Dag dames! Gister op co trouw geweest bij de gynaecoloog omdat ik al 2 dgn kramp had en hij constateerde doormiddel van toucheren dat ik 1, 1,5cm ontsluiting had. De kramp houdt aan. En soms het idee dat het even iets erger wordt en dan zakt het weer wat af. Mocht naar huis en het thuis aanzien. Dames met ervaringen ?? Ik hoor het graag!
Kan je niets van zeggen. Het kan een begin zijn, maar t kan ook nog weken duren voor je bevalt. Hoe ver ben je? Is het je eerste kindje?
Volgens mij kun je echt weken rondlopen met 1 cm ontsluiting zonder dat de bevalling doorzet. Maar zo te horen gebeurt er wel echt iets in jouw lijf nu, spannend! Bij mij hebben de pijnlijke voorweeën de eerste keer drie dagen aangehouden. Ik sliep er ook niet meer door, maar de ontsluiting vorderde echt maar met een paar cm (van 0 naar 3,5 in 2,5 dag). Maar soms gaat het echt veel sneller, er is niets over te zeggen helaas. Lastig hè dat afwachten
Toen ze mij de avond voor het inleiden ballon wilde zetten had ik die niet nodig omdat ik al 2 cm ontsluiting. Niks van gemerkt. Hoopte nog dat het die nacht spontaan zou beginnen maar helaas! Succes met de laatste loodjes en de bevalling!
Hoi Fluss, Nee dit is m'n 2e zwangerschap.. Een tweelingzwangerschap. Ben bijna 36 weken! Heb weeenremmers gehad in m'n 33e week dis ben blij dat ik tot zo ver ben gekomen... Nainen, jaaaa heel vervelend Ik heb ook constands kramp en slaap ook echt slecht. Maar ben sinds de kramp vooral ook vermoeider. Soms wordt het ineens erger en denk ik: yes!! En dan zakt het weer af.. Wonen, dus als je al ontsluiting hebt krijg je geen balon meer? Krijg je dan alleen nog een infuus? Vrijdag heb ik weer een afspraak en ala de baby's dan nog niet zijn geboren wilde ze mij wel inleiden. Vroeg me alleen stiekem L af hoe dat dan gaat
Bij de eerste heb ik zeker 2 week met 3 cm gelopen, toen ingeleid. Kan dus helaas best lang duren. Hoop dat je twin uit zichzelf komt. Als je 2/3 cm hebt zullen ze je vliezen breken en een infuus geven met weeën opwekkers.
Spannend dat er toch al wel iets gaande is! Je kan lang rondlopen met ontsluiting maar als je al wat kramp hebt is je lichaam toch al bezig. Fijn dat je al een heel mooie termijn hebt behaald voor een tweeling!
Hier bij het onderzoek aan 36w te horen gekregen dat ik 1cm ontsluiting had. Ben op 40w spontaan bevallen. Het zegt helaas niets.
Ze hebben inderdaad geen ballon gezet want die zou er zo weer uitvallen.. Ze hebben dag erop om half 8 m'n vliezen gebroken en om 8.15 kreeg ik infuus.. Succes!!
mijn laatste controle voor inleiding had ik 3 cm ontsluiting. de inleiding was ruim 2 weken later en verder niks gebeurd hoor. doordat ik al ontsluiting had werd de inleiding begonnen met vliezen breken en kijken wat er gebeurde. na een paar uur toch aan de opwekkers omdat het niet verder ging..
Hier met 34 weken ook constant krampen met echte regelmaat. Na controle 1 a 1,5 cm dat vordert vooralsnog niet echt (paar dagen later alleen nog gekeken nu durven ze niet meer te kijken want dan triggert het misschien nog meer. Maar ik ben nu over de 36 weken en er is nog steeds niks gebeurt. Wel echt heel vervelend om lang met pijn te lopen maar je kan dus lang met beginnende ontsluiting rondlopen.
Ja klopt hoor! Maar het kan ineens ook snel gaan. Zondag kwam ik in het Z-H met 1,5 en 2 uur later zat ik op 3.. Had ik ook niet verwacht! Sommige vrouwen lopen er idd nog weken mee door, en dat was ook normaal volgens mijn gynaecoloog.