Ik heb een positieve test ! En meteen.. Dus zonder wachttijd, niet eens een minuut. DPO 14 maar moet eigenlijk pas De 18e ongesteld worden. Ben helemaal verbaasd ! Had het niet verwacht
Hier net gesport. Nu een licht zeurderige onderbuik. T wordt spannend. Ben zo benieuwd naar as vrijdag. Dan ga ik wrs testen.
Dominique ik ga voor je duimen dat ie oploopt! Moedertje gefeliciteerd! maar ik snap je cyclus niet helemaal. Als je nu al op 14dpo zit hoe kan je dan hebben berekend dat je op 18 juni ongesteld zou moeten worden? lf is max 16 toch? Of is je ei normaal later en nu een x vroeg? Ik had zelf gegokt dat mijn dpo op 16 zou vallen. Nu ga ik denk ik van de 18de uit door latere eisprong
@ Dominique en Moedertje 92, Gefeliciteerd! Ik heb zojuist een test gedaan maar die is negatief. Ik denk dat het geen februari beebje gaat worden. Maart of April is ook goed😊
Hebben we allebei een laat ei deze ronde Ik had em ook pas afgelopen donderdag (op dag 24 ofzo). Hopelijk straks allebei op roze!
Moedertje92, gefeliciteerd! Ga je een foto met ons delen? Ik snap je cyclus uitleg ook niet helemaal.. 🙈 maar je bent in ieder geval zwanger!
Ik weet niet hoe ik de foto moet uploaden via de telefoon! Nou ik had het niet verwacht want heb dezelfde klachten als me pms klachten altijd. Voelde me net zoals toen. Maar sinds gister eigenlijk ongesteldheid krampen dat ik dacht....... Nou misschien.. En ja hoor ! Meteen na 2 seconde heel duidelijk! Gefeliciteerd andere zwangeren ! En de rest succes !