een harde schoen, maar verstelbaar van maat 26-30. Dus daar kunnen ze zeker een paar jaar mee doen. Anders is het inderdaad zonde van het geld, als ze er na een half jaar uit groeien.
Mijn dochter heeft ze gekregen van sinterklaas (was toen net 3) en 'loopt' er binnen op, echt rijden zullen ze nog niet doen. Ze heeft van die woezel en pip met 4 wieltjes, destijds voor een paar euro gekocht bij het kruidvat. Vond het goede om mee te beginnen. En inderdaad bescherming erbij maar ze wil er nog niet mee naar buiten en ik stimuleer haar niet haha. Bescherming zelf zit prima overigens, tenminste ze vraagt er zelf om en laat het ook om ook al zijn de rolschaatsen uit xD Ik ga die bescherming straks ook gebruiken bij het leren fietsen.
Met vier jaar is het meer spelen en lopen op wieltjes. Denk dat er weinig kinderen zijn die op die leeftijd al echt kunnen rolschaatsen. Ik zou haar eerst een keer laten proberen, hier waren ze toen vrij snel genezen.
Hmm. Ik denk zelfmaak ze enorm teleurgesteld zou zijn als ik met van die 'kruidvat' dingen kom aanzetten...want dat is niet haar beeld van schaatsen...
Mijn dochter kan het echt nog niet. Ze heeft ze vorig jaar gekregen maar inmiddels ook wel weer uitgegroeid. Nu is ze wel een angsthaas en had ze het na 2 rondjesin de tuin wel bekeken. Voor ons een miskoop. Wij hadden ook wel 'echte' rolschaatsen maar wel die je kunt verstellen tot maat 30.
Mijn dochter vroeg dat al op drie jaar. Ze heeft de 'echte' rolschaatsen van haar nichtje gekregen. Daar merkte ze al snel op dat het niet evident was. Toen heb ik van die rolschaatsen met twee keer twee wieltjes naast elkaar gekocht, en daar loopt ze al maanden heerlijk op. Het is geen schaatsen, maar ze heeft wel plezier.
Mijn dochter van net 4 kan al wel echt rolschaatsen, met zijwaartse schaatsbeweging. Ik moet er wel bij zeggen dat zij motorisch heel snel is en niet stopt voordat ze het onder de knie heeft.
Het is al een iets ouder topic, maar verbaasde me toch over wat je hier zei. Je kind die 4 jaar word en teleurgesteld word van rolschaatsen van de kruidvat. Een kind kan er niet aan af zien dat schaatsen bij een goedkopere winkel vandaan komen. Al geef je 2e hands schaatsen aan een kind die 4 jaar word, dat zouden ze nog niet door hebben, voor hun is het nieuw omdat ze het nieuw gekregen hebben. Ik zou inderdaad dan ook eerst even lenen en dan zou je het haar altijd nog op verjaardag kunnen geven als ze het echt leuk vind.
Jawel, want dat zijn rolschaatsen om over je schoenen heen te doen... ze wil graag echte.... tuurlijk maakt t niet uit of ze nieuw of tweedehands zijn....
Dan zeg je toch dat die om te oefenen zijn? Als ze het goed kan er dan echte komen. De meeste 4 jarigen zullen niet echt uit de voeten kunnen met echte rolschaatsen of skeelers.
hier heeft ze ook als eerste Dora rolschaatsen gehad. Nu heeft ze van haar zus de 30/33 skates. Die zijn overigens 2 x per jaar voor 20 euro in de aanbieding bij intertoys. Haar zus is overgegaan op 34/37 ofzo. Maar als ze zo jong zijn , zijn die plastic instappers eigenlijk wel ideaal. Ook omdat ze niet zo hard rollen (en dus vallen) . Op die van haar zus had ze in eerste instantie niet eens overeind kunnen komen, of één stap kunnen doen.
Oké dan begrijp ik het beter, haha dacht al wat maakt de winkel nou uit voor een kind. Maar het zijn gewoon een ander soort rolschaatsen
Onze dochter heeft ook rolschaatsen gekregen toen ze 4 werd. Hello Kitty, die je om je schoenen kan doen. In 3 standen. In het begin stonden de wielen vast, toen liep ze erop. Nu staat de wieltjes in standje vooruit en als ze straks heel zeker is op die dingen kunnen we de wieltjes vrij zetten, dus voor en achteruit. Ze is er heel blij mee al zou ze ook graag skates hebben, maar die zijn er simpelweg nog niet in haar maat.